Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός (2011-2012)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αληθεύουν τα 5 χαρτιά για Ριέρα, πρέπει να τον τυλίξουμε χθες και να τον στείλουμε πακέτο. Τον γουστάρω σαν παίχτη, αλλά οι συχνοί τραυματισμοί του με προβληματίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα βρουν καποιον ελευθερο (για να μπορουμε να τον παρουμε) και να ειναι καπως εστω καλος...συμφωνω κι εγω να τον δωσουν, αλλιως οπως ειπωθηκε και παραπανω..ποιος θα παιζει απο αριστερα; ο προηγουμενος φιλος που το ειπε...και αλλαγη του εγω; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα βρουν καποιον ελευθερο (για να μπορουμε να τον παρουμε) και να ειναι καπως εστω καλος...συμφωνω κι εγω να τον δωσουν, αλλιως οπως ειπωθηκε και παραπανω..ποιος θα παιζει απο αριστερα; ο προηγουμενος φιλος που το ειπε...και αλλαγη του εγω; :P

 

Το θέμα είναι η Ευρώπη και εκεί δεν μπορείς να δηλώσεις άλλους πλέον... Για Ελλάδα δεν υπάρχει πρόβλημα, βάζεις φετφα η αμπντουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελο deal για τον ολυμπιακο. 5 εκ σημαινει οτι δεν χανει τπτ απο την αξια του, συν τα 5 που κερδιζει σε 2 χρονια.

 

τρομακτικα λεφτα. οσο για την θεση, με μιραλας/γιεστε/μοντεστο/χολεμπας καπως θα την κλεισει την θεση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το βρασω το deal.... να δειτε που θα παει Γαλατα και θα βγαζει ματια...... πωπω ξενερα. ποιος θα παιζει αριστερα ρεεεεεε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το βρασω το deal.... να δειτε που θα παει Γαλατα και θα βγαζει ματια...... πωπω ξενερα. ποιος θα παιζει αριστερα ρεεεεεε!!!

Εγώ και αλλαγή ο erwdios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

WTF? 4 εκατομμύρια τον χρόνο θα του δίνουν? lol

Χάνουμε πολύ σε ποιότητα. Όποτε δεν έπαιζε ο Ριερα πέρυσι η ομάδα δεν έπαιζε καλά. Με τόσα λεφτά που σκάνε τα άλλα τα ζώα όμως τι να κάνεις. Τώρα βρήκανε και αυτοί να κάνουν την πρόταση? έλεος.

Ο Μιραλας να δούμε που θα πρωτοπαιζει. Αριστερά , δεξιά η επίθεση? Τουλάχιστον ελπίζω να παίζει βασικός ο φετφά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτα ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...

Αλλα τη συγκεκριμενη στιγμη δε μπορεις να τα αξιοποιησεις για να φερεις εναν αντικατασταστη...

Αρα το θεμα ειναι ποιος θα παιζει αριστερα...

Οεοοοο....

 

Μπορεις να βαλεις τον Μιραλας αριστερα και τον Τζιμπουρη στην επιθεση αλλα μετα δεξια ποιος ??:-D

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Συμφώνησε και ο Ολυμπιακός

 

Καλη συνεχεια του ευχομαστε ....

 

 

Παντως ακομα και καποιον παιχταρα να φερει ο Ολυμπιακος δε θα μπορεσει να τον γραψει στη λιστα για το Τσ. Λ.

Ασχημο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καλα τα λεφτα ρε παιδια? Στην τσεπη σας θα πανε? Καλυτερο παιχτη δν εχει ο ολυμπιακος αριστερα κ φετος ειδικα στο τσου λου θα ηταν απιστευτα χρησιμος ο ριερα.. Μετραει κ στο ματι του αντιπαλου οπως κ να το κανουμε.. Λενε μερικοι "λιγος για τα λεφτα του ο ριερα.." ε μα προφανως δεν χρειαζετε ο Ριερα να ειναι μαγευτικος για να παρει ο ολυμπιακος το πρωταθλημα οταν παιζουμε με τις ομαδες που παιζουμε.. Στο τσουλου ομως πρεπει να φανει ανταξιος και νομιζω το γνωριζει.. ελπιζω να μεινει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...