Προς το περιεχόμενο

Ikariam


hackermon1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω γυρω στα 5 χρονια που παιζω αλλα εχω βαρεθει και ολο διακοπες το βαζω τελευταια.Γυρω στους 2.670.000 ποντους εχω αν θυμαμαι καλα.Ενα φιλαρακι που ειχε ξεκινησει λιγο πιο νωρις απο εμενα ειχε φτασει στα 7.000.000 γιατι εκανε συνεχεια πραγματα μεσα στο game.Tωρα το παρατησε και αυτος επειδη το βαρεθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 130
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πουλαω λογαριασμο στον κοσμο Μυ με 7.800.000 ποντους 10 πολεις ( 7 σε μαρμαρο, 3 σε κρασι ) οι 7 πολεις μαρμαρου στο ιδιο νησι με 40 δασος 32 λατομειο και οι 3 πολεις κρασιου στο ακριβως διπλα νησι με 39 δασος και 31 αμπελι. Τα χτηρια ειναι τοπ αναβαθμισμενα με μερικους ξλυκοκοπυς 32 30αρια λατομεια δημαρχεια ολα 30 κανς φτανοντας εως 34 τοιχοι εως 40 επιπεδο, καθολου διαφθορα υψηλες ακαδημιες και οι ερευνες ειναι : ναυτιλια 8 οικονομια 7 επιστιμη 4 στρατος 10. Μενω αθηνα και ζηταω 150 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 8 μήνες μετά...
  • 7 χρόνια αργότερα...

ΠΩΛΗΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΙΜΗ.

παιδιά ξέρει κανείς πόσο μπορώ να πουλήσω τον λογαριασμό μου στο ικαριαμ;

έχει 9 πόλεις, πάνω απο 300 αμβροσία. 20+ λεβελ η κάθε πόλη. 5.355 ημέρες ηλικία, 3m ++ Ποντους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Άγγελος Τόδρι είπε

ΠΩΛΗΣΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΤΙΜΗ.

παιδιά ξέρει κανείς πόσο μπορώ να πουλήσω τον λογαριασμό μου στο ικαριαμ;

έχει 9 πόλεις, πάνω απο 300 αμβροσία. 20+ λεβελ η κάθε πόλη. 5.355 ημέρες ηλικία, 3m ++ Ποντους

Βλέποντας τη συμμετοχή που έχει το θέμα από το 2014-15 μέχρι σήμερα θα έλεγα ότι καλύτερα να αφήσεις το λογαριασμό να... πεθάνει λόγω αδράνειας και να μην ασχοληθείς άλλο.

It's a free country όμως και μπορείς να δοκιμάσεις στις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...