Προς το περιεχόμενο

Forthnet: δωρεάν live streaming σε αγώνες της Superleague για όλους τους συνδρομητές της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ καλή προσφορά.Αν και προσωπικά θεωρώ πως τα παιχνίδια του ελληνικού πρωταθλήματος θα έπρεπε να μεταδίδονται από τη δημόσια, κρατική ή ιδιωτική, τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλή προσφορά.Αν και προσωπικά θεωρώ πως τα παιχνίδια του ελληνικού πρωταθλήματος θα έπρεπε να μεταδίδονται από τη δημόσια, κρατική ή ιδιωτική, τηλεόραση.

 

Εγω πάλι προσωπικά θεωρώ ότι δεν θα έπρεπε να υπάρχει καν Ελληνικό πρωτάθλημα αλλά αυτό είναι ένα τεράστιο θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και εχω ήδη Nova , θα το χρησιμοποιήσω για όταν δε θέλω να κάτσω στην τηλεόραση. Ένα παραθυράκι ανοικτό και τα συνδυάζεις. Πολύ καλή κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμή που μένουν στην ίδια τιμή τα πακέτα, δέν τη λές απλά καλή πρόσφορα.

Είναι ένα + που θα σκεφτεί αρκετός κόσμος την ώρα αλλαγής παρόχου (μέσα και εγώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ας κάνει τον κόπο κάποιος σας να μου στείλει ένα πμ με sites που μπορούμε να δούμε ζωντανά αγώνες από ελληνικό πρωτάθλημα; δεν ξέρω αν το λέω σωστά είμαι άσχετος από αθλητικά, απλά με έχει πρίξει ο πατέρας μου και δεν ξέρω τι να ψάξω και που.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωρεάν δε ξέρω αν είναι, αλλά είναι καλό σαν συμπληρωματική υπηρεσία στα πακέτα της Nova. Τελικά ξέρει κανείς ή έχει καταλάβει αν έχει το πλήρες περιεχόμενο ή μόνο ένα μέρος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω στην beta το προηγουμενο Σ/Κ αν θυμαμαι καλα Κυριακη πρεπει να ηταν γιατι ειμουν σπιτι δεν δουλευα οποτε ναι ειδα το Λαρισσα - Πανσεραϊκος . Ξεκινησε 5 λεπτα πριν αρχισει το παιχνιδι και τελιωσε 5 λεπτα μετα την ληξη του αγωνα το streaming . Δεν ξερω αν μετα ακολουθησε και αλλος αγωνας . Αλλα απο οσο ειδα αργοτερα που μπηκα στο site δεν ελεγε καπου ξανα live streaming οπως πριν την εναρξη του παιχνιδιου οποτε μαλλον αυτο τον 1 αγωνα εδειξε . Παλι τονιζω ηταν BETA μπορει να αλλαξει κατι αυτο το Σ/Κ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά ρε μάγκες τόση μαυρίλα εχει πέσει και δεν σας κάνει με τίποτα κουκου ?

 

Πάρα πολύ καλή κίνηση απο την forthnet..

 

Οσο για τα άτομα που λένε οτι ετσι και αλλιως κάπου το βλέπαμε στο net νομίζω οτι οσοι ασχολούμαστε λίγο με το άθλημα ξέρουμε τι ταλαιπορία είναι και με τι άθλια εικόνα..

 

Επίσης Ελληνικό πρωτάθλημα δεν είναι μόνο ο Παο,Οσφπ,Αεκ κτλ.

 

Τελικά εμεις οι Ελληνες οτι και να γίνεται σκ@τ@ το βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν βάλω νοβα που προσπαθούσα με κάτι justin tv και sopcast, πέρα από την άθλια ποιότητα κάθε τόσο κοβόταν. Πρακτικά ταλαιπωρία ήταν όχι μετάδοση. Τώρα για την ποιότητα του ελληνικού ποδοσφαίρου όλα σωστά αυτά που λέτε αλλά αυτές είναι οι ομάδες που μας πονάνε. Την επόμενη στην δουλειά ο διπλανός μου θα είναι είτε βάζελος είτε γαύρος δε θα είναι Μάντσεστερ. Νομίζω ότι το να κράζουμε την νέα επιλογή που μας δίνεται σαν καταναλωτές (και τσάμπα) είναι απλά γκρίνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. πολυς κόσμος με 4νετ θα επωφεληθεί από αυτό και θα τραβήξει και νέο κόσμο που με το ίδιο κόστος θα έχουν και τη μπαλα (που λέτε κι οι άντρες) το ΣΚ. Εμένα πάντως με βολέυει γιατί θα στέλνω τον άντρα μου να βλέπει τη μπαλα στο pc του και να μου αφήνει έμενα τη νόβα να βλέπω ταινιούλα τις ώρες που μου θρονιαζότανε στον καναπέ και δε με άφηνε να δω τίποτα άλλο!!!χεχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως με βολέυει γιατί θα στέλνω τον άντρα μου να βλέπει τη μπαλα στο pc του και να μου αφήνει έμενα τη νόβα να βλέπω ταινιούλα τις ώρες που μου θρονιαζότανε στον καναπέ και δε με άφηνε να δω τίποτα άλλο!!!χεχε!

 

Χαχαχα, αυτά είναι! Μια κοινωνική προσφορά της 4net! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Το αρχικό post ενημερώθηκε με το παρακάτω:

 

 

Μετά από νέα επικοινωνία που είχαμε με τη Forthnet, εκπρόσωπος της εταιρείας μας εξήγησε πως προτεραιότητα στην επιλογή των μεταδόσεων θα έχουν οι ομάδες της επαρχίας, αφήνοντας πάντως ανοιχτό το ενδεχόμενο να επιλέγονται σε κάποιες περιπτώσεις και οι μεγάλες της Αθήνας. Η μετάδοση της Κυριακής αναμένεται να ανακοινωθεί σήμερα (Παρασκευή).

 

Όσο για την ποιότητα της υπηρεσίας, αναφέρθηκε ότι έχουν γίνει πολλές δοκιμές ώστε να βεβαιωθούν ότι μπορεί να αντεπεξέλθει, περιμένουν ωστόσο να τη δουν και στην πράξη όταν λειτουργήσει σε πραγματικές συνθήκες.

 

Η προσφορά αφορά όλους τους χρήστες που έχουν συνδρομή σε κάποια broadband υπηρεσία της Forthnet και η ανάλυση των μεταδόσεων θα είναι στα 768xχ432.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουγεται καλο, μενει να δουμε πως θα ειναι οταν ερθει. Αν ειναι δωρεαν και ειναι τα καλα παιχνιδια, προφανως και λεμε για μια πολυ ελκυστικη προσφορα. Οσοι λετε οτι βλεπετε καλα τι να πω, εγω και φιλοι μου, ενα κοψιμο να κανει καθε ενα λεπτο ειμαστε ικανοποιημενοι... Αν δεν το δειχνουν αραβες ή αγγλοι παιχνιδι κανονικα δεν βλεπεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμά συγγνώμη κιόλας!!

όπως και να έχει πάντως εχθρός του καλού είναι το καλύτερο, και μάλλον η 4νετ προσπαθεί να δώσει επιπλέον κίνητρα για να γίνει κάποιος συνδρομητής της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...