Προς το περιεχόμενο

Forthnet: δωρεάν live streaming σε αγώνες της Superleague για όλους τους συνδρομητές της


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το εξωτερικο υπάρχει τρόπος κανείς να βλέπει αγώνες online (Πριν κανα δύο χρόνια υπήρχε μια υπηρεσία ... nova on demand ... ή κάτι τέτοιο ...) υπάρχει κάτι αντίστοιχο για να μπορούμε να βλέπουμε αγώνες με κάποια σχετικά καλή ποιότητα (έστω και με πληρωμή) .... γιατί τα γνώστα site συνήθως δε βλέπονται ... ειδικά για παράδειγμα για τα ντέρμπι που έρχονται ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

νομιζω πως τα site στοιχηματων προσφερουν κατι τετοιο.. δε ειμαι σιγουρος ομως αλλα εχω προσεξει στο ροτζαντιρεκτα που λεει πχ betclick do not show this event in greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εργοτελης - Καβαλα σημερα απο το www.novasports.gr

 

Με φόντο την συμμετοχή στα play offs του πρωταθλήματος, Εργοτέλης και Καβάλα διασταυρώνουν τα ξίφη τους στο Παγκρήτιο Στάδιο (17:15). Το Novasports.gr δίνει τη δυνατότητα στους συνδρομητές Forthnet να παρακολουθήσουν μέσω live streaming την αναμέτρηση από τον υπολογιστή τους, μέσω της κατηγορίας «live streaming».

 

Οι γηπεδούχοι θέλουν να εκμεταλλευτούν τον παράγοντα έδρα και να πάρουν τη δεύτερη συνεχόμενη νίκης το πρωτάθλημα, μετά το 2-0 επί του Πανιωνίου. Από την άλλη πλευρά, οι «αργοναύτες» ψάχνουν το «διπλό», το οποίο θα τους δώσει το δικαίωμα να ονειρεύονται ευρωπαϊκά.

 

Η αποστολή του Εργοτέλη: Δασκαλάκης, Αθανασίου, Σασιασβίλι, Χίμπλινγκερ, Γιαλούσης, Λεάλ, Κυριακίδης, Ορφανός, Βίσιο, Τζούνιορ, Φραγκουλάκης, Αλεξόπουλος, Χρυσοφάκης, Ρουμπάκης, Ολίσε, Μπέτο, Βερπακόφσκις, Καρέλης, Ρομάνο, Χαντί και Μπούντιμιρ.

 

Η αποστολή της Καβάλας: Γκαλίνοβιτς, Κατεργιαννάκης, Τόμασιτς, Σιόντης, Πφέρτζελ, Περεϊρίνια, Ογκμπέτσε, Βουτσίσεβιτς, Ρίος, Ντικρόκ, Πετκάκης, Νικουλάε, Καρντόζο, Ντουγκλάο, Ντιέ, Ονουάτσι, Θεοδωρέλλης, Αμπντούν και Γιάννου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά κοιτάξτε ποιοι θα είναι σχολιαστές του παιχνιδιού πριν-κατα τη διάρκεια- και μετά το παιχνίδι.

Μάλλον το derby θα είναι και μεταξύ τους. Θέλω πολύ να το δω αυτό.

Νικολακόπουλος και Γκόντζος μαζί... :-D :shifty: :confused:

Δελτίο Τύπου:

Το πιο ανατρεπτικό δημοσιογραφικό derby και το μεγάλο παιχνίδι, Live Streaming στο www.novasports.gr

 

Η Forthnet φέρνει αποκλειστικά για τους συνδρομητές των broadband υπηρεσιών της, την πιο απρόσμενη δημοσιογραφική συνάντηση Live Streaming από το studio του novasports.gr, καθώς και το μεγάλο ντέρμπι Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός, σε απευθείας σύνδεση από το στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης».

 

Σάββατο 19/2, 19.20 : O Όμιλος Forthnet δίνει το παρόν και στο μεγάλο ντέρμπυ της Superleague ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό με ένα από τα πιο ανατρεπτικά δημοσιογραφικά πάνελ !

Ο Φίλιππος Συρίγος βγαίνει στον… αιφνιδιασμό και υποδέχεται στο ειδικά διαμορφωμένο studio του novasports.gr, τον Κώστα Νικολακόπουλο και τον Κώστα Γκόντζο σε μια «εκρηκτική» συνάντηση!

 

Οι συνδρομητές των broadband υπηρεσιών εντός δικτύου της Forthnet θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν αποκλειστικά και δωρεάν μια μοναδική ποδοσφαιρική βραδιά μέσα από τον υπολογιστή τους!

Δέκα λεπτά πριν από την έναρξη του μεγάλου ντέρμπι, στις 19.20, μπείτε στο www.novasports.gr, στην ενότητα Live Streaming, πατήστε PLAY και συνδεθείτε ζωντανά με το Studio όπου το ανατρεπτικό πάνελ θα σχολιάζει όσα θα συμβαίνουν στο στάδιο «Γ. Καραϊσκάκης», τις κινήσεις των δύο προπονητών και τις συνθέσεις των ομάδων, λίγα λεπτά πριν από την έναρξη του αγώνα.

Στη συνέχεια παρακολουθείστε σε ζωντανή σύνδεση από το Στάδιο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» το μεγάλο ντέρμπι των «αιωνίων» σε περιγραφή του Ηλία Βλάχου και σχόλιο των Φίλιππου Συρίγου, Κώστα Νικολακόπουλου και Γιώργου Γκόντζου και φυσικά μετά το τέλος του αγώνα μείνετε συνδεδεμένοι για να ακούσετε τα συμπεράσματα, τα σχόλια και την κριτική των τριών δημοσιογράφων.

 

Είστε συνδρομητής υπηρεσιών Forthnet και απολαμβάνετε αποκλειστικά τα κορυφαία προνόμια!

 

Μη χάσετε το πιο σημαντικό ποδοσφαιρικό ραντεβού, το μεγάλο ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός και τη δημοσιογραφική συνάντηση που θα συζητηθεί, Live Streaming , το Σάββατο 19/2 στις 19.20 αποκλειστικά και μόνο από το www.novasports.gr!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γέλιο είχε πιο πολύ η αντίδραση του Νικολακόπουλου που είχε καταπιεί τη γλώσσα του.

Εντάξει και εμείς γαύροι είμαστε αλλά ειδικά το γκολ του Κατσουράνη ήταν καθαρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

άντε να δούμε τι προετοιμασία κάνουν....

 

Να φέρει ο πρόεδρας τους παιχταράδες 37, 38, 38,5 χρονώ να γουστάρουμε :rolleyes:

Στα πιο ευγενή αθλήματα μετάδοση του τουρνουά tennis ATP Masters από το live streaming για τους έχοντες forthnet.

Sharapova σήκωσε τα όλα τα ρούχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους θα βολευτώ κι εγω κι ο άντρας μου! Τώρα θα του τη λέω ότι έχω κι έγω να δω΄κάτι στο streaming που μου το παίζει εξυπνάκιας με το ποδόσφαιρο. Βλέπω όμως ότι η forthnet βάζει κι άλλα πράγματα στην υπηρεσία εκτός από ποδόσφαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...