Προς το περιεχόμενο

Γάλλος προτείνει ασυνήθιστη λύση για 3D χωρίς γυαλιά


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Προσωπικά οι οποιες γνώσεις μου στην τεχνολογία δεν επαρκούνε για να πω αν ειναι fake η οχι το συγκεκριμένο βιντεο οσο και μια τέτοια τεχνολογία(αν και δεν μου φαίνεται πολυ απιθανη).Επισης και εμενα μου φάνηκε πολυ αστειο και δεν θα το δοκίμαζα.

Παρ'ολα αυτα εαν αυριο κυκλοφορούσε ενα τετοιο συστημα και το βαφτίζανε και safe δεν νομιζω οτι θα πούλαγε λιγο..

Αναλογα και την εταιρια μην πω οτι μπορει να βλέπαμε και ουρές εξω απο καταστήματα..! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To βίντεο είναι fake 10000%.

 

Δεν υπάρχει περίπτωση να λειτουργείς μύες του σώματός σου με τέτοια ταχύτητα/συχνότητα και να μήν τους καταστρέψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά που είναι το βίντεο ?

 

μα τόση γκαβομάρα εχω ?

 

Ακυρο , άνοιξα το λινκ με explorer και το βλέπω κανονικά..Δεν μας τα λέει καλά ο firefox !

 

Τελικά εφταιγέ το Adblock

 

Οκ το είδα το βιντεάκι, αν εχει και καλή τιμή η συσκευη θα παει καλά στην αγορά διότι κάνει και για δονητή για τις γυναίκες ! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βλέπεις ταινία στον καναπέ αγκαλιά με το ταίρι σου και να γυρίσεις να του/της χαμογελάσεις για λίγο... Πάει ο ρομαντισμός!!!! Θα πεθάνει στα γέλια!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδικά στο 1:30 που κλείνει το μηχάνημα και μένει το τικ και τα μάτια ανοιγοκλείνουν μια το ένα μια το άλλο είναι όλα τα λεφτά δάκρυσα από τα γέλια :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ Πολυ γελιο.....μιλαμε για πολυ γελιο...αμα δεις την Πετρουλα (τσοντα) με αυτον τον τροπο θα σου πεταχτουν τα ματια εξω και θα κατλαληξεις και αλλοίθωρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...