Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Υπάρχουν πουθενά υπότιτλοι για την ταινία Grimm's Snow White;

Όσους έχω βρει αναφέρονται σε ένα επεισόδιο του New Girl!

 

Κάθε φορά που βγαίνει κάποιο blockbuster τις αίθουσες ακουλουθεί και κάποια παπαροαηδία straight-to-dvd από The Asylum με παρόμοιο τίτλο και όποιος τσιμπήσει ας νοικιάσει (λέμε τώρα) την ταινία.

Δείτε και γελάστε (ή κλάψτε) μερικές:

Snow White

11/11/11

2012

Titanic II

100 Million BC

AVH: Alien vs Hunter

 

Εδώ όλες τους οι παραγωγές (http://www.imdb.com/company/co0042909/) και όλες είναι B ή C movies.

 

Στο διαταύτα, ούτε Αγγλικούς δεν βρίσκω. Εγώ θα έλεγα να την δεις στο γρήγορο (μην πάει τζάμπα το κατέβασμα) και να την σουτάρεις. Δεν χρειάζεται να καταλαβαίνεις τι λένε, λίγο πολύ όλοι ξέρουμε την ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς που πήγαν όλοι οι ελληνικοί υπότιτλοι από όλες τις seasons του married with children?

εξαφανίστηκαν μυστηριωδώς από το gr.tvsubtitles και έχουν αφήσει κάποιους σποραδικούς υπότιτλους μέχρι την season 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε φορά που βγαίνει κάποιο blockbuster τις αίθουσες ακουλουθεί και κάποια παπαροαηδία straight-to-dvd από The Asylum με παρόμοιο τίτλο και όποιος τσιμπήσει ας νοικιάσει (λέμε τώρα) την ταινία.

Δείτε και γελάστε (ή κλάψτε) μερικές:

Snow White

11/11/11

2012

Titanic II

100 Million BC

AVH: Alien vs Hunter

 

Εδώ όλες τους οι παραγωγές (http://www.imdb.com/company/co0042909/) και όλες είναι B ή C movies.

 

Στο διαταύτα, ούτε Αγγλικούς δεν βρίσκω. Εγώ θα έλεγα να την δεις στο γρήγορο (μην πάει τζάμπα το κατέβασμα) και να την σουτάρεις. Δεν χρειάζεται να καταλαβαίνεις τι λένε, λίγο πολύ όλοι ξέρουμε την ιστορία.

Μα να σου πω, δεν έχεις άδικο. (Ξανθιά Χιονάτη; πρωτότυπο δεν λέω) :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωρίζει κανείς που πήγαν όλοι οι ελληνικοί υπότιτλοι από όλες τις seasons του married with children?

εξαφανίστηκαν μυστηριωδώς από το gr.tvsubtitles και έχουν αφήσει κάποιους σποραδικούς υπότιτλους μέχρι την season 4

Εγώ βλέπω ότι υπάρχουν όλοι για τις σαιζόν 1,2 και 4 και τρεις υπότιτλοι για την 3. Από εκεί και πέρα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

micos000

 

υπηρχαν υποτιτλοι του married with children για ολα τα seasons με εξαιρεση καποια επεισοδεια που δεν ειχαν ελληνικους υποτιτλους

περιεργως αφραιθηκαν ολοι οι υποτιτλοι, με αποτελεσμα να υπαρχουν μονο καποιοι σποραδικοι υποτιτλοι απο μερικες seasons

εαν καποιος βρει το link για το που εχουν ανεβει ολοι οι υποτιτλοι ολων των seasons ας μας ενημερωσει

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...