Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα δυάδες


Μίλαν - Μπαρτσελόνα@2-3Γκολ


Γαλατά - Σάλκε@2-3Γκολ


---------------------------------------------


Μίλαν - Μπαρτσελόνα@2


Γαλατά - Σάλκε@X


---------------------------------------------


Μίλαν - Μπαρτσελόνα@1-3 Σκορ


Γαλατά - Σάλκε@1-1 Σκορ


Μονό


Μίλαν - Μπαρτσελόνα@1 ΗΤ/2 FT


 


Και ένα τρελό για άυριο! :P


 


post-222705-0-05433400-1361387577_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτυησω δυο πραγματα. Είναι παρανομο το online στοιχημα; Στην bet365 που παιζω εγώ είναιο παράνομο; Δείτε λιγο και το ματσακι που επαιξα πριν  από καιρό. Εχω ελπιδες να το κερδισω;

 

post-219791-0-69761700-1361390785_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτυησω δυο πραγματα. Είναι παρανομο το online στοιχημα; Στην bet365 που παιζω εγώ είναιο παράνομο; Δείτε λιγο και το ματσακι που επαιξα πριν  από καιρό. Εχω ελπιδες να το κερδισω;

παιζουμε κανονικα μεχρι να σουμε τι θα γινει με τον καινουριο νομο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως τον βλεπετε τον ολυμπιακο για ασσο σημερα?

Με προβληματιζει λιγο το γεγονος που ο ΟΠΑΠ εχει ιδια αποδοση στον ασσο με online εταιρειες. 1,75 ο ΟΠΑΠ 1,75 και η bet365. Λογικα ο ΟΠΑΠ επρεπε να τον εχει χαμηλοτερα (ιδιως αφου ειναι και ελληνικη ομαδα). Δεν ξερω με βαζει σε υποψιες αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί στοιχηματικά να παίξει κάποιος Ολυμπιακό σήμερα , ο οποίος θα μπει ανοιχτά στο παιχνίδι και αν δεχτεί goal πρώτος άνετα μπορεί να λήξει διπλό και να πληρωθεί κάποιος στο 5.00 απόδοση. Αγωνιστικά μπορεί ο Ολυμπιακός αλλα μιλάμε για δεύτερο παιχνίδι μετά απο 3-0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για εμενα σημερα:

 

ΑΤΛΕΤΙΚΟ                       2

ΜΠΟΡΝΤΟ                  0-1 Goal

ΝΤΝΙΡΠΡ                          1

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ                  1

ΜΕΤΑΛΙΣΤ                        1

ΝΑΠΟΛΙ                         OVER

ΑΝΟΒΕΡΟ                     OVER

ΓΚΕΝΚ                           OVER

ΛΙΒΕΡΚΟΥΖΕΝ                  2
 

μακρια απο liverpool μπορει να ερθει 4-0 μεχρι 1-4



Πως τον βλεπετε τον ολυμπιακο για ασσο σημερα?

Με προβληματιζει λιγο το γεγονος που ο ΟΠΑΠ εχει ιδια αποδοση στον ασσο με online εταιρειες. 1,75 ο ΟΠΑΠ 1,75 και η bet365. Λογικα ο ΟΠΑΠ επρεπε να τον εχει χαμηλοτερα (ιδιως αφου ειναι και ελληνικη ομαδα). Δεν ξερω με βαζει σε υποψιες αυτο...

χαλαρα 1 και εγω προσωπικα αν και ΠΑΟΚ βλεπω και προκριση αν παιξει ετσι οπως μπορει... στη bet365 η προκριση ειναι στα 10



Εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί στοιχηματικά να παίξει κάποιος Ολυμπιακό σήμερα , ο οποίος θα μπει ανοιχτά στο παιχνίδι και αν δεχτεί goal πρώτος άνετα μπορεί να λήξει διπλό και να πληρωθεί κάποιος στο 5.00 απόδοση. Αγωνιστικά μπορεί ο Ολυμπιακός αλλα μιλάμε για δεύτερο παιχνίδι μετά απο 3-0.

ρε φιλε ο γαυρος εχει καλυτερη οαδα απο αυτο που λεγεται λεβαντε.... 2-0 ημ. και μετα 1 γκολ στο 2 ημ........δεν ειναι απιθανο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μεθοδικο παιχνιδι ο ολυμπιακος μπορει να πατησει πανω στην αλλαγη ψυχολογιας που δινει ενα γρηγορο γκολ στο 1ο τεταρτο του παιχνιδιο. Και μιλαω για την αλλαγη ψυχολογιας που θα φερει στον αντιπαλο αυτο και την πιεση + τον κοσμο του κανεις δε μπορει να αποκλεισει την προκριση του ολυμπιακου. Αυτο ειναι και το μοναδικο και ιδανικο σεναριο προκρισης του ολυμπιακου καθως μεσα σε ολα αυτα τα πανεμορφα και ιδανικα σεναρια προκρισης και μεσα στη χαρα του 1-0 ή του 2-0 τρως ενα γκολ στην αμυνα και αποκλειεσαι. Οσο και αν αυτο ποναει δυστυχως γκολ εκτος εδρας δεν μπορεσες να βαλεις αλλα ο αντιπαλος εχει 90 λεπτα να το καταφερει.

 

Στο στοιχημα το ορθολογικο ειναι να πονταρεις στο πιο πιθανο αποτελεσμα ΑΝ αυτο για οποιοδηποτε λογο προσφερεται σε συμφερουσα αποδοση και οχι στο λιγοτερο πιθανο αποτελεσμα ακομα και αν αυτο προσφερεται σε ελκυστικη αποδοση. Τωρα βεβαια αυτα ειναι θεωρητικα. Ο καθενας παιζει οτι γουσταρει. Εγω θα απεχω οπως απειχα και χθες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειως κουβα σημερα. Εχασα 40 ευρω.. Ρε παιδια ακολουθω τον guru απο surfbet εδω και 4,5 ημερες, αλλα ειμαι χαμενος. Δε τα παει και πολυ καλα τωρα τελευταια, ενω ειχε καποια σερι καλα ταμεια..

 

Ποιον tipster μου προτεινετε να ακολουθησω; Ειναι καλυτερα να παιζω μονα αποδεκτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω guru δεν ειχα ποτε εμπιστοσυνη..δοκιμασε druidi απο bet-hoven για δυαδες...βεβαια με οσα γινονται φετος ειναι τραγικη η κατασταση,προσωπικα εγω εχω φαει απιστευτο κουβαδιασμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοι απο το bet-hoven μαπα μου φαινονται.. Ο guru σε βαθος χρονου πρεπει να ειναι κερδισμενος, απλα εμενα δε μου εκατσε καλα τωρα τελευταια.. 

 

Γενικα καποιος αλλος ψαγμενος tipster; Παιζω και μονα αποδεκτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να ρωτυησω δυο πραγματα. Είναι παρανομο το online στοιχημα; Στην bet365 που παιζω εγώ είναιο παράνομο; Δείτε λιγο και το ματσακι που επαιξα πριν  από καιρό. Εχω ελπιδες να το κερδισω;

 

 

Το παρανομο ειναι σχετικο,και οι κεραιες στις ταρατσες παρανομες ειναι οπως και το τσιγαρο σε κλειστους χωρους

αλλα δεν εχω δει σε κανενα απο τα τα δυο να ισχυσουν προστιμα...οποτε δεν θα γινει και κατι το ιδιατερο

με το διαδικτυακο στοιχημα,θα μας τα πρηξουν λιγο μεχρι να πουληθει ο κωλοπαπ και μετα μελι γαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...