Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιος τροπος να το καταλαβεις απο τις φωτογραφιες, ή μονο με τη λογικη οτι τετοιες τιμες δεν υπαρχουν?

 

ΠΑρεπιπτωντος το ioffer τελικα ξερει κανεις τι ακριβως ειναι και αν αξιζει γενικοτερα?

 

Οχι καθολου αξιοπιστο, ειναι ολα μουφες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δηλαδή,δεν λέω για ρούχα του παζαριού,αλλά όχι τα εντελώς επώνυμα,γνωστά αλλά όχι επώνυμα π.χ.τα Marks & Spencer,είνα για πέταμα και χαλούν εύκολα;Ή τα άλλα είναι πιο άνετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μαγκες για δειτε εδω τιμη χωμα...τις ψωνιζα 60-70...μουφα λετε?

http://www.lacosteoutletsale.com/index.php

 

Επισημο φαινεται, αλλα οι τιμες δεν ειναι χωμα. 82 εχουν τα Lacoste. Και εχουν βγαλει τωρα μια προσφορα οπου με καθε αγορα κερδιζεις το μισο της αξιας τους. Δηλαδη 41 Ευρω. Οποτε αν τις παιρνεις δυο-δυο πανε 61 ευρω η μια. Και ολα αυτα απο Ελλαδα και χωρις να παραγγελνεις απο ιντερνετ...

 

EDIT: Τι 60-70? Τωρα κοιταξα και απο τιμες, 11.5 δολλαρια τις δινει την καθεμια... Οντως, τι παιζει εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και καλές μάρκες σε λογικές τιμές. Για παράδειγμα wrangler, esprit.

Σίγουρα, όμως υπάρχουν και κάποιες ακριβές που δεν παίζονται σε στυλ όπως η trussardi.

 

 

Καλές τιμές έχουν τα e-shops αλλά δεν αγοράζω με τίποτα ρούχα ή υποδήματα χωρίς να τα δοκιμάσω. Η κάθε εταιρία έχει διαφορετικό τύπο.

Συνήθως φοράω medium και large αλλά έχω ακόμη και small σε ορισμένες περιπτώσεις.

Το ίδιο και σε υποδήματα, έχω από 43 μέχρι και 45.5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει υποτιθεται πως πρωτα δοκιμαζεις και μετα παιρνεις. Οποτε παιρνας μια βολτα απο μαγαζια, προβαρεις, και μετα ψαχνεις να τα βρεις ιντερνετ σε καλη τιμη (και αν τα βρεις). Παντως αυτο με τα 11 δολλαρια της Lacoste τωρα με εχει ιντριγκαρα. Εχει και 20 χρωματα. Δινεις 220 και παιρνεις ολη την σειρα και τελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να δοκιμάσεις όλες τις μάρκες που σε ενδιαφέρουν σε Ελληνικά καταστήματα γιατί αρκετά ρούχα δεν κυκλοφορούν εδώ :/ εκεί αναγκαστικά ρισκάρεις.

 

Έχω μπανίσει ένα δερμάτινο με 600$, το βλέπω και εκσπερματώνω, ήρθε η ώρα να πω (επιτέλους) αντίο στο ηρωικό harley αγορασμένο το '96 για το οποίο δούλεψα 2 καλοκαίρια :lol:

Ελπίζω να μου κάνει :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αν σου κάνει,σου αλλάζει τη ζωή που λένε..

εγώ ψήνομαι για abercrombie αλλά δε βρίσκω πουθενά.απτό site τους δε λέει να πληρώνεις κερατιάτικα.

ξέρει κανείς κανά μαγαζάκι που να φέρνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενταξει υποτιθεται πως πρωτα δοκιμαζεις και μετα παιρνεις. Οποτε παιρνας μια βολτα απο μαγαζια, προβαρεις, και μετα ψαχνεις να τα βρεις ιντερνετ σε καλη τιμη (και αν τα βρεις). Παντως αυτο με τα 11 δολλαρια της Lacoste τωρα με εχει ιντριγκαρα. Εχει και 20 χρωματα. Δινεις 220 και παιρνεις ολη την σειρα και τελος...

Και μενα, αλλα σε αυτην την τιμη προφανως δεν ειναι αυθεντικα. Υποθετω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αν σου κάνει,σου αλλάζει τη ζωή που λένε..

εγώ ψήνομαι για abercrombie αλλά δε βρίσκω πουθενά.απτό site τους δε λέει να πληρώνεις κερατιάτικα.

ξέρει κανείς κανά μαγαζάκι που να φέρνει?

 

Και όλος τυχαίως το δερμάτινο που θέλω είναι.........abercrombie lolz

 

Μην παραγγείλεις από το site τους. Αποστολή με FED-EX, τελωνείο και τα συναφή, είχα παραγγείλει 2 μπλουζάκια για την πρώην μου και έφαγα έναν πέοντα στα σκέλια όλο δικό μου. Για 100$ εμπόρευμα μαζί με μεταφορικά πλήρωσα άλλα 80 ευρώ για τις παπαριές των τελωνείων και έχασα ένα πρωινό εκτελωνίζοντας μόνος μου ερχόμενος αντιμέτωπος με αυτό που σιχαίνομαι περισσότερο σε αυτήν την χώρα. Δημόσιους υπάλληλους και γραφειοκρατία.

 

Τώρα έχω παραγγείλει 7 tees από το official site μέσω του getit247.com αλλά ακόμα περιμένω και κοντεύει μήνας. Το παιδί με το οποίο συνομιλώ μου πε πως μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα τα έχω....για να δούμε (παραγγελίες θα δέχονται πάλι μετά από κανένα 2μηνο μου πε.....αν δεν κρατιέσαι δοκίμασε το byserv.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημο φαινεται, αλλα οι τιμες δεν ειναι χωμα. 82 εχουν τα Lacoste. Και εχουν βγαλει τωρα μια προσφορα οπου με καθε αγορα κερδιζεις το μισο της αξιας τους. Δηλαδη 41 Ευρω. Οποτε αν τις παιρνεις δυο-δυο πανε 61 ευρω η μια. Και ολα αυτα απο Ελλαδα και χωρις να παραγγελνεις απο ιντερνετ...

 

EDIT: Τι 60-70? Τωρα κοιταξα και απο τιμες, 11.5 δολλαρια τις δινει την καθεμια... Οντως, τι παιζει εδω?

 

Ρε παλικαρια το ψηνω να ψωνισω απο κει,εστω 2 κομματια ξερω γω?Τουλαχιστο στα lacoste ειναι στανταρακι τα νουμερα,εγω 3αρι πχ φοραω,αλλα 11.5 δολλαρια?/?!?!?!?!(60-70 την καθεμια νομιζω ειχα παρει 3 περσυ στις εκπτωσεις... :-( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια από τις συγκεκριμένες lacoste. Είναι φτιαγμένες από το κλασικό μακό ύφασμα μιας πόλο μπλούζας και όχι από εκείνο το πολύ μαλακό και ποιοτικο μιας lacoste αγορασμένης από μαγαζί. Άσε που μετά το πλύσιμο έγινε ένα νούμερο στενότερη και το χρώμα ξεθώριασε κάτι που δεν γίνεται με τις lacoste του μαγαζιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αν σου κάνει,σου αλλάζει τη ζωή που λένε..

εγώ ψήνομαι για abercrombie αλλά δε βρίσκω πουθενά.απτό site τους δε λέει να πληρώνεις κερατιάτικα.

ξέρει κανείς κανά μαγαζάκι που να φέρνει?

 

Πολυ ωραια ρουχα αδερφε, αλλα μηπως ειναι zara της US? Δεν την γνωριζω την μαρκα καθολου.

 

Η γνωμη σας για τα Dsquared ????? :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια από τις συγκεκριμένες lacoste. Είναι φτιαγμένες από το κλασικό μακό ύφασμα μιας πόλο μπλούζας και όχι από εκείνο το πολύ μαλακό και ποιοτικο μιας lacoste αγορασμένης από μαγαζί. Άσε που μετά το πλύσιμο έγινε ένα νούμερο στενότερη και το χρώμα ξεθώριασε κάτι που δεν γίνεται με τις lacoste του μαγαζιού.

 

Τι εννοεις? Δεν ειναι το L.12.12? Πως καταλαβες πως προκειται για απλη ποιοτητα Polo? Μονο απο το πλυσιμο?

 

Και όλος τυχαίως το δερμάτινο που θέλω είναι.........abercrombie lolz

 

Μην παραγγείλεις από το site τους. Αποστολή με FED-EX, τελωνείο και τα συναφή, είχα παραγγείλει 2 μπλουζάκια για την πρώην μου και έφαγα έναν πέοντα στα σκέλια όλο δικό μου. Για 100$ εμπόρευμα μαζί με μεταφορικά πλήρωσα άλλα 80 ευρώ για τις παπαριές των τελωνείων και έχασα ένα πρωινό εκτελωνίζοντας μόνος μου ερχόμενος αντιμέτωπος με αυτό που σιχαίνομαι περισσότερο σε αυτήν την χώρα. Δημόσιους υπάλληλους και γραφειοκρατία.

 

Τώρα έχω παραγγείλει 7 tees από το official site μέσω του getit247.com αλλά ακόμα περιμένω και κοντεύει μήνας. Το παιδί με το οποίο συνομιλώ μου πε πως μέσα στην βδομάδα που έρχεται θα τα έχω....για να δούμε (παραγγελίες θα δέχονται πάλι μετά από κανένα 2μηνο μου πε.....αν δεν κρατιέσαι δοκίμασε το byserv.com)

 

Βγαζει και δερματινα η Abercrombie? Δεν εχω πετυχει κανενα. Εγω ρε γαμωτο ειχα φαει κολλημα με ενα δερματινο Ralph Lauren που ειχαν βγαλει προσφορα τα Νοτος. Απο 1.575 αρχικη τιμη, εχει 60% και πηγαινε κοντα στα 500. Και ενω τρελαινομουν να το παρω δεν ειχαν νουμερα, γιατι ειχα παει προς το τελος των εκπτωσεων... :(

 

Σε αντισοτιχο στυλ μου αρεσουν τα Wilsons Leathers σαν αυτο που φοραει ο Dean στο Supernatural... ;P

 

Πολυ ωραια ρουχα αδερφε, αλλα μηπως ειναι zara της US? Δεν την γνωριζω την μαρκα καθολου.

Η γνωμη σας για τα Dsquared ????? :devil: :devil:

 

Ελεος, καμμια σχεση, πολυ γνωστη και καλη μαρκα... (Και οντως πολλοι δεν την ξερουν, περιεργο)

 

Μπορει να την εχεις δει σαν Abercrombie, Abercrombie & Fitch, A&Fitch, A&F.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βγάζω άκρη με τα αγγλικά νούμερα , είμαι ανάμεσα στο 12 και στο 14 ... Καμία γυναίκα του forum να ξέρει ;

 

αν θυμαμαι καλα το 10 ειναι το 40 (το πρωτο απο τα μεντιουμ δλδ) στα ευρωπαικα. εισαι σιγουρη οτι εισαι 12-14 λιγο μεγαλα ειναι αυτα.

 

διορθωνω. το 10 ειναι το 38 τελικα.

 

http://www.usatourist.com/english/traveltips/shopping/shopping-womens-sizes.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...