Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή επιλογή benign :)

Ευχαριστω φιλε Anubis. :)

 

Σημερα πρωι,πρωι φευγω για τον αγωνα και θα γυρισω σπιτι αργα το μεσημερι αλλα θα προσπαθησω να βρω κατι πριν τις 5-6 το απογευμα,αλλιως παμε για βραδινη επιλογη. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπον αν και δεν τις συμπαθω καθολου στοιχηματικα τις Γαλλιδες θα ρισκαρω σημερα.

 

Στον αγωνα Olympique Marseille vs. Nancy θα παιξω Ασιατικο χαντικαπ τους γηπεδουχους με -1,1.5 σε αποδοση 1,950. Κερδιζουμε αν κερδισουν με 2 γκολ διαφορα και πανω.Αν κερδισουν με 1 γκολ διαφορα χανουμε μονο το μισο ποσο.Χανουμε εντελως αν χασουν η κανουν ισοπαλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παισαμε σε στημενο, κοκκινη καρτα στο 60' και αυτογκολ. Καλα κανω και δεν τους συμπαθω οπως εγραψα αρχικα.Απο πληροφοριες που εχω ειναι το πιο βρωμικο Ευρωπαικο πρωταθλημα με δευτερο το Ιταλικο. Ηταν η τελευταια φορα που στοιχηματισα σε Γαλλικο ποδοσφαιρικο αγωνα. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φίλε το ποντάρισμα σου δεν θα το έπαιζε ενας γνώστης του γαλλικού πρωταθλήματος γιατί η απόδοση της marseille είναι η μέρα με τη νύατα από την πραγματικότητα, αν παρακολουθείς πολυ μπαλα δεν θα το έπαιζες αλλα θα έπαιρνες το ρισκο για τη κόντρα. Το γαλλικό πρωτάθλημα είναι ίσος το πιο απρόβλεπτο στην Ευρώπη...... τα φαβορoί ειναι μονο και μονο επειδή ειναι οι μεγάλες ομάδες.

 

Οσο για ιταλικό πρωτάθλημα δεν νομιζω πως συμφωνούμε γιατί το ιταλικό ειναι το πιο στημένο στην ευρωπη, αν εβλεπες σήμερα το Πεσκάρα Μπολόνια με τα πεναλτι που έδινε ή αν έβλεπες το Σιένα ιντερ οπου ο τέταρτος δεν μπορουσε να κανει φαση με τον ΤΕΛΕΥΤΑΊΟ Θα άλλαζες γνωμη. Στην Ιταλία τωρα μρτα απο 7 χρονια που ασχολούμαι με το στοιχημα εχω μαθει απο τα τοσα που εχουν δει τα ματάκια μου παιζω παντα κοντρα οταν βγενουν εκτός έδρας σε μονα δελτια οπου βλεπεις αποδόσεις του 7 να πληρώνουν και καθε 3 με 4 αγωνιστικές οι μεγαλες ομαδες κανουν γκελες.....

 

Εχω να πω πολλα αλλα βαριέμαι

Επεξ/σία από fuku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...