Προς το περιεχόμενο

Forthnet: δωρεάν live streaming σε αγώνες της Superleague για όλους τους συνδρομητές της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνε διπλό κλικ στην εικόνα και γίνεται full screen.

Από περιέργεια το έχω βάλει για να δω πως πάει και μέχρι στιγμής το βλέπω μια χαρά να πηγαίνει. Η μόνη παρατήρηση που έχω είναι για τον player. Ίσως θα ήταν καλύτερο να βάλουν κάποιον για να μπορείς να ρυθμίζεις λίγο ήχο και ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμάς τους ολυμπιακούς σημαντική είδηση είναι ότι μέσω του streaming θα δείξει όλα τα εντός έδρας παιχνίδια της ομάδας!Να υπενθυμίσω ότι ο Ολυμπιακός (και νομίζω η Ξάνθη) είναι οι μοναδικές ομάδες της Super League που δε δείχνει η Nova. Τώρα θα δείχνει τον Ολυμπιακό με το streaming. Ενδιαφέρουσα εξελιξη...

 

Ναι γιατι ως γνωστον οταν εχεις nova δεν μπορεις να δεις ΝΕΤ... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

μηπως θα κολλαγε χειροτερα κ απο τζαστιν ή ροτζαντιρεκτα;;; :P

 

το justintv ουσιαστικά το streamάρεις από εξωτερικό, αυτό που θα κάνει η Forthnet όμως θα είναι από δικούς της servers εντός Ελλάδας άρα δεν υπάρχει πρόβλημα bandwidth. μια 2η επιλογή για HD θα ήταν άψογη για όσους έχουν τον απαιτούμενο συγχρονισμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κοιτάξουν να κάνουν καλά την δουλεία τους εκεί που πρέπει! Ήμουν συνδρομητής και με αγανάκτησαν!

Και εδώ που τα λέμε το novasports το παράκανε φέτος με το ελληνικό πρωτάθλημα και όχι μόνο! Στο nova 2 3 4 5 τα match για να πάρει ο κόσμος όλο το πακέτο!

Εγώ δε θα πάρω! Υάρχει και καλύτερη εταιρεία ή το διαδίκτυο!!!

Ρε παιδιά που είναι τα sites στο net. Εγώ είμαι εξωτερικό..μπορεί κανεις να βοηθήσει?

Στείλτε μου pm με τα sites παρακαλώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθένας βρίσκει τη χρησιμότητα που του προσφέρει μια τέτοια υπηρεσία. Εμένα προσωπικά θα σώσει το γάμο μου...χαχαχαχαχαχαχα! Πέρα από την πλάκα όμως εγώ ξαφνιάστηκα που θα δείχνει και το Ολυμπιακό. Αυτός δεν είναι ο μόνος που είναι εκτός νοβα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oταν παιζει ο οσφπ εκτος εδρας;; :P

 

Τα εκτος εδρας δεν θα τα δειξει ουτε το live streaming της νοβα, μονο τα εντος. Κατι δλδ που εβλεπες απο το woop.gr του skai, απο τοτε που την αγορασε ο Μαρινακης. Αρα εχεις ΝΕΤ, woop σε hd και streaming της nova με 768x432 (?) αναλυση. Οντως μας εσωσε η nova... :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχω καταλάβει καλά το ποιά παιχνίδια θα δείχνει σε streaming δεν είναι γενικά γνωστό, αλλά δυνητικά μπορεί να δείξει ότι θέλει, αφού έχει αγοράσει τα δικαιώματα. Καλά θα ήταν να τα δίνει όλα σε stream έστω και χωρίς σχολιασμό για να βλέπουν όλοι ότι θέλουν να δουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι συνδρομητης του Forthnet2Play ομως οταν πηγαίνω στο Live Streaming μου εμφανίζει Οι αγώνες είναι διαθέσιμοι αποκλειστικά μέσω του δικτύου Forthnet.Κάνω κατι λάθος; :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...