Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κακώς χαρακτηριζεις ετσι τους παιχτες σου, γιατι πολυ απλα δεν εχεις ομαδα για να ριξεις 3 μπαλακια που λες. Με το ροστερ της αεκ μονο ετσι μπορουσε να περασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οταν στο πρωτο ματς κανεις πλακα στο βαζελακο με 2-0 οταν στον επαναληπτικο στην εδρα σου κανεις το 1-0 και εχεις ολη την ψυχολογια αντι να ριξεις 3 μπαλακια καθεσαι και τρως 3 απο αυτο το βαζελο ε τοτε το λιγοτερο που μπορει να σε πει καποιος ειναι κοτα και ξεφτυλα.συγχαρητηρια στις κοτες που μου εκοψαν ολη τη χαρα που ειχα πριν το ματς και δεν μπορεσα να χαρω την προκριση.ελπιζω να μη ξαναδω τετοια εικονα.

 

Στο πρωτο ματς εκανες πλακα? :confused:

 

Γελανε και τα mouse.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτός όλων των άλλων (προφανώς) ένιωσα περήφανα που μόλις μπήκαν τα μαλακισμένα μέσα, όλο το πέταλο μετά από 2-3 λεπτά άρχισε να τους γιουχάρει και να τραγουδάει συνθήματα όπως "10 μαλάκες είσαστε" και τα λοιπά...

 

 

και ενοείται μόκο από απέναντι η ορίτζιναλ...

 

 

αυτό δεν το αναφέρει κανείς

στην 16 ήμουν

 

και το ίδιο πουστράκι που κλωτσούσε τις διαφημιστικές επειδή φάγαμε γκολ, πήγε να μας δείξει και τα @@δια του όταν το βρίζαμε, μετά τον μάζεψε κάποιος δικός του...

και τέλος Ο ΙΔΙΟΣ χοροπηδούσε στο κόρνερ μόλις βάλαμε το 2ο στο 90φεύγα...

 

να φαίνονται και οι υγιείς αντιδράσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι κανουνε τα mouse εγω ξερω οτι στο πρωτο ματς δεν υπηρχες εβαλα 2 και δεν απειληθηκα καθολου αν εσυ αυτο δεν το βλεπεις σαν ανετο περασμα απο την εδρα σου τι να σου πω.οσο για τον πανω φιλο δεν χρειαζεται να εχεις υπερομαδα για να παιξεις εξυπνα ο αλλος θελει 3 γκολ για να περασει παιξε εξυπνα και χτυπα στη κοντρα που θα ανοιχτει οχι παιξε σαν χεσμενος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή μας είπες "έκανες πλάκα", τώρα μας λες άνετο πέρασμα.

Επίσης λες ότι δεν απειλήθηκες καθόλου. Ενώ εσύ με τη μια φάση σε όλο τον αγώνα απείλησες πάρα πολύ. Τρόμαξες κόσμο με την εμφάνισή σου.

 

Και για κερασάκι πως το είπες, βαζελάκο? Δηλαδή έλεος....

 

Σε ένα παιχνίδι με καλύτερους σου παίκτες τον τερματοφύλακά σου και τον τερματοφύλακά μου έχασες 2-3. Το κατάφερες κι αυτό.

 

Και τέλος πάντων, εαν εσύ έκανες άνετο πέρασμα στο πρώτο ματς εγώ χθες τι έκανα? Λήστεψα εκκλησία?

 

Θα μου πεις, τι κάθομαι κι ασχολούμαι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή μας είπες "έκανες πλάκα", τώρα μας λες άνετο πέρασμα.

Επίσης λες ότι δεν απειλήθηκες καθόλου. Ενώ εσύ με τη μια φάση σε όλο τον αγώνα απείλησες πάρα πολύ. Τρόμαξες κόσμο με την εμφάνισή σου.

 

Και για κερασάκι πως το είπες, βαζελάκο? Δηλαδή έλεος....

 

Σε ένα παιχνίδι με καλύτερους σου παίκτες τον τερματοφύλακά σου και τον τερματοφύλακά μου έχασες 2-3. Το κατάφερες κι αυτό.

 

Και τέλος πάντων, εαν εσύ έκανες άνετο πέρασμα στο πρώτο ματς εγώ χθες τι έκανα? Λήστεψα εκκλησία?

 

Θα μου πεις, τι κάθομαι κι ασχολούμαι.....

τωρα θες να παιξουμε με τις λεξεις η εισαι ακομα ταραγμενος απο χθες και δεν καταλαβαινεις η κανεις οτι δεν καταλαβαινεις.στο πρωτο παιχνιδι μπορει ναμην τρομαξα αλλα εκανα και 3 φασεις παραπανω αλλα δεν καταλαβαινω τι σχεση εχει αυτο η ουσια ειναι αυτο που ειπα ανετο περασμα.το βαζελακο σε πειραξε ναι με βαση τις φετεινες σου εμφανισεις περνιεσε για μπαρτσα???και για να σε προλαβω στο ερωτημα αν εισαι εσυ βαζελακος τοτε εγ ω τι ειμαι κοιτα ποιο πανω τι εχω γραψει.οσο για το τι εκανες χθες πες το οπως θες εγω δεν τρεφω αυταπατες για την ομαδα μου οπως εσυ απο οτι καταλαβα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βγει ενας να πει να πέσουμε Δ Εθνική και να σβηστούν τα χρέη. Έτσι δεν υπάρχουν άλλα άρθρα 44, την είχαμε την ευκαιρία, είχαμε πετύχει σχεδόν να είμαστε μια χαρά αλλα ο Ντέμης ήταν κακός. Και ήρθε ο καλός Θανόπουλος και έβαλε στα ίσια τα οικονομικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι να διωξουμε το μπλανκο να παρουμε το Mr. 1goal/10 παιχνιδια... αμα εφευγε για τουρκια ετοιμο τον ειχαν το γκολτζη...μονο στην αεκ γινονται αυτα.

 

και βγαινει ο αλλος ο αστειος και λεει δεν θα υποθεικευσουμε το μελλον της αεκ για να ανανεωσουμε το μπλανκο...

πληροφοριακα ο τζιμπουρ συμφωνησε για 700 το σεπτεμβρη μετα το 7 το εκανε 9 του λενε ναι και μετα ζητησε 1μ+ και πηρε το πουλο του αλλα καταταλα θα υποθεικευσουμε το μελλον της αεκ...βγαλτε ακρη

 

70γκολ χωρις τριπλα και συνεχιζει ο αμπαλος ρε ουστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειάζεται φιλε να ξερουν ολοι οι επιθετικοι 100 κιλα μπαλα και ντριμπλα.

 

Ο μπλάνκο ειναι παικτης που ξερει που να βρισκεται,το μυριζεται το γκολ.Τιποτε αλλο.Ουτε μαρκάρει ουτε τπτ. Ειναι ιδιο στυλ με τον ινζακι.

Ουτε τρεχει,ουτε παιρνει θεση ουτε ουτε ουτε...Αλλα εχει 500 γκολ με προβολες απτα 3 μετρα και απο θεσεις οφσαιντ.

 

:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...