Προς το περιεχόμενο

Forthnet: δωρεάν live streaming σε αγώνες της Superleague για όλους τους συνδρομητές της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πρόγραμμα της νοβα ειναι απλα χαλια..

 

 

αντι να κανουν το φουλ πακετο 20-30 ευρω τον μηνα δινουν αγωνες και καλα τσαμπα ...

 

 

 

το θεμα ειναι οτι πολλοι δεν πανε εκει στα χαλια ping με τιποτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικα παραδείγματα???

 

Πάντως για όποιον παίζει στοίχημα υπάρχουν εταιρίες στοιχημάτων ακόμα και σάιτ προγνωστικών

που δείχνουν παιχνίδια με καλή ποιότητα και σχεδόν όλα τα καλά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ντε 20-30 ευρω το διμηνο ειναι καααπως υποφερτα ειδικα αν προκειται για το full πακετο ..Τεσπα οπως ειπε ο πιο πανω συνφορουμιτης απο το ολοτελα καλο κ αυτο, να βλεπουμε κανα ματσάκι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κοιτάξουν να κάνουν καλά την δουλεία τους εκεί που πρέπει! Ήμουν συνδρομητής και με αγανάκτησαν!

Και εδώ που τα λέμε το novasports το παράκανε φέτος με το ελληνικό πρωτάθλημα και όχι μόνο! Στο nova 2 3 4 5 τα match για να πάρει ο κόσμος όλο το πακέτο!

Εγώ δε θα πάρω! Υάρχει και καλύτερη εταιρεία ή το διαδίκτυο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως, τα "γνωστά" site παρέχουν άθλια ποιότητα lag και bitrate. Ίσως με τους servers της forthnet να είναι καλύτερα τα πράματα. Είδωμεν...

 

Ναι hd κιολας... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε φορθνετ μας εφτιαξες πάλι!!! :-) όμως μόνο όσοι έχουν triple play έχουν αυτή την δυνατότητα ;ή και εμείς που παίζουμε στο διπλό ''παιχνιδι'' ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως το προηγουμενο Σαββατο ειδα σε beta βεβαια οπως ανεφερε το Λαρισσα - Πανσεραϊκος . 90 λεπτα δεν κολησα ουτε 1 δευτερολεπτο πηγαινε πολυ καλα σε σχεση με κατι justin κτλπ κτλπ και φυσικα ελειπε και το σπαστικο chat που ο καθενας λεει το μακρυ του και το κοντο του . Το streaming ειναι πολυ καλο και μπορει να μην ειναι κατι τρομερο σαν προσφορα αλλα για εμας που την Κυριακη δεν μπορουμε να παμε στο γηπεδο ή να πληρωσουμε το πακετο της nova ειναι κατι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή κίνηση και νομίζω ότι θα χτυπήσει σε ένα βαθμό το Connx TV του ΟΤΕ, καθώς το περιεχόμενο είναι σαφώς περισσότερο (αν έχει όλο το περιεχόμενο της Nova over the web). Προσωπικά βλέπω και πακέτα IP TV σύντομα να ανακοικώνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλή κίνηση ειδικά από τη στιγμή που δεν ζητάει επιπλεον συνδρομή.

Το να προσφέρεις καινούργιες υπηρεσίες στην ίδια τιμή είναι αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...