Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός (2011-2012)


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Γ@μη$3 τα...Λεγανε για τον σεβασμο που εδειχνε ο Τζιγγερ στις ''σημαιες'', τωρα βλεπουμε και εκεινον του ΑλαφΟυζου...

Μια ζωη, ''Το Τριφυλλι ειναι πανω απο προσωπα και παιχτες...'' και πρασινα αλογα...Αντωνης τοτε, Γιωργος τωρα...Και αλλοι παλιοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ρε γλεντια στην ΠΑΕ

 

Κλαιγεται στο επισημο πατριδοκαπηλο ραδιοφωνο ο "τυπαρας" σε αυτους που λειτουργουν ως μανατζερ κατι Χαρισεων και Τζιοληδων και αντι να τον κραξουν απο την ΠΑΕ σκεφτονται να αδειασουν τον Φερειρα για να ερθει ο 50χρονος πορωμενος με τη μπαλα που δεν κανει ουτε για 5χ5

 

Γιωργο Καραγκουνη σε ευχαριστουμε για τις φορες που το παθος σου για την μπαλα βγηκε σε καλο για τον Παναθηναικο (και ας μπερδευουν τα δυο του καποιοι, και ας εχει βγει αλλες τοσες φορες σε κακο) αλλα αν θες να παιζεις πανω απο 10' πηγαινε καπου αλλου. Οπου σου πει ο Χελακης και ο Σωτηρακοπουλος που σε μανατζαρουν

 

Ποσο πιο ξεκαθαρο οτι ο 1ος που τον υπερασπιστηκε ειναι..ο Νικοπολιδης?

 

ΥΓ. Ετσι, να βλεπω υποστηριξη στην ψυχαρα. Οχι σαν τον παρτακια τον Μπατιστ και τον Καιμακογλου, ε?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε επεσε κανας φουρνος? Θα απολαυσουμε σεζον χωρις Καραγκουνη και Σαριεγκι.

 

Αντε Αλαφουζε, η λιστα εχει Σπυροπουλο, Βυντρα, Κατσουρανη, Γιουρκα. Αμην και ποτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γράψει ένα ποστ για την επικείμενη αποχώρηση του "Κάρα" από τον Παναθηναϊκό στο blog μου...

http://trifyla-news.blogspot.gr/2012/08/blog-post_8497.html

 

Αδερφε μας τα χωρίς κάνει κυδωνια με το σπαμαρισμα

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολες πάντως αυτές οι περιπτώσεις. Από την μία είναι η σημαία και δεν την διωχνεις έτσι εύκολα, από την άλλη δεν μπορεί να σταθεί στο συγκεκριμένο Επίπεδο. Για μένα η καλύτερη λύση είναι να έβγαζαν ανακοίνωση κατά τον Ιούνιο ευχαριστωντας τον για την προσφορά κλπ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω γράψει ένα ποστ για την επικείμενη αποχώρηση του "Κάρα" από τον Παναθηναϊκό στο blog μου...

http://trifyla-news.blogspot.gr/2012/08/blog-post_8497.html

 

Όλα τα αλλα άρθρα σου τα χαρακτήριζες ενδιαφέροντα. Αυτό δεν ειναι? Πως περιμένεις να προσελκυσεις κάποιον να το διαβάσει αν ο ίδιος δεν το βρίσκεις ενδιαφέρον? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ομως ο προπονητης να διωξει και τα υπολοιπα υπερεκτιμημενα παλτοβυσματα-καρκινωματα που βαραινουν την ομαδα εδω και κατι χρονια. ΒυντροΣπυροπουλοΚατσουρανοΓιουρκες επρεπε να εχουν φυγει χθες απο τον ΠΑΟ, για να μην πω προπερσι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβενω γιατί γίνεται τόσο θέμα με τον Καραγκούνη ήθελε να παίζει 90 λεπτά αυτό ιδικά φέτος δεν νομίζω ότι θα γινότανε γι'αυτό πηγαίνει σε άλλη ομάδα εδώ ολόκληρος Raul έφυγε από real για τον ίδιο λόγο βέβαια σε άλλη ηλικία και φετινό τρανό παράδειγμα είναι. Ο delpiero

 

Αποστολή από το MT11i με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...