Προς το περιεχόμενο

Η Hewlett Packard παρουσιάζει το πολυαναμενόμενο TouchPad


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

.Αυτη ειναι κ η μοναδικη μαγκια του Steve και της παρεας του.Το App store.Παρολα αυτα το θεωρω την μοναδικη αξιολογη προσπαθεια μεχρι στιγμης λογω του webOS

Iσως το μοναδικο innovation εδω και 20 χρονια....

Οσο για το gaming εγω θα ελεγα να περιμενετε καλυτερα να βγαλει η Sony το playstation store και μετα λετε για το iphone :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οπως λενε και οι ιδιοι η HP ειναι απο τις λιγες εταιρειες που εχει την δυναμη να σπρωξει ενα νεο os

 

καλο φαινεται το webos (προσανατολισμενο στον χρηστη οπως φαινεται) και μακαρι να πιασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως οπως λενε και οι ιδιοι η HP ειναι απο τις λιγες εταιρειες που εχει την δυναμη να σπρωξει ενα νεο os

Φίλε μου,επέτρεψε μου να διαφωνήσω.Ενώ έχει στα χέρια της ένα τόσο δυνατό χαρτί,θα βγει στην αγορά πολύ αργά.Ήδη η LG και η Samsung παρουσιάσαν χθες συσκευές οι οποίες από πλευράς hardware είναι πολύ ανώτερες.Το τελευταίο σε συνδυασμό με την φήμη του android και την αργή καθύστέρηση του TouchPad με βάζει σε σκέψεις σχετικά με το κατα πόσο η HP θα τα καταφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν φτιάχνεις και software και hardware για τις συσκευές σου δεν έχουν τόσο σημασία τα χαρακτηριστικά του hardware σου, όπως γίνεται στην apple με το iphone.

 

Στο android κάπως πρέπει να δελεάσουν αγοραστές οι εταιρίες και αυτό γίνεται μόνο μέσω του hardware αφού το software είναι (λίγο ή πολύ) ίδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν φτιάχνεις και software και hardware για τις συσκευές σου δεν έχουν τόσο σημασία τα χαρακτηριστικά του hardware σου, όπως γίνεται στην apple με το iphone.

 

Αν μου αρέσει κάτι στο iPhone είναι η ποιότητα κατασκευής και όχι το λειτουργικό που έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...