Προς το περιεχόμενο

Φθηνες Επωνυμες Μαρκες σε Ρουχα


therock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 324
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

284 euros μαζί με την κράτηση του paypal στην προκαταβολή.......40 ευρώ η κάθε μια περίπου.

 

Από εδώ την έκανα την δουλειά, ούτε τελωνεία, ούτε τίποτα :)

 

Παντως για t-shirt δεν ειναι και λιγα τα 40 ευρω. Ενιοτε αλλωστε, τα t-shirt τα κοντομαναικα κοστιζουν 30-45 ευρω. Δλδ ακομα και απο Ελλαδα μπορεις να παρεις Gant t-shirt φετινο με 45... Τα pique τα polo ειναι αυτα που δεν βρισκονται σε προσφορες γμτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως για t-shirt δεν ειναι και λιγα τα 40 ευρω. Ενιοτε αλλωστε, τα t-shirt τα κοντομαναικα κοστιζουν 30-45 ευρω. Δλδ ακομα και απο Ελλαδα μπορεις να παρεις Gant t-shirt φετινο με 45... Τα pique τα polo ειναι αυτα που δεν βρισκονται σε προσφορες γμτ...

 

Είναι εξαιρετικά λίγα τα 40 ευρώ για επώνυμα ποιοτικά tees. Η γραμμή δε που σου προσφέρει η muscle σειρά της aber δεν υπάρχει πουθενά.

 

Τα Gant είναι λίγο πιο classic φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για να ειμαι ειλικρινης την γραμμη της δεν την ξερω καλα... Τα οσα εχω ειναι απο διαφορα στοκατζιδικα που εχω τσιμπησει απο αριστερα και δεξια. Απλως ηθελα να επισημανο οτι τα tees γενικοτερα δεν πανε ακριβα. Οποτε δεν θεωρω οτι γλιτωνεις τπτ με το να πεις στον κοπο να παραγγειλεις απο εξωτερικο (40 απο Αμερικη). Τωρα αν αυτο δεν το κανες για την τιμη αλλα επειδη ηθελες τα συγκεκριμενα σχεδια και δεν τα εβρισκες, αυτος ειναι αλλος παραγοντας και δεν αντιλεγω.

 

Μεγια, Καλοριζικα και Καλοφορετα :)

 

Παρεπιπτωντος ποσο αξιοπιστο ειναι το getit24? Ποσο καιρο κανει να στα φερει, και αμα χαθει κατι τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι εξαιρετικα πολλα τα 40 ευρω για tees

οσο hyped και αν ειναι τα abercrombie & fitch

αυτα που αγορασες ομως ουτε για γυμναστηριο δεν ειναι...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα για να ειμαι ειλικρινης την γραμμη της δεν την ξερω καλα... Τα οσα εχω ειναι απο διαφορα στοκατζιδικα που εχω τσιμπησει απο αριστερα και δεξια. Απλως ηθελα να επισημανο οτι τα tees γενικοτερα δεν πανε ακριβα. Οποτε δεν θεωρω οτι γλιτωνεις τπτ με το να πεις στον κοπο να παραγγειλεις απο εξωτερικο (40 απο Αμερικη). Τωρα αν αυτο δεν το κανες για την τιμη αλλα επειδη ηθελες τα συγκεκριμενα σχεδια και δεν τα εβρισκες, αυτος ειναι αλλος παραγοντας και δεν αντιλεγω.

 

Μεγια, Καλοριζικα και Καλοφορετα :)

 

Παρεπιπτωντος ποσο αξιοπιστο ειναι το getit24? Ποσο καιρο κανει να στα φερει, και αμα χαθει κατι τι γινεται σε αυτη την περιπτωση?

 

 

Δεν νομίζω τα aber που κυκλοφορούν στην Ελλάδα να είναι όντως aber αλλά anyway.....πόσο δε μάλλον όταν μου μιλάς για στοκατζίδικα. Η εταιρία είναι εξαιρετικά αυστηρή στις διανομές της.

 

Δεν θα εμπιστευόμουν την αγορά των συγκεκριμένων προϊόντων πουθενά πέρα από το official site (και των official μαγαζιών ανά την Ευρώπη που δεν είναι και πολλά και φυσικά στην Ελλάδα κανένα)

 

Γενικότερα δεν ψωνίζω από Ελλάδα πολλά πράγματα, είτε ψωνίζω τα κέρατα μου όταν βρίσκομαι εγώ έξω ή το κάνει κάποιος άλλος για μένα. Επί παραδείγματι Λονδίνο κατά την διάρκεια των εκπτώσεων του Δεκεμβρίου, παίρνεις ΤΑ ρούχα με πενταροδεκάρες. Προτιμώ να δίνω λίγα και να παίρνω πολλά, παρά να δίνω πολλά και να παίρνω λίγα (πράγμα που γίνεται ως επί τω πλείστων στην Ελλάδα)

 

Απόλυτα αξιόπιστο το getit. Είχα επικοινωνία καθ' όλη την διάρκεια με το παιδί που έχει το site. Άργησε περίπου 10 μέρες η παραγγελία από την ημερομηνία που μου είχε πει αρχικά. Τον ιδιοκτήτη του site τον γνώρισα χτες και προσωπικά μιας και δώσαμε ραντεβού να τα παραλάβω κατ ιδίαν, επειδή δεν ήθελα να μπλέξω με ΕΛΤΑ, αντικαταβολές, απεργίες κλπ Όπως είπα και στον skipperas το site θα επαναλειτουργήσει σε κανένα δίμηνο (κλειστό λόγο διακοπών, μέχρι τότε υπάρχει το byserv). Προσωπικά θα το εμπιστευτώ για ακόμα ακριβότερες αγορές (macbook, δερμάτινο +++). Δεν ξέρω τι γίνεται σε περίπτωση απώλειας.....

 

ειναι εξαιρετικα πολλα τα 40 ευρω για tees

οσο hyped και αν ειναι τα abercrombie & fitch

αυτα που αγορασες ομως ουτε για γυμναστηριο δεν ειναι...

 

Το έμπειρο μάτι σου διέκρινε και για τι είναι ε?

 

Μάλιστα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν και πως μπορεις να τα ξεχωρισεις παντως και εμενα τα 2 τελευταια που πηρα ανοιξιατικα, ειναι της σειρας muscle και το καρτελακι "authentic brand, Everything we make and sell is guaranteed" Αλλα δεν ειχε αυτο το ασημενιο γυαλιστερο αυτοκολλητο γνησιοτητας που βρισκω σε αλλες μαρκες (πχ La Martina). Εσενα ειχε και αυτοκολλητακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λάθος των μαϊμούδων είναι συνήθως στις ραφές και στα κουμπιά. Και έπειτα στον ποιότητα. Απλά αν αγοράσεις εκτός του official site κοίτα το μοντέλο από τον xyz αγοραστή να υπάρχει στο official site (αν και ανανεώνονται με τρελούς ρυθμούς) Στα tees ειδικά που φέρουν πάνω τα διάφορα mounted logo είναι αδύνατο να παιχτεί κόπια.

 

Οι ταμπέλες από τις μπλούζες είχαν αφαιρεθεί (για ευνόητους λόγους), μόνο το πλαστικό που τις συγκρατεί υπήρχε. Αλλά δεν θυμάμαι να έδωσα σημασία σε κανένα αυτοκόλλητο γνησιότητας την περασμένη φορά που μου έκοψαν τον κώλο τελωνείο οπότε λογικά δεν παίζει. Όταν και αν επικοινωνήσω με την guru των aber (my ex......) θα στο επιβεβαιώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έμπειρο μάτι σου διέκρινε και για τι είναι ε?

 

Μάλιστα.....

 

σαν ποιοτητα μπορει να ειναι καλα

αλλα σαν εμφανιση δεν τα αξιζουν τα λεφτα τους

οσο καλη προσφορα και αν πετυχες

καταλαβαινω οτι υπαρχει ενα hype

στην ελλαδα αυτην την στιγμη

but still...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ψαχνω παπουτσια για κοστουμι.μια ματια που εριξα οι τιμες ειναι τρελες.τα οποια θα τα φορεσω μια φορα κ μετα ντουλαπα για χρονια.εχετε τπτ να προτεινετε?

αυτο το εμπορικο χωριο στα σπατα που ακριβως ειναι?αξιζει να παω θα βρω τπτ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν ποιοτητα μπορει να ειναι καλα

αλλα σαν εμφανιση δεν τα αξιζουν τα λεφτα τους

οσο καλη προσφορα και αν πετυχες

καταλαβαινω οτι υπαρχει ενα hype

στην ελλαδα αυτην την στιγμη

but still...

 

Εντάξει η εμφάνιση είναι αποκλειστικά θέμα γούστου.....

 

 

παιδια ψαχνω παπουτσια για κοστουμι.μια ματια που εριξα οι τιμες ειναι τρελες.τα οποια θα τα φορεσω μια φορα κ μετα ντουλαπα για χρονια.εχετε τπτ να προτεινετε?

αυτο το εμπορικο χωριο στα σπατα που ακριβως ειναι?αξιζει να παω θα βρω τπτ?

 

Δανείσου ένα ζευγάρι από κάποιον γνωστό, κρίμα είναι να σκάσεις φράγκα για κάτι που δεν θα σου χρησιμεύσει.

 

Κοίτα εδώ για το εμπορικό στα Σπάτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μετα απο 4 χρόνια συνεχους φορέματος abercrombie, εχόντας περάσει καμμια 40αριά tees απο τη ντουλάπα μου θα έλεγα οτι πλέον ξενέρωσα. Ιδιαίτερα όταν είδα την επίσημη abercrombie να πουλάει στο ηλεκτρονικό της κατάστημα (σε μια φάση που είχε βάλει εκπτωτικά) ζακέτα με 12,95$ (που την έιχα πάρει 80$) και T-shirts απο 48$, 7.95$. Καταλαβαίνει κανείς για τι κόστος κατασκευής μιλάμε. Βέβαια μην νομίζει κανείς οτι και οι Νο1 Ιταλικές φίρμες έχουν κανα πολύ μεγαλύτερο κόστος υλικών. Σίγουρα βέβαια τα καταστήματα και το promotion ανεβάζουν το κόστος κατακόρυφα. Btw τα καταστήματα της Aber είναι απίστευτες υπερπαραγωγές. Όμοιως και της hollister.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τα κέρατα τους βγάζουν έτσι κι αλλιώς.......στο όνομα που χτίζουν ανά τα έτη και στο ψώνιο του καθενός πατάνε. Κάθε πότε πετυχαίνεις ρούχα not made in a 3rd world country; Μηδαμινά εργατικά, τεράστια κέρδη.

 

Για τα καταστήματα προσυπογράφω. Ειδικά στο Λονδίνο αν δεν είσαι μοντέλα/ος δεν σε παίρνουν καν για πωλητή :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...