Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΝΤΖΑΓΚΟΕΦΦΦΦΦΦΦ

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ρε συ αμα θυμαμαι καλα πρωτο σκορερ της διοργανωσης δεν τον εχεις;

Μιλαμε κανει τα παιχνιδια της ζωης του... Αν συνεχισει η Ρωσια και πεσει με καμια Δανια(αν περασει) το 'χεις... :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε συ αμα θυμαμαι καλα πρωτο σκορερ της διοργανωσης δεν τον εχεις;

Μιλαμε κανει τα παιχνιδια της ζωης του... Αν συνεχισει η Ρωσια και πεσει με καμια Δανια(αν περασει) το 'χεις... :P :D

 

ειναι επικος ο τυπος!!ο ρωσος μεσσι κτλπ!!!ηδη εχει 3 γκολ!τν εβγαλε αλλαγη ομως μην φαει αλλη καρτα!!παμε ενα γκολ ρωσια να πιασουμε κ το στοιχημα..κριμα ειναι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

ετσι φωναζα και εγω :mrgreen: μιας και σε ακολουθησα με γκολ και στα 2 ημιχρονα της ρωσσιας ( 3.40@bet365) εσυ τι αποδοση πηρες?

 

 

και οβερ 2' date='5,2(ασιατικο) το εχω...θα ξενερωσω αν δεν τα ποιασω :-(

 

btw,ψιλοχωμα η ρωσσια σε ολο το 1ο περπατουσαν! λεω αμα βαλει στο πρωτο δεν παιζει να μην βαλει στο δευτερο ποσο πιο χαλαρα να παιξει...

[/quote']

 

σε αποδοση 4!!αλλα ασε με..στο δευτερο ημιχρονο ο αρσαβιν περπαταγε..τα ειχε φτυσει..η βαριοταν..χασαμε και το bet αλλα τουλαχιστον σκοραρε ο παιχταρας...

και ιδου η απορια..τον πουλας τωρα για σιγουρο κερδος???η δεν τον πουλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι επικος ο τυπος!!ο ρωσος μεσσι κτλπ!!!ηδη εχει 3 γκολ!τν εβγαλε αλλαγη ομως μην φαει αλλη καρτα!!παμε ενα γκολ ρωσια να πιασουμε κ το στοιχημα..κριμα ειναι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

 

σε αποδοση 4!!αλλα ασε με..στο δευτερο ημιχρονο ο αρσαβιν περπαταγε..τα ειχε φτυσει..η βαριοταν..χασαμε και το bet αλλα τουλαχιστον σκοραρε ο παιχταρας...

και ιδου η απορια..τον πουλας τωρα για σιγουρο κερδος???η δεν τον πουλας?

Ποσα το πουλας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα το πουλας;

 

ειναι στο 5.3 αυτη την στιγμη το ΚΑΤΑ να βγει πρωτος σκορερ.και τον εχω παιξει 2 ευρω σε αποδοση 190..δηλαδη με 90 ευρω αμα ριξω στο κατα βγαζω σιγουρα 60..το θεμα ειναι οτι δεν εχουν περασει σιγουρα οι ρωσοι..γιατι εμεις τα παιζουμε ολα για ολα..και να μας περασουν αλλα με ισοπαλια μπορει να βγουν και δευτεροι αν νικησουν οι τσεχοι..εχει και μια καρτα ο νταγκοεφ επομενως μπορει να ληψει και απο ματς..

δυσκολα τα πραγματα..

 

benign και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις ας πουνε και αυτοι τις αποψεις τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι στο 5.3 αυτη την στιγμη το ΚΑΤΑ να βγει πρωτος σκορερ.και τον εχω παιξει 2 ευρω σε αποδοση 190..δηλαδη με 90 ευρω αμα ριξω στο κατα βγαζω σιγουρα 60..το θεμα ειναι οτι δεν εχουν περασει σιγουρα οι ρωσοι..γιατι εμεις τα παιζουμε ολα για ολα..και να μας περασουν αλλα με ισοπαλια μπορει να βγουν και δευτεροι αν νικησουν οι τσεχοι..εχει και μια καρτα ο νταγκοεφ επομενως μπορει να ληψει και απο ματς..

δυσκολα τα πραγματα..

 

benign και λοιπες δημοκρατικες δυναμεις ας πουνε και αυτοι τις αποψεις τους!

 

Δυσκολη αποφαση... το ρισκαρεις και περιμενεις το ματς Ρωσιας με Ελλαδα; Ειδικα αν στα αλλα ματς των αλλων ομιλων κυλησουν με 'αγραφους' σκορερς... Και βλεπεις αν περασει η Ρωσια και με ποια ομαδα διασταυρωνεται, παντως καλα τα παει ακομη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυσκολη αποφαση... το ρισκαρεις και περιμενεις το ματς Ρωσιας με Ελλαδα; Ειδικα αν στα αλλα ματς των αλλων ομιλων κυλησουν με 'αγραφους' σκορερς... Και βλεπεις αν περασει η Ρωσια και με ποια ομαδα διασταυρωνεται, παντως καλα τα παει ακομη...

 

το θεμα ειναι οτι ειναι και ο βλακογκομεζ..που μπορει ανα πασα στιγμη 2 γκολ..εχει και 2 γκολ ο σεβα με ματζουκιτς..αστα να πανε..

και το σπαστικο ειναι οτι μεχρι και εξω μπορουν να μεινουν οι ρωσοι...:mad: και εμεις δεν εχουμε κανει και λιγες κηδιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχοληθηκα και ποτε με το να πουλω στοιχηματα,,, δεν αξιζει να πουλησεις το ΚΑΤΑ και σε αλλο κουπονι να τον βαλεις 1ο σκορερ; :rolleyes:

 

δηλαδη να παρω σιγουρα τα 60 ευρω ας πουμε χανοντας τα 380..και μετα να τον παιξω στο χαλαρο ενα 10 ευρω στο 5???αυτο εννοεις?

ουτε εγω το εχω ψαξει πολυ αλλα τωρα τρεχωωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασα σημερα το μικρο ποσο που ειχα βαλει στην Ελλαδα αλλα ευτυχως ηταν μικρο.Μεχρι στιγμης πολυ καλα παω στην διοργανωση.Θα τα πουμε αυριο.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη να παρω σιγουρα τα 60 ευρω ας πουμε χανοντας τα 380..και μετα να τον παιξω στο χαλαρο ενα 10 ευρω στο 5???αυτο εννοεις?

ουτε εγω το εχω ψαξει πολυ αλλα τωρα τρεχωωωω

Ναι αυτο εννοω :-D

Αν αξιζει βεβαια...

Στο κατω κατω αν παει και ακομη καλυτερα μετα το ξαναπουλας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο εννοω :-D

Αν αξιζει βεβαια...

Στο κατω κατω αν παει και ακομη καλυτερα μετα το ξαναπουλας :P

 

ασε με,,ειμαι σε συγχυση..θα περιμενω μεχρι αυριο..να το σκεφτω και λιγο και βλεπουμε..

λοιπον οποιος μπορει ας βοηθησει γτ το εχω ψιλομπερδεψει στο μυαλο μου..εχω παιξει ντζαγκοεφ σε 190 αποδοση με 2 ευρω..

το κατα τωρα δινει 5.3..αμα πονταρω 90 ευρω στο κατα παιρνω συνολικα 180 στο χερι..

εσεις τι θα κανατε?θα τα παιρνατε να ειστε χαλαροι και μετα θα βαζατε ενα 10ευρακι στον ντζαγκοεφ σε αποδοση 5 η θα το κραταγατε και θα ρισκαρατε?

σρυ αν κουρασα!καληνυχτες:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πουλας γιατι θα τους πεταξουμε εξω τους Ρωσους εμεις :devil: :devil:

 

Για μενα κρατα το. Ισως να ειναι πιο πιθανον να το χασεις βεβαια, αλλα για 60 ευρω δεν πιστευω οτι αξιζει να το κανεις trade, αυτη τη στιγμη τουλαχιστον.

 

Ωπα κατσε 180 παιρνεις αν το κανεις trade ή 60? 60 δεν ειπες σε προηγουμενο post?

Αν ειναι 180 θελει σκεψη.

 

Για κοιτα τους υπολογισμους σου παλι παντως. Αν το κατα ειναι 5,3 και το πονταρεις 90 ευρω εχεις υποχρεωση 387 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασα σημερα το μικρο ποσο που ειχα βαλει στην Ελλαδα αλλα ευτυχως ηταν μικρο.Μεχρι στιγμης πολυ καλα παω στην διοργανωση.Θα τα πουμε αυριο.:-D

 

Στον αλλο αγωνα νομιζω οτι η Ρωσια θα κερδισει ,ισως πιο δυσκολα γιατι οι Πολωνοι παιζουν το τελευταιο τους χαρτι.Οποτε καλο ειναι το 2 εδω και το over 2.5 γιατι εφοσον εμεις που δεν ειμαστε πολυ παραγωγικη ομαδα στα γκολ αν ηταν σωστη η διατησια θα τους ειχαμε ριξει μαζι με το πεναλτι 3 τεμαχια οι Ρωσοι μπορουν να τους ριξουν τουλαχιστον 2.

 

καλα, εσυ δεν ειπες οτι θα επαιζες κ ρωσια κατιτις;

 

βαλε κ το χαμενο 100αρι δελτιο της ρωσιας, μην ντρεπεσαι,

δεν κανουμε διαγωνισμο τιπστερ εδω αλλωστε, σιγα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πουλας γιατι θα τους πεταξουμε εξω τους Ρωσους εμεις :devil: :devil:

 

Για μενα κρατα το. Ισως να ειναι πιο πιθανον να το χασεις βεβαια' date=' αλλα για 60 ευρω δεν πιστευω οτι αξιζει να το κανεις trade, αυτη τη στιγμη τουλαχιστον.

 

Ωπα κατσε 180 παιρνεις αν το κανεις trade ή 60? 60 δεν ειπες σε προηγουμενο post?

Αν ειναι 180 θελει σκεψη.

 

Για κοιτα τους υπολογισμους σου παλι παντως. Αν το κατα ειναι 5,3 και το πονταρεις 90 ευρω εχεις υποχρεωση 387 ευρω.[/quote']

 

ναι τοσο ειναι η υποχρεωση...αρα παιρνω αλλα 90 ευρω..το 180 τ ελεγα συνολικα (90+90)..τουλαχιστον ετσι νομιζω πως ειναι..εκτος αν καποιο λαθος..γτ πχ μεσα στν λογαριασμο τωρα εχω 20 ευρω!αν βαλω 90 στο κατα θα παω 110;;η 200;;;

απλα τους φοβαμαι γιατι μπορει να μεινουν και εξω..δεν ειναι και επιθετικος ο ντζαγκοεφ...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, εσυ δεν ειπες οτι θα επαιζες κ ρωσια κατιτις;

 

βαλε κ το χαμενο 100αρι δελτιο της ρωσιας, μην ντρεπεσαι,

δεν κανουμε διαγωνισμο τιπστερ εδω αλλωστε, σιγα :mrgreen:

 

Ναι ειπα αλλα δεν το επαιξα γιατι δεν ειχα καλη διαθεση μετα την εμφανιση της ομαδας μας και τα διαιτητικα οργια.Μου εσπασε τα νευρα η ολη κατασταση και σκεφτηκα οτι μπορει να εχουμε παλι διαιτησια υπερ της Πολωνιας αλλα Mundial 2002 και απο οτι φανηκε ετσι πηγε το πραγμα.Λαμβανω υποψη μου και τις σκοπιμοτητες.

 

Εξαλλου απο πρωι μεχρι μεσημερι λεω την γενικη μου αποψη και οτι αποφασιζω να παιξω το γραφω μια ωρα πριν ξεκινησει το παιχνιδι.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...