Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήρα 4+ Γκολ τη Ρομα (ήταν 2-2 από το 25' :P ) , @1 Πας με Βέροια (2-0 στο 80') και περιμενω τώρα Μίλαν για να κλείσω το παρολί και ένα ωραίο ταμείο.

 

Και είναι ήδη προς εξέλιξη

 

Catania-Fiorentina @2

Paok-Xanthi @Over2.5

Alcorcon-Ponferradian @Over2.5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Benign ναι μεν εχεις δικιο για μονους αγωνες αλλα δεν νομιζεις οτι πρεπι πρωτα να υπάρχει και ενα κεφάλαιο?πχ ατομα οπως εμενα που με το ζορρυ μπορουν να διαθέσουν 5-10 ευρω την εβδομαδα για στοιχημα (και αν) δεν ειναι λιγο δυσκολο το να παιζεις μονα ?

Κοιταξε να δεις.Αν παιζεις παρολι,θα κερδιζεις μια θα χανεις 20+ φορες οποτε θα εισαι παντα χαμενος.Δεν υπαρχει παικτης που να παιζει παρολι και να εναι κερδισμενος ,εστω και αν παιζει 2 η 3 μονο. Σε βαθος χρονου θα ειναι παντα χαμενος.

 

Ας πουμε λοιπον οτι καποιος οπως εσυ εχει πολυ λιγα χρηματα,απολυτα κατανοητο,και παιζει προσεχτικα και μονο μονα με 10 ευρω ανα αγωνα.Μπορει ετσι να κλεισει τον πρωτο μηνα με ενα κερδος 150 ευρω.Αυτοματα ανεβαζεις λιγο το πονταρισμα ανα αγωνα στα 15 ευρω.Ας υποθεσουμε οτι τον δευτερο μηνα πας μετρια και κανεις το συνολικο ποσο απο 150 σε 250,εχεις δηλαδη 100 ευρω κερδος μονο.Τωρα μπορεις να ανεβασεις το ποσο ανα πονταρισμα στο 20αρικο και παει λεγοντας.Εστω λοιπον οτι οταν κλεισει η σεζον σε 5 μηνες εχεις μαζεψει 500-700 ευρω,ασχημα ειναι?Αυτο θα σου δωσει την δυνατοτητα απο τον επομενο Σεπτεμβριο και μετα να πονταρεις 30 ευρω ανα αγωνα,μονο μια φορα την ημερα με στοχο ,μεγαλυτερο κερδος ανα μηνα.

 

Το στοιχημα ειναι ενα ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι αναλυσης,κατανοησης του αθληματος,πληροφορησης και ενστικτου.Ειναι πολυ δυσκολο και το 80-90% των παικτων που δεν ειναι επαγγελματιες ειναι καθε χρονο χαμενοι.Η μονη ελπιδα ειναι να παιζεις μονα.Αν ακομη και με αυτον τον τροπο ειναι κανεις χαμενος σε ενα μηνα,τοτε απλα δεν κανει για στοιχημα και το παραταει.

 

Σαφως η παρατηρηση σου ειναι σωστη οτι το ιδανικο ειναι να εχει κανεις μια κασα,ενα μικρο κεφαλαιο,ας πουμε απο 300 μεχρι 500 ευρω και απο εκει να παιζει.Ετσι μπορει να εχει καλυτερο κερδος.Αλλα στην ζωη δεν μπορουμε να κανουμε παντα τα ιδανικα.

 

Παντως παρολι παιζουν μονο οι χαμενοι που απλα παιζουν για την διασκεδαση,σχετικα μικρα ποσα,επειδη τους περισσευουν.Ενας ας πουμε που παιζει 5-10 ευρω στοιχηματα παρολι μερα παρα μερα ,μπορει και να χασει 2000 ευρω σε ενα χρονο και λιγα λεω.

 

Εγω αν θυμασαι αρχισα με ενα τυχερο παρολι απο 50 ευρω bonus που μου ειχαν δωσει σε καταθεση 200 ευρω τον Οκτωβρη στην Bet365,κερδισα γυρω στα 500 ευρω και απο τοτε το εχω για κασα και βγαζω καθε μηνα κερδος.Αλλες φορες πολυ καλο,αλλες φορες μετριο,αλλα παιζω μονο μονα αποδεκτα και δεν διαχεω την ενεργεια μου στο να μελεταω 100 αγωνες,να κουραζομαι και στο τελος να χανω με παρολι.Βρισκω ενα,το ισχυροτερο που μπορω να βρω,σε αποδοση αυστηρα απο 1,70 το λιγοτερο και τα ριχνω.

 

Αυτη ειναι η γνωμη μου με φιλικη διαθεση να σε βοηθησω,σαν μεγαλυτερος και εμπειροτερος.Δεν σημαινει οτι εχω δικιο,απλα εγω ετσι πιστευω και εφαρμοζω την επαγγελματικη αρχη φιλων μου Αγγλων παικτων ,που χιουμοριστικα αλλα με νοημα διατυπωνουν: ''slow and steady wins the race'' . Που μεταφορικα σημαινει λιγο κερδος ανα ημερα και σταθερο.

 

Τωρα αν ειμουν πλουσιος ,οπως οι συγγενεις μου,θα εριχνα 500 ευρω ανα αγωνα ,αλλα δεν ειμαι,αντιθετα εχω και εγω δυσκολιες οπως ολος ο κοσμος. :devil:

 

 

Για σήμερα  δίνω 1-1 ατρόμητος παναθηναικος(ίσως και 0-0!!)  και χ πλατανιας-αστέρας

 

δείτε και το χθεσινό που έπαιξα!! 

21489c8.jpg

 

 

 

 

Εγώ πήρα 4+ Γκολ τη Ρομα (ήταν 2-2 από το 25' :P ) , @1 Πας με Βέροια (2-0 στο 80') και περιμενω τώρα Μίλαν για να κλείσω το παρολί και ένα ωραίο ταμείο.

 

Και είναι ήδη προς εξέλιξη

 

Catania-Fiorentina @2

Paok-Xanthi @Over2.5

Alcorcon-Ponferradian @Over2.5

 

 

Παιδια με την ευκαιρια ,μια παρακληση και σας παρακαλω μην με παρεξηγησετε,εννοειται οτι ολοι χαιρομαστε με τις νικες σας οπως και με τις νικες καθε παικτη.

 

Δεν εχει νοημα να λεμε κατοπιν εορτης τι παιξαμε και ποσα κερδισαμε σε αυτο το νημα.Ο σκοπος του δεν ειναι να κανουμε φιγουρα η να πανηγυριζουμε.Δεν ειναι αυτος ο σκοπος.Ο στοχος του ειναι να λεμε μια γνωμη,καποια προβλεψη η προβλεψεις για να βοηθησουμε ολα τα μελη να βγαλουν χαρτζηλικι.Μετα την προσωπικη μας νικη και απο την στιγμη που δεν μοιραστηκαμε την εμπνευση μας,τα αλλα μελη δεν δινουν δεκαρα τσακιστη,δεν τους νοιαζει.Και οχι μονο αυτο αλλα φαινεται και καπως ασχημα σαν να παινευομαστε μονο οταν κερδιζουμε ενω τις αλλες φορες(τις πολλες φορες που εχουμε χασει)ειμαστε αφαντοι απο το νημα.

 

Οποτε αν εχετε εμπνευση,να λετε τις γνωμες σας πριν παιχτουν οι αγωνες. :)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστος σε ολα ο benign!!

 

Για ματσακια μετα τις 7 εχει κανεις καποια αποψη??

Εγω πριν μιση ωρα ηρθα απο σκακιστικο αγωνα(οπου εχασα σημερα απο εναν πολυ καλο παικτη) και τωρα θα ριξω μια ματια σε λιγο.Αν βρω κατι αξιολογο ,θα γραψω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρεκο, Τζιμπουρ και Αμπτουν για 1ο σκορερ σε live.

 

Σορρυ για το παρολι πριν, δεν προλαβα να το γραψω απο πριν, η αληθεια δεν πολυ γραφω πριν τους αγωνες οπως παλια με το Εuro κ.τ.λ

 

Για βραδυ έχω 

 

Aτρομητο - Παο @1 DnB

σκορακια 1-1 και 0-0

 

και 

 

PSG - Lille @GoalGoal

Athl.Bilbao - Atl. Madrid @GoalGoal



Εγω πριν μιση ωρα ηρθα απο σκακιστικο αγωνα(οπου εχασα σημερα απο εναν πολυ καλο παικτη) και τωρα θα ριξω μια ματια σε λιγο.Αν βρω κατι αξιολογο ,θα γραψω. :)

 

Παίζεις και τέτοια μωρή παιχτούρα; :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρεκο, Τζιμπουρ και Αμπτουν για 1ο σκορερ σε live.

 

Σορρυ για το παρολι πριν, δεν προλαβα να το γραψω απο πριν, η αληθεια δεν πολυ γραφω πριν τους αγωνες οπως παλια με το Εuro κ.τ.λ

 

Για βραδυ έχω 

 

Aτρομητο - Παο @1 DnB

σκορακια 1-1 και 0-0

 

και 

 

PSG - Lille @GoalGoal

Athl.Bilbao - Atl. Madrid @GoalGoal

 

 

Παίζεις και τέτοια μωρή παιχτούρα; :D

Τωρα?Απο μικρο παιδακι! :devil:

 

http://www.insomnia.gr/topic/473545-%CF%83%CE%BA%CE%B1%CE%BA%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82-%CE%B9%CE%BD%CF%83%CE%BF%CE%BC%CE%BD%CE%B9%CE%B1%CE%BA%CF%82/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

:D

 

Θα προσπαθώ να γράφω περισσότερο για το Κυπριακό πρωτάθλημα.

 

Π.χ Σήμερα έπαιζε Σαλαμίνα - Αελ (0-1 στο 60') αν και δεν το 'παιξα ήταν ωραίο σημείο το @2 στο 1.67.

 

Εδώ γράφω για το στοίχημα, στην ιστοσελίδα μου για την ομάδα μου στην Κύπρο (Ε.Ν.Παραλιμνίου)

http://vissini-spilios.net/stoixima

 

Γκρεκο, Τζιμπουρ και Αμπτουν για 1ο σκορερ σε live.

 

Ωχ! Ετοιμάζεται ο Μητρογκολ και κατι μου λεει οτι θα το παστελώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PSG vs. Lille

 

Σιγουρα ειναι το φαβορι η Παρι αλλα δεν μου αρεσει η υπερβολικα χαμηλη αποδοση στον ασσο.Η Λιλ δεν ειναι τοσο κακη ομαδα και δεν χανει ευκολα στους τελευταιους αγωνες.Θα ρισκαρω στο εξης χαντικαπ : Lille +1,+1,5 1,850. (Bet365) Δηλαδη κερδιζουμε αν ερθει διπλο η Χ.Αν κερδισει η Παρι με ενα γκολ,το μισο ποσο μας πολλαπλασιαζεται Χ 1,850 το αλλο μισο μας επιστρεφεται,εχουμε δηλαδη μικροτερο κερδος.Χανουμε αν κερδισει η Παρι με 2 γκολ και ανω.

post-73690-0-79654100-1359305287_thumb.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μικρο κερδος ειχαμε γιατι παιρνουμε Χ 1,85 στο μισο ποσο ενω το αλλο μισο επιστρεφεται.Δηλαδη εγω ειχα ριξει 50 και πηρα 21,25.Αλλα και αυτος ο αμυντικος της Λιλ αυτογκολ?Τι βλακας. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγραψα και αλλου στο forum το γραφω και εδω.

 

Επαιξα χτες ενα στοιχημα στον κλΟΠΑΠ μιας και δεν ειχα λεφτα σε καμια εταιρεια online.

Τα 2 παιχνιδια που επαιξα εδιναν αποδοση στο κλΟΠΑΠ 7,56.

Αν το επαιζα online η αποδοση θα ηταν 10,15.

Επαιξα 9 ευρω και περιμενα να παρω πισω επομενως 7,56Χ9=68,04. Πηρα ομως 62 ευρω (μαλλον λογω της φορολογιας που εβαλαν??)

Αν το επαιζα online θα επαιρνα 91,35 πισω.

29,35 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ!!!

 

Ειχα καιρο να παιξω στους κλεφτες εστω και απο αναγκη. Θα προσπαθησω να μην το ξανακανω ΠΟΤΕ.

Ελεος δηλαδη. Μιλαμε για τεραστιες διαφορες!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εγραψα και αλλου στο forum το γραφω και εδω.

 

Επαιξα χτες ενα στοιχημα στον κλΟΠΑΠ μιας και δεν ειχα λεφτα σε καμια εταιρεια online.

Τα 2 παιχνιδια που επαιξα εδιναν αποδοση στο κλΟΠΑΠ 7,56.

Αν το επαιζα online η αποδοση θα ηταν 10,15.

Επαιξα 9 ευρω και περιμενα να παρω πισω επομενως 7,56Χ9=68,04. Πηρα ομως 62 ευρω (μαλλον λογω της φορολογιας που εβαλαν??)

Αν το επαιζα online θα επαιρνα 91,35 πισω.

29,35 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ!!!

 

Ειχα καιρο να παιξω στους κλεφτες εστω και απο αναγκη. Θα προσπαθησω να μην το ξανακανω ΠΟΤΕ.

Ελεος δηλαδη. Μιλαμε για τεραστιες διαφορες!!!

Εννοειται οτι ειναι για φτυσιμο.Ποτε ξανα στον ΟΠΑΠ μεχρι να βαλουν μυαλο,να δινουν ολους τους αγωνες μονους και να καταργησουν καθε ειδους φορολογια στους παικτες.Οσο νωριτερα το καταλαβουμε και ασκησουμε πιεση με αποχη απο αυτους,τοσο γρηγοροτερα θα αλλαξουν τα πραγματα.

 

Βαλε 50 ευρω σε εναν απο τους νομιμους on line bookies και ας παιζεις και 5 ευρω τη ημερα μονο.(Πιο πολλα θα βγαζεις.)Εγω ουτε που θα ξαναπατησω σε πρακτορειο αν δεν αλλαξουν πρωτα αυτα που ειπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια για αυριο θα ριξω κανα 100+αρι στο 2πλο της JUVE.... πιστευω πως δεν υπαρχει η αποδοση στο 2,20 online.

 

 

παιδια καλα ειναι να παιζετε και NBA ειναι πιο σταθερες οι ομαδες και δυσκολα σπανε τα φαβορι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε 50 ευρω σε εναν απο τους νομιμους on line bookies και ας παιζεις και 5 ευρω τη ημερα μονο.

Ποιους εννοεις? Βασικα δεν εχω παρακολουθησει και πολυ τις εξελιξεις σχετικα με book που πηραν αδειες κλπ. Εγω τα τελευταια χρονια παιζω μονο bet365 και betclic. Η betclic μας αφησε επομενως μονο στην 365 παιζω πλεον.

Ακουω πολλους να λενε για goalbet π.χ. αλλα ακουω και πολλα παραπονα. Και φοβαμαι λιγο να πω την αληθεια να βαλω τα λεφτα μου σε τετοιες εταιρειες.

Επομενως ποιους λες νομιμους και αν προτεινεις κανεναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sportingbet εχει πλεον αποκτησει αδεια αν δεν κανω λαθος,τουλαχιστον ετσι διαφημιζουν σε πολλα bannerακια τους και στο site τους και δινει και 100% μπονους εγγραφης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...