Προς το περιεχόμενο

Ikariam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίζει κανείς Ikariam?:-):-) ... εδώ

Υ.Γ αν ναι και είναι και Παναθηναϊκός μπορεί να μπει στη συμμαχία μας που ονομάζεται TRIFILOFOROI (30 θέση από τις 751 συμμαχίες)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 128
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ε ρε που φτάσαμε, να ζητάνε 150 ευρώ για ένα λογαριασμό σε ένα τελειωμένο browser game.

Με απόδειξη;

Εντάξει δεν είναι εδώ το forum του ikariam που πρέπει απαγορεύεται να ποστάρεις ακριβείς συντεταγμένες (εκτός κι αν δε σε συμπαθεί κάποιος από εδώ και φοβάσαι αντίποινα ). Πάντως μακρυά είμαστε 2X:5X

φυσικα και παιζουμε :P

αν και παναθηναικος ειμαι σε μια μικρη

συμμαχια αν ειναι να αποχορισω 8α σου πω

btw ωραιο το game

μεσα σε λιγο σχετικα καιρο εχω 4 πολεις

αλλα οι αναβαθμισεις πλεον εχουν φτασει

σε αστρονομικα νουμερα

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Εγώ τι να πω που ήμουν μέσα, και για ένα διάστημα 4 ημερών που δεν μπήκα καθόλου, με πέταξε;; :-(

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

το μόνο ακριβό είναι το μάρμαρο :shock::shock::shock:

παιζουμε πολλοι τελικα,ρε παιδια κρατατε τις τιμες χαμηλα στους πορους!!

Δεν ειναι κατασταση αυτη

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Πρόσφατα ξεκίνησα, μαζί με το Tribal Wars. Έχει την πλακίτσα του. Στην αρχή κι εγώ είχα πρόβλημα με τις τιμές, αλλά τώρα πάω καλά με την οικονομία μου (εξάγω και κρασάκι) και είμαι ΟΚ.

Πλακίτσα έχει για δικτυακό.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

βασικα πρεπει γρηγορα να κανεις αποικιες ωστε να απεξαρτητοποιηθεις απο διαφορους κερδοσκοπους που καραδωκουν

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Πρόσφατα ξεκίνησα, μαζί με το Tribal Wars. Έχει την πλακίτσα του. Στην αρχή κι εγώ είχα πρόβλημα με τις τιμές, αλλά τώρα πάω καλά με την οικονομία μου (εξάγω και κρασάκι) και είμαι ΟΚ.

Πλακίτσα έχει για δικτυακό.

Το Ikariam μαζί με το tribalwars είναι τα μόνα που χω βρει αρκετά ενδιαφέροντα ώστε να με κρατήσουν για πολύ. Πιθανόν να παιξε ρόλο το ότι έτυχε να τα βρω σε εποχές που είχα πολύ χρόνο για σκότωμα.

Κρασάκι άκουσα; Ψήνεσαι για καμιά ανταλλαγή; :P

βασικα πρεπει γρηγορα να κανεις αποικιες ωστε να απεξαρτητοποιηθεις απο διαφορους κερδοσκοπους που καραδωκουν

Έχεις βαλθεί να μας αφήσεις άνεργους ε;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα! Αυτό τον καιρό έχω φάει τρελό κόλλημα με το Ikariam είναι απο αυτά τα rpg on site με τη διαφορά ότι έχει πολύ καλά γραφικά σε σχέση με άλλα, και πολύ ωραίο Panel. Θα ήθελα να ξέρω αν παίζει και κανείς απο εδώ! Μπας και φτιάξουμε και καμμια συμμαχία!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.