Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 Παναιτωλικός Παναιτωλικός v Ηρακλής

(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/02/2013 Κανένα 1.80 Ανοικτό 2 Μπέτις Μπέτις v Βαγιαδολίδ

(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/02/2013 Κανένα 1.90 Ανοικτό 3 Γκαζιάντεπσπορ Γκαζιάντεπσπορ v Κασιμπάσα

(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/02/2013 Κανένα 2.62 Ανοικτό 4 Ισοπαλία Έμπολι v Λιβόρνο

(Τελικό Αποτέλεσμα) 11/02/2013 Κανένα 3.10 Ανοικτό 5 Ντάνφερμλιν Κάουντενμπιθ v Ντάνφερμλιν

(Τελικό Αποτέλεσμα) 12/02/2013 Κανένα 1.66 Ανοικτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να παίξω αύριο τη Ρεάλ άσσο και όβερ τι λέτε;

Μαρέσουν και τα σκορ 2-1 3-1 3-2 2-2

 

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί απο τότε που ξέσπασε ο θόρυβος με τις online άδειες, σκοπεύω να βάλω λεφτά στη bet365 είναι κάτι που πρέπει να ξέρω;Σχετικά με φόρους, αν δέχονται στοίχημα απο Ελλάδα κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να παίξω αύριο τη Ρεάλ άσσο και όβερ τι λέτε;

Μαρέσουν και τα σκορ 2-1 3-1 3-2 2-2

 

τα σκορ ειναι δικη σου φαντασια δεν μπορει κανεις να σου πει κατι........οσο για το αν θα κερδισει η ρεαλ κρατα μικρο καλαθι. η μαν. ειναι σε καταπληκτικη φορμα ειναι απο τις καλυτερες σεζον και ειναι βλακεια να μην την παιξεις κοντρα (5,1) η στο DNB που την εχουν στο (3,75)..........οι αποδοσεις δεν ειναι λογικες.........δηλαδη αν επαιζε η ρεαλ με την σαχταρ (που ειναι ομαδα που βαζει γκολ και απο το σπιτι) ποσο θα την εδινε 15??? 20???? 

 

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί απο τότε που ξέσπασε ο θόρυβος με τις online άδειες, σκοπεύω να βάλω λεφτά στη bet365 είναι κάτι που πρέπει να ξέρω;Σχετικά με φόρους, αν δέχονται στοίχημα απο Ελλάδα κτλ

 

μεχρι ακομα 1,5-2 μηνες μπορεις να παιζεις κανονικα μεχρι που να δουμε τι θα γινει αν και μαλλον θα παρει ο οπαπ τα πρακτορεια και θα δωσει το ιντερνετ σε 5-6 εταιριες

_______________________________________________________________

 

εγω για αυριο μου αρεσουν τα:

 

Μανσεστερ 2 DNB ή Χ2 για τους συντηρητικους ή 2 για τους ultra στοιχηματζηδες

4-6 goal - goalgoal - σκορ 2-2/2-3

πολλα κορνερ στο 1ο ημ.

 

Ντορτμουντ 2

2-3 goal

________________________________________________________________

 

το καλυτερο θα ειναι το livebetting μιας και το δειχνει η NET το ματσακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία:

Δεν καταλαβαινω πιο ειναι το νοημα του ασιατικου handicup +0 να δινεται με μικροτερη αποδοση απο την νικη(νταξει δινει τα λεφτα πισω σε ισοπαλια) και σε μεγαλυτερη αποδοση απο το draw no bet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...