Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω τους τα λεγα... βγαλτε ρε ταινιες, που τις κυνηγανε τοσο πολυ πια, ταινιες βρισκονται και αλλου, βγαλτε ρε τραγουδια (μια απο τα ιδια για το κυνηγι και για κατεβασμα), αφηστε προγραμματα και τιποτα παιχνιδια για κονσολες κτλ, που ειναι πιο χαλαρα. τι καταλαβαν; πικρα φαγανε και εμεις μαζι. και οντως, υπηρχαν πολυ ενδιαφεροντα θρεντς..κριμα! μεχρι και οι αγγελιες ευκολες και πολυ καλα moderated.

 

α..και ναι, υπηρχαν και πορνο, μου το ειχε πει moderator, τα εβλεπαν εκεινοι και οι vip.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μαρέσει που όλοι γράφετε κρίμα για το site κτλπ, κανείς δεν γράφει για τα λεφτά που βγάζουν με ένα τέτοιο site... και τα 230.000 λίγα μου ακούγονται... πόσο καιρό να μπαίνει μέσα κάποιος με λευκό ποινικό μητρώο για μια τέτοια κομπίνα..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρέσει που όλοι γράφετε κρίμα για το site κτλπ, κανείς δεν γράφει για τα λεφτά που βγάζουν με ένα τέτοιο site... και τα 230.000 λίγα μου ακούγονται... πόσο καιρό να μπαίνει μέσα κάποιος με λευκό ποινικό μητρώο για μια τέτοια κομπίνα..??

 

φιλε μου, αμα εβγαζαν απο διαφημισεις, μεγεια τους με χαρα τους. σαμπως το εδω η οποιοδηποτε αλλο φορουμ δεν βγαζει; αμα εχεις επισκεψιμοτητα καλα κανεις και εχεις εσοδα απο διαφημισεις. τωρα απο vip και τετοια, εγω δεν ειχα δωσει τιποτα κι ουτε εχω σκοπο να δωσω για κατι σχετικο. ουτε τσοντες ηθελα να βλεπω ουτε τιποτα.

 

ρε γαμωτο...διπλο κριμα γιατι μου ειχαν ξεμεινει και κανα δυο προσκλησεις :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαρέσει που όλοι γράφετε κρίμα για το site κτλπ, κανείς δεν γράφει για τα λεφτά που βγάζουν με ένα τέτοιο site... και τα 230.000 λίγα μου ακούγονται... πόσο καιρό να μπαίνει μέσα κάποιος με λευκό ποινικό μητρώο για μια τέτοια κομπίνα..??

 

Δεν θα το ελεγα κομπινα. Τουλαχιστον οχι κομπινα στο χρηστη. Με τη θεληση τους τα εδιναν τα λεφτα και επαιρναν οτι τους "εταζαν".

 

Χαρούμενοι χαζοχρήστες που σκεφτόντουσαν οτι "πληρώνουν" και ουσιαστικα αυτα που παίρνουν αξίζουν πολυ περισσότερο...

 

Τώρα ως προς το "κράτος" ναι, κομπίνα είναι, αφού ουτε φοροι ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... πόσο καιρό να μπαίνει μέσα κάποιος με λευκό ποινικό μητρώο για μια τέτοια κομπίνα..??

Εξαρτάται...Εαν πχ είσαι ο Βοσκόπουλος, ακόμα και 5,5 εκατομ ευρώ αν χρωστάς θα φάς 3 χρόνια τα οποία είναι εξαγοράσιμα με 5 ευρώ την ημέρα.Ήτοι 365 Χ 3 Χ 5 = 5.475 ευρώ.Εαν δεν είσαι τότε μαύρο φίδι που σε έφαγε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου, αμα εβγαζαν απο διαφημισεις, μεγεια τους με χαρα τους. σαμπως το εδω η οποιοδηποτε αλλο φορουμ δεν βγαζει; αμα εχεις επισκεψιμοτητα καλα κανεις και εχεις εσοδα απο διαφημισεις. τωρα απο vip και τετοια, εγω δεν ειχα δωσει τιποτα κι ουτε εχω σκοπο να δωσω για κατι σχετικο. ουτε τσοντες ηθελα να βλεπω ουτε τιποτα.

 

Εκτιμώ οτι απο VIP κτλ επεφτε το περισσοτερο χρήμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ως προς το "κράτος" ναι, κομπίνα είναι, αφού ουτε φοροι ουτε τιποτα.

μα και εγώ αυτό εννοώ.. απλά τα γράφω γιατι μερικοί νομίζουν οτι ήταν άγιοι άνθρωποι (που δεν τους ξέρω και δεν αποκλείεται να είναι) επειδή τους δίναν τσάμπα ταινίες... βγάζαν χοντρό χρήμα γιαυτό το κάναν. επίσης για να μην νομίζουν μερικοί οτι τους πιάσαν για να πατάξουν την πειρατεία... απλά πλέον ψάχνουν τρόπους να βγάλουν τα χαμένα απο παντού..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To thegreekz υπαρχει εδω και πολυ καιρο. Το πολυ πολυ θα αλλαξει ονομα και θα ναι παλι ξανα online :)

 

Kαι χτες που δεν μπορουσα να μπω στη σελιδα νομιζα πως κατι εργασιες εκαναν :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι Moderators δεν είναι αυτοι που βάζουν τοπικ τα σβήνουν ρυθμίζουν γενικά την κατάσταση να κυλάει ομαλά στο φορουμ?οι admin δεν είναι τα κεφάλια και μετά οι Moderators?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αγνωστε μαλλον εδωσες και εσυ για αυτο σε πειραξε που ειπα χαζους οσους πληρωσαν οποτε σου επιστρεφω τον χαρακτηρισμο και η απειλη σου δεν περναει καταλαβες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπενθυμίζεται στα μέλη ότι αναζητήσεις ιστοσελίδων που φιλοξενούν υλικό το οποίο προστατεύεται από το νόμο περί πνευματικής ιδιοκτησίας απαγορεύονται αυστηρά. Είτε δημοσίως είτε με pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλές φορές ήρθα αντιμέτωπος με τα γιουσουφάκια των εταιριών όλα αυτά τα χρόνια για το επίμαχο θέμα των πνευματικών δικαιωμάτων. Άλλες φορές συγκρούστηκα σε διάφορα φόρουμ για τα θέματα της ελεύθερης διακίνησης λογισμικού κτλ.

 

Όμως για την ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ιστοσελίδα θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου. Όταν διαχειρίζεσαι μια επιχείρηση (πλέον) και διακινείς αμφίβολο υλικό προσωπικών δεδομένων, γίνεσαι πόλος έλξης για κάθε ανώμαλο και προβληματικό άτομο εκεί έξω. Παράλληλα δίνεις τροφή σε επίδοξους πιτσιρικάδες να μεταμορφωθούν και εκείνοι και να πάρουν την κατιούσα.

 

Θα τους φάνε τα θηρία τώρα και μάλλον το αξίζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...