Προς το περιεχόμενο

Προγνωστικά για τα αυριανά παιχνίδια


mazda

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για σημερα θα ριξω ενα πενταευρω φαν μπετ σε συστημα 3-4-5

 

2 Αρης,Εσμπιεργκ-Ααρχους 2,Βιτσεντζα-Μπαρι Χ,ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ Χ,Λανς-Ναντ Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τριάδα Λάμδα σήμερα.....ΛεβάντεΛάτσιο / Λυών  :D

 

Κουρασμένες και οι δύο μετά απο δύσκολα παιχνίδια στο Europa League. Για την Λάτσιο περισσότερο το φοβάμαι, εγώ σήμερα έπαιξα μόνο Ολυμπιακο σε χάντικαπ, -1,-2,-3. Και σκοράκια 3-0 και 4-0 και λίγα ψιλά στο 5-0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουρασμένες και οι δύο μετά απο δύσκολα παιχνίδια στο Europa League. Για την Λάτσιο περισσότερο το φοβάμαι, εγώ σήμερα έπαιξα μόνο Ολυμπιακο σε χάντικαπ, -1,-2,-3. Και σκοράκια 3-0 και 4-0 και λίγα ψιλά στο 5-0...

Α δεν θέλω γκαντεμιές  :P :P  Κουρασμένες ξε-κουρασμένες να πάρουν τα ποδάρια τους :D

 

Λογικά ο οσφπ πολλά θα ρίξει σήμερα...17 το βρίσκω το διπλό της άεκ...(ούτε για χαβαλέ δεν παίζεται...εκτός αν.....:D )

Καλή επιτυχία πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δεν θέλω γκαντεμιές  :P :P  Κουρασμένες ξε-κουρασμένες να πάρουν τα ποδάρια τους :D

 

Λογικά ο οσφπ πολλά θα ρίξει σήμερα...17 το βρίσκω το διπλό της άεκ...(ούτε για χαβαλέ δεν παίζεται...εκτός αν..... :D )

Καλή επιτυχία πάντως.

 

Το μόνο που θα έπαιζα 'υπερ' της Αεκ είναι να προηγηθεί και να χάσει σε απόδοση @7.00 στην 365... :P

 

Λογικά ένας λόγος παραπάνω είναι και ο κόσμος σήμερα που θα βράζει με τα γενέθλια της ομάδας τους... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουρασμένες και οι δύο μετά απο δύσκολα παιχνίδια στο Europa League. Για την Λάτσιο περισσότερο το φοβάμαι, εγώ σήμερα έπαιξα μόνο Ολυμπιακο σε χάντικαπ, -1,-2,-3. Και σκοράκια 3-0 και 4-0 και λίγα ψιλά στο 5-0...

 

Ταμείο, με τα 2 πρώτα χαντικαπ και σκορ 3-0.

 

Κριμα για το δοκαρι του Μανιατη γιατι θα τα περναμε ολα :D Αλλα μην ημαστε και αχαριστοι... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το γράφω άλλη μία φορά για τους νέους στην κοινότητα:

 

Το νήμα αυτό δεν προορίζεται για τη διαφήμιση των sites/blogs σας με θέμα τα προγνωστικά στα διάφορα αθλήματα. Σκοπός του νήματος είναι η υποβολή προτάσεων, ει δυνατόν με κάποιο σκεπτικό από πίσω τους και η συζήτηση για τους αγώνες, σύγκριση αποτελεσμάτων, ανταλλαγή σχολίων κτλ.

 

Μηνύματα τα οποία περιέχουν ξερούν συνδέσμους ή "προτάσεις" της μισής αράδας που οδηγούν στα sites που διαφημίζονται στις υπογραφές σας, διαγράφονται άνευ ετέρου.

 

Ευχαριστώ για τη συνεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ:

1. Δε παιζουμε στοιχημα ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ.

Ειμαι Εθνικη Ελλαδος, Ολυμπιακος ΠΑΟΚ κλπ. ή οποιαδηποτε αλλη ομαδα που υποστηριζω  ή συμπαθω και παιζω υπερ τους επειδη θα ηθελα να κερδισει=ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

2. Δε πονταρουμε σε ενα στοιχημα βαση της αποδοσης που μας ικανοποιει. Π.χ "..μεχρι 2.50 θα το επαιζα απο κει και κατω δεν αξιζει! ή "..θεωρειται σιγουρη η νικη αλλα με αποδοσεις κατω του 1.50 δεν ασχολουμαστε.." =ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Πονταρω πανω σε ενα ΓΕΓΟΝΟΣ που θεωρω οτι υπαρχει η μεγαλυτερη πιθανοτητα να συμβει σε εναν αγωνα, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ απόδοσης.

(υπαρχουν και αλλοι κανονες, την αλλη φορα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΒΑΣΙΚΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ:

1. Δε παιζουμε στοιχημα ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ.

Ειμαι Εθνικη Ελλαδος, Ολυμπιακος ΠΑΟΚ κλπ. ή οποιαδηποτε αλλη ομαδα που υποστηριζω  ή συμπαθω και παιζω υπερ τους επειδη θα ηθελα να κερδισει=ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

2. Δε πονταρουμε σε ενα στοιχημα βαση της αποδοσης που μας ικανοποιει. Π.χ "..μεχρι 2.50 θα το επαιζα απο κει και κατω δεν αξιζει! ή "..θεωρειται σιγουρη η νικη αλλα με αποδοσεις κατω του 1.50 δεν ασχολουμαστε.." =ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑ.

Πονταρω πανω σε ενα ΓΕΓΟΝΟΣ που θεωρω οτι υπαρχει η μεγαλυτερη πιθανοτητα να συμβει σε εναν αγωνα, ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ απόδοσης.

(υπαρχουν και αλλοι κανονες, την αλλη φορα..)

 

Δεν ειναι καθολου μεσω  συναισθηματος που το επαιξα...

 

Σε 15 εκτος η Ελλαδα μετρα 1 ήττα μόνο, στα κρίσιμα παιχνίδια της πάντα ξεκινά το Χ από το 70% σε πιθανότητα, δείχνει και ένα πολυ σοβαρό πρόσωπο στα εκτός ... Δεν ήταν καθόλου άσχημο το Χ της ή το DnB μιας και στο Χ έπαιρνες τα λεφτά σου πίσω.

 

Προσωπικά χθες έβγαλα την ζημιά από 2 live παρολύ που έριξα κάτι ψιλά πάνω τους.

 

Σήμερα Κύπρος - Ελβετία @GoalGoal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...