Προς το περιεχόμενο

Το Facebook προσθέτει επιλογές για ομοφυλόφιλους στην κατάσταση της σχέσης των χρηστών


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καιρός ήταν λοιπόν!Τώρα δεν ξέρω ακριβως το τι θα υπηρετούσε ανθρώπους που δεν ειναι ανοιχτά gay.Αν κ στην περίπτωση μου παρότι έχω civil partnership εδω στην Βρετανία,αμφιβάλλω ότι θα το βάλω στο προφίλ μου μιας κ έχω για επαφές ένα κάρο άσχετα ατομα!Εάν διαχειριζομουν όμως το προφίλ μου λίγο πιο αυστηρά τότε γιατί όχι,οπότε λέω μια χαρα έκαναν που το έβαλαν.Ίσως υπάρχουν ζευγάρια που θα ήθελαν να χρησιμοποιήσουν την επιλογή

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,δεν λεει οτι εχει ηδη αρχισει να φαινεται η επιλογη σε χρηστες απο Βρετανια?Την ψαχνω να την βρω κ δεν μου εμφανιζει τπτ :confused: Εντωμεταξυ κ να την βρω παλι δεν λεει κατι μιας κ ο συντροφος μου δεν εχει καν προφιλ στο φουμπου.Σηκωσα ολο το φουμπου.Μας δουλευουν?

 

ΕΝΤΙΤ

Μολις το βρηκα!!

96375724.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δω σε λιγο ως επιλογη το "κτηνοβασια" , δεν θα απορησω :X

 

Ναι,γιατι βλεπεις η ομοφυλοφιλια αναμεσα σε δυο συναινουντες ενηλικες και η κτηνοβασια ειναι απολυτα συγκρισιμες εννοιες

 

Ελα να ξεκολαμε με την ομοφοβια μια :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ πως πρέπει να βάλουν και επιλογή ενεργητικός/παθητικός......ε να μην ξέρουμε τι κοιτάμε :P

χαχαχα!!!Ή μπορουν να βάλουν και το άλλο:Τον παίρνει από

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,γιατι βλεπεις η ομοφυλοφιλια αναμεσα σε δυο συναινουντες ενηλικες και η κτηνοβασια ειναι απολυτα συγκρισιμες εννοιες

 

Ελα να ξεκολαμε με την ομοφοβια μια :mrgreen:

H και στατους "Παιδεραστης" :rolleyes:

 

χαχαχα!!!Ή μπορουν να βάλουν και το άλλο:Τον παίρνει από

Χαχαχαχααχα +oo !!!!!!!!!!!!!!

H και Double Penetration :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσεξτε τι λετε. Εαν δεν ειστε πολυ ενθουσιασμενοι με αυτην την νεα επιλογη, τοτε ειστε σιγουρα ομοφοβικοι. Ηδη αναφερθηκε μια φορα η λεξη.

Οι ομοφιλοφιλοι γενικα εχουν μεγαλη αλληλεγγυη μεταξυ τους και οποιος δεν ειναι φανατικα υπερ τους θεωρειται ομοφοβικος.

Το γεγονος οτι δεν μας ενδιαφερει τι κανουν καποιοι στο κρεβατι τους δεν υπαρχει περιπτωση να συμβαινει.

 

Ειμαι συμφωνος να βγει και επιλογη "Κρυφος gay" θα καλυψει πολυ κοσμο, εδω οι διασημοι ντρεπονται και το παιζουν οτι γουσταρουν γκομενες, πως να το αποκαλυψει ενας μη διασημος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...