Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σε οποιον διαβασει το μηνυμα μου. Ψαχνω απελπισμενα ελληνικους υποτιτλους για τη σειρα GILMORE GIRLS και βρηκα μονο για τους 3 πρωτους κυκλους της σειρας. Οπου και να εχω εχω ψαξει σε οτι site κυκλοφορει με υποτιτλους . Το ξερω οτι ειναι παλια σειρα αλλα εχω κολλημα γι'αυτο οποιοσ ξερει κατι ασ βοηθησει παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά ψάχνω τους υπότιτλους για το Alien vs Predator Extended Cut Bluray. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

 

Υπάρχουν για τα releases από TFiN και SEPTiC.

Αν δεν ταιριάζουν δοκίμασε και το Extended DVD Rip.

Πρέπει να ξέρεις και το team που την ανέβασε για να βρεις ακριβώς τους υπότιτλους αλλά συνήθως ταιριάζουν και από άλλα team.

Αν δεν ταιριάζει κανένα, μπορείς να ασχοληθείς λίγο με το Subtitle Workshop για ψιλοσυγχρονισμό.

 

Να προτείνω δύο μηχανές αναζήτησης που με έχουν βοηθήσει πολύ.

Subs4Free και GreekSubtitlesProject.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προτείνω δύο μηχανές αναζήτησης που με έχουν βοηθήσει πολύ.

Subs4Free και GreekSubtitlesProject.

 

Το 1ο που δεν υπήρχε στη λίστα του opening post προστέθηκε, ευχαριστώ. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν για τα releases από TFiN και SEPTiC.

Αν δεν ταιριάζουν δοκίμασε και το Extended DVD Rip.

Πρέπει να ξέρεις και το team που την ανέβασε για να βρεις ακριβώς τους υπότιτλους αλλά συνήθως ταιριάζουν και από άλλα team.

Αν δεν ταιριάζει κανένα, μπορείς να ασχοληθείς λίγο με το Subtitle Workshop για ψιλοσυγχρονισμό.

 

Να προτείνω δύο μηχανές αναζήτησης που με έχουν βοηθήσει πολύ.

Subs4Free και GreekSubtitlesProject.

 

Τα δοκίμασα όλα παιδιά αλλα δυστυχώς δεν είναι κανένα από το extended bluray. Τα δούλεψα και με το workshop αλλά τίποτα. Είναι άλλοι υπότιτλοι και με διαφορετική διάρκεια εντελώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αν εννοεις αυτο

τοτε

 

 

ενδεικτικα παντως, αμα εκανες search σε 2 απο τις μηχανες που αναφερονται στο πρωτο ποστ, θα τους εβρισκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχαία είδα το Topic αυτό και σκέφτηκα "ΕΓΩ και αν έχω ταινία που δεν βρίσκεις subtitles με τίποτα..!".

 

Η ταινία ονομάζεται The Cure και είναι του 1995. Ε λοιπόν είχα φάει πριν 1 χρόνο τον ΤΟΠΟ να βρω Subs και τον ξαναέφαγα πριν 1 εβδομάδα και ΤΙΠΟΤΑ.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Υπότιτλοι που ο Uploader είναι με ???? ??? ?? ??? ή με το όνομα BLADE είναι με Translator και δεν βγάζουν ΚΑΝΕΝΑ νόημα.

 

Δεν έχω ιδέα γιατί είναι τόσο δυσεύρετοι.. Η ταινία είναι απίστευτα καλή για ΟΛΕΣ τις ηλικίες. Anyway, όποιος τους βρει θα τον παραδεχτώ και θα του βγάλω και το σκούφο!

 

P.S Τις ταινίες μου τις βλέπω με Αγγλικούς ή χωρίς υπότιτλους.. Proficiency here, atsss. Για την αδερφή μου τους χρειάζομαι που δεν είναι τόσο καλή στα Αγγλικά. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...