Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και αυτοι απο το bet-hoven μαπα μου φαινονται.. Ο guru σε βαθος χρονου πρεπει να ειναι κερδισμενος, απλα εμενα δε μου εκατσε καλα τωρα τελευταια.. 

 

Γενικα καποιος αλλος ψαγμενος tipster; Παιζω και μονα αποδεκτα.

 

παιδια για αγγλιες εγω εμπιστευομαι τους BetSellers.... απο εκει και περα για ιταλια και ισπανια που παιζω τα παρακολουθω μονος μου

συμβουλη μου ειναι να κανετε την δικη σας χημεια στα σημεια για να μαθετε.... για εμενα ολο το ζουμι στο στοιχημα ειναι στο ΠΩΣ θα πονταρεις... αν πας με αποδοσεις του 1,40-1,50-1,60 τα θελει ο κωλος σας....

 

για οποιον ασχολειται με το στοιχημα για λιγο καιρο (μικρη πειρα) θα του ελεγα να παιζει με χαντικαπ μιας και οι αποδοσεις απο εκει βγαινουν και εχεις και μια δικλείδα ασφαλειας.

 

και μην ξεχνατε οτι χανοντας μαθαινεις στο στοιχημα... για αυτο μην ανοιγεστε πολυ στην αρχη αλλα με τα λεφτα που παιζεται να εχετε σαν πρωτο στοχο να μαθετε και να αποκτεισετε πειρα.... και για αυτον που παιζει τρελα παρολι καλυτερα να παει για το τζοκερ.

 

οσο πιο λιγα σημεια τοσο το καλυτερο (απλη στατιστικη) και αποδοσεις πανω απο 1,80 για να εχει αξια το στοιχημα μας... μονα και δυαδες μεχρι συστημα 2-3 στις αποδοσεις του 1,80-2,20 και συστηματα 3-4-5 στις μεγαλες αποδοσεις του 3,5 και πανω.......σκοπος ειναι να διπλασιαζεις η να τριπλασιαζεις τα λεφτα σου

 

κατι αλλο να χωριζετε τα λεφτα σας που εχετε σκοπο να παιξετε το μηνα σε 4 Σ/Κ (8 πονταρισματα) και 4 μεσοβδομαδα (4 πονταρισματα) και να επιλεγετε τα σημεια που θελετε και οχι του στυλ να βαλω και αυτο το σημειο γιατι το ειδα καπου και το αλλο που με το ειπε ο ταδε..... να εχετε ενα ξεκαθαρο πλανο.... καντε και ενα excel με τα πονταρισματα σας και θα δειτε... σιγα σιγα θα ερθουν κατ τα κερδη.

 

Εγω στην αρχη εβλεπα ολο τα γνωστα site του στοιχηματος και μια πηγαινα ταμειο 3 κουβα και ετσι αποφασισα να ασχοληθω με συγκεκριμενα πρωταθληματα του εξωτερικου (SERIE Α&Β, LA LIGA και ΑΓΓΛΙΕΣ).

μην πατε με τα φαβορι συνεχεια, θα τρελαθειτε στους κουβαδες... κοντραρετε ομαδες οταν βλεπετε αποδοσεις τρελες και παραλογες (να θημησω την ΡΕΑΛ με τη ΜΑΝΣΕΣΤΕΡ?? τη ΜΙΛΑΝ προσφατα??) σε μονα δελτια.... και βαλτε σαν κατωτερο οριο αποδοσης το 1,80.

 

δεν αξιζει να παιζεις αποδοσεις του 1,40 γιατι σε ενα παρολι με 1,40 - 1,50 - 1,60 η στατιστικη πιθανοτητα να κερδισεις το παρολι ειναι 1/3*1/3*1/3=1/18.... ενα σημειο να σπασει ουτε τα μισα λεφτα σου δεν θα παρεις πισω σε συστημα 2-3.... κλαυτερα να χασεις ενα σημειο με αποδοση 2,5 παρα να σου βγει η ψυχη με τα 1,40.

 

ασχοληθείτε με αγγλια οπου οι αποδοσεις ειναι τρελες και τα 2πλα ειναι ευκολα να γινουν...η εδρα δεν μετραει παρα πολυ....και το σημαντικοτερο οι ομαδες ειναι πανω κατω στα ιδια επιπεδα (εκτος απο τα μεγαλα ονοματα)....

 

μακρια απο τα over/under οταν παιζετε σημεια 1Χ2... μην τα βαζετε μαζι σε ενα παρολι... τα over/under ειναι τυχη και δεν πληρωνουν πολλα στα περισσοτερα ματς (ναι υπαρχουυν και ματς οπου αξιζουν... π.χ. στην Ελλαδα τα over εχουν μεγαλη αποδοση και πολλες φορες σπανε και πληρωνουν 2,40-2,70).... 

 

ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΙΣ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΑΒΟΡΙ.... ΑΞΙΖΕΙ Η ΑΠΟΔΟΣΗ? ΠΑΙΖΩ..... ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ?? ΠΑΩ ΑΛΛΟΥ

 

 αυτα...... καλα κερδη!!!

Επεξ/σία από fuku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρητικά συμφωνώ με fuku.... πρακτικά...είναι να σε θέλει και λίγο :)

 

Για σήμερα έπαιξα :   Fulham (2,10)

                                  West Bromwich Albion  (1,90)

                                  Peterborough    (2,25)

 

 

EDIT:  Μου τα χάλασε η Peterborough  τουλάχιστον πήρα το ποντάρισμα πίσω στο σύστημα

Επεξ/σία από cosmos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρητικά συμφωνώ με fuku.... πρακτικά...είναι να σε θέλει και λίγο :)

φιλε αν νομιζεις οτι ειναι ευκολο να πετυχεις 3 ματς του 1,40-1,50 κανεις λαθος... σε προκαλω να δεις αυτο το Σ/Κ ποσα σημεια του 1,40-1,60 θα σπασουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού το είδες αυτό γραμμένο από μένα??  Είπα κάπου ότι οι μικρές αποδόσεις δεν σπάνε? Επαναλαμβάνω ότι θεωρητικά έχεις δίκιο...πρακτικά είναι να έχεις και λίγο έμπνευση ποιές μεγάλες αποδόσεις να διαλέξεις ;)

Για σήμερα έχεις κάτι να προτείνεις?

 

φιλε αν νομιζεις οτι ειναι ευκολο να πετυχεις 3 ματς του 1,40-1,50 κανεις λαθος... σε προκαλω να δεις αυτο το Σ/Κ ποσα σημεια του 1,40-1,60 θα σπασουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πού το είδες αυτό γραμμένο από μένα??  Είπα κάπου ότι οι μικρές αποδόσεις δεν σπάνε? Επαναλαμβάνω ότι θεωρητικά έχεις δίκιο...πρακτικά είναι να έχεις και λίγο έμπνευση ποιές μεγάλες αποδόσεις να διαλέξεις ;)

Για σήμερα έχεις κάτι να προτείνεις?

ααααα οκ λαθος μου τοτε...

 

για σημερα εχω παιξει ενα συστημα 2-3

 

Παλερμο – Τζενοα 1 (2.10)

Σαραγοσα – Βαλενθια 2 (2.30)

Κοβεντρι – Κρου 1 (1.90)

 

ΕΔΙΤ: τρελο κουβα σημερα αν και τα ματς αλλα ελεγαν... τεσπα για αυριο τα καλυτερα

Επεξ/σία από fuku
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σήμερα θα παιξω τον ασο της μανσεστερ και 2-3 goal τη Γιουβέντους

 

Καλα κερδη

 

Σήμερα το ματσάκι ιντερ - μίλαν το βλέπω για ωραίο διπλό με καλή απόδοση αλλιως κάλυψη χ2

Καλη επιλογη και εγω το ειχα στο μυαλό μου αλλα αλλαξα τελευταία στιγμή γνώμη γιατί ειναι ντέρμπι και δεν θα παει βαση φόρμας το παιχνίδι. ... αν θα επελεγα κατι θα ηταν το 4-6 goal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aguero @Man.City 1st Scorer προς το παρών...

 

Ίσως αγγίξω και λιγάκη το GoalGoal και το οβερ3.5

 

 

post-222705-0-82229900-1361713015_thumb.png



Παναιτωλικός 0-111111111111111111111, μόλις πήρα το διπλό του στο 1.80 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανετα περασε η δυαδα σημερα............ για το βραδυ θα παιξω 2-3 goal τον γαυρο με αποδοση 2,10

 

Έπαιξα σκοράκια 3-0 και 4-0, δεν πιστεύω πως θα δεχτούμε γκολ, αρα ελπίζω να παίξουμε λίγο μπάλα επιτέλους και να σκοράρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπαιξα σκοράκια 3-0 και 4-0, δεν πιστεύω πως θα δεχτούμε γκολ, αρα ελπίζω να παίξουμε λίγο μπάλα επιτέλους και να σκοράρουμε

και εγω καπου εκει το βλεπω το ματσακι....... 3-0 το πιο πιθανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα συστηματακκι

 

Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Μπρόντμπι Μπρόντμπι - Ράντερς 2,22 03/03, 18:00 -

Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ισοπαλία Πούμας - Γουαδαλαχάρα 3,15 03/03, 20:00 -

Αποτέλεσμα (90 λεπτά): Ισοπαλία ΑΕΚ - Παναθηναϊκός 3,10 03/03, 19:30 -

Άρσεναλ Over/Under 1.5: Over (Handicap: 1.5) Τότεναμ - Άρσεναλ 2,30 03/03, 18:00 -

Γκολ Over/Under 2.5: Over 2.5 Μπεσίκτας - Φενέρμπαχτσε 1,73 03/03, 19:00 -

 

 

3-4-5

ζητουμενο το μπροντμπι 1-μπεσικτας οβερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...