Προς το περιεχόμενο

Forthnet: δωρεάν live streaming σε αγώνες της Superleague για όλους τους συνδρομητές της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μαλλον κάνεις κάτι λάθος. Μήπως έχεις κανένα proxy ή έχεις βάλει τίποτα που αλλάζει την IP σου;

Οχι και αυτο ειναι το θέμα...Δεν ξέρω, τι να πω... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μήπως έχεις ασύρματο ανοιχτό κι έχεις "κλέψει" κατά λάθος από το ασύρματο κανενός γείτονα;

χαχα καλό!

Εγώ το βλέπω κανονικά. Βέβαια περιμένω γκολ της τελευταίας στιγμής για τη Λαρισα μπας και σωθεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα κι εγώ για δοκιμή για λίγο (έχω nova οπότε το είδα από εκεί τον αγώνα) . Όλα καλα παίζουν. Η εικόνα είναι μια χαρά , καμία σχέση με τα τραγικά streams που έβρισκες στο δίκτυο. Άυριο λέει θα δείξει και τον γαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στην forthnet και ας "γκρινιαζουν" ορισμένοι και συνδρομητές να θέλει να μαζέψει, πιστεύω είναι μια καλή κίνηση για όλους μας στην περίπτωση που δεν θα επιρεάση το σερφαρισμα. Ένας φίλος είπε οτι πρώτα πρέπει να φτιάξουνε καλα το δικτυο και μετά να πουλάνε.Συμφωνώ απόλυτα μαζί του ,απλά υπάρχει ένα αλλά , ότι η γραμμές στην Ελλάδα ειναι πολλά χρόνια πίσω με την γραμμή σου απο τον οτε στο σπίτι σου να έχει επισκευαστεί πάρα πολλές φορές με χίλιες ενώσης με αποτέλεσμα θορύβου στην γραμμή κτλ. Οπότε ορισμένες φορες οτι πάροχο και να βάλεις να έχεις τα ίδια αποτελέσματα , οπότε εκεί διαλέγεις τον πάροχο με τις καλύτερες προσφορές. Εγώ με την forthnet εδώ και 4 χρόνια στην αρχή είχα τρομερά προβλήματα και στο τηλέφωνο αλλά και στο ιντερνετ. Τώρα τα έχουνε φτιάξει .Και στον οτε να είμουν την ίδια ταχύτητα θα είχα γιατι η γραμμη μου ειναι χάλια.

Το μόνο παράπονο που έχω είναι στην υποστιρηξη που εαν θελεις κατι περιμένεις με τις ωρες.

 

Ας βλέπουμε τουλάχιστον θετικά κάποιες προσπάθειες .

 

Φιλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έδειξαν και τα δύο τελικά. Δεν είδα όλο το ματς αλλά στην αρχή έβαλα λίγο το stream και μετά τι είδα στην τηλεόραση που είναι μεγαλύτερη από την οθόνη του υπολογιστή μου. Πάντως η ποιότητα του stream είναι μια χαρά αξιοπρεπής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην παραπονεθεί ο άντρας μου που του έκανα έξωση από το σαλόνι και τον έστειλα στο pc του, μάλλον καλά θα ήταν. Και δεν φώναξε και καθόλου και δεν άκουσα και καμια βρισιά για την ποιότητα οποτε ...σώθηκα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι θα πάρουμε nova και μετα θα ψάχνουμε καφετέριες όπου έχει conex και τελικά στην ΕΡΤ γιατί να πληρώνομε συνδρομή για να δείχνει 2 αγώνες τον μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά την ΕΡΤ την πληρώνουμε για 1002 άχρηστους λόγους. Το ποδόσφαιρο είναι το λιγότερο. Κι οσο πιο λίγα προσφέρει ίσως και κάποια στιγμή συνειδητοποιήσουν πόσο άχρηστη είναι και αποφασίσουν να την αναβαθμίσουν. Μέχρι τότε οι πάροχοι μας προσφέρουν και εναλλακτικές για την TV!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπιτελους...επρεπε να ειχε γινει εδω και καιρο αυτο. τωρα μπορω απο το δωματιο μου να βλεπω τις μπαλιτσες που θελω και στην τηλεοραση να βλεπουν αλλο αγωνα. μακαρι να το εκανε για ολα τα ποδοσφαιρα αυτο premier league κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...