Προς το περιεχόμενο

Thomson TG585 v8


kostas^^

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Edit New:

Αφου πέρασα με την βοήθεια του @poulinos το generic τα χαρακτηριστικά μου είναι τα παρακάτω..

Πως τα βλέπετε;

Υπάρχει περιθώριο βελτίωσης;

https://postimg.org/image/lha47tjtz/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Edit New:

Αφου πέρασα με την βοήθεια του @poulinos το generic τα χαρακτηριστικά μου είναι τα παρακάτω..

Πως τα βλέπετε;

Υπάρχει περιθώριο βελτίωσης;

https://postimg.org/image/lha47tjtz/

εισαι σε annex a οποτε εισαι μια χαρα.μονο αν ο παροχος σου ριξει το Margin στο 6 θα παιξεις λιγο καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με το ιδιο μοντεμ με 24,5 attenuation και 9 snr συγχρονιζω στα 15mbps... Νομιζω οτι παει κι αλλο η γραμμη του

α.εισαι πιο κοντα.β.και εγω καποτε επαιζα με 30 attenuation 15 mbit και τωρα ειμαι 13.απο το μεγιστο θεωρητικο μεχρι την πραξη δυστυχως υπαρχει διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σε annex a οποτε εισαι μια χαρα.μονο αν ο παροχος σου ριξει το Margin στο 6 θα παιξεις λιγο καλυτερα.

αυτο δεν μπορω να το πειραξω εγω η ειναι default?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Γνωριζει κάποιος αν υποστηριζει 5Ghz το συγκεκριμένο ρούτερ?

ουτε για δειγμα.το v7 δεν ειναι καν 802.11n.το v8 ειναι n αλλα απορω αν φτανει καν τα 150mbps.πλεον τα thomson ειναι technicolor.to v8 ειναι adsl router πολλων χρονων.εχει ανετα 5 ετια στην πλατη του.καλο σταθερο αλλα βασικα πραγματα.δεν εχει ουτε gigabit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανω stream απο το pc στο κινητό αλλά λαγκαρει και γραφει η εφαρμογή weak wifi signal ενω έχω full σήμα. Οπότε λογικά φταίει το router που είναι της πλάκας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανω stream απο το pc στο κινητό αλλά λαγκαρει και γραφει η εφαρμογή weak wifi signal ενω έχω full σήμα. Οπότε λογικά φταίει το router που είναι της πλάκας?

α.αλλαξ3 καναλι.β.για το thomson το τελευταιο firmware 8.2.7.8 αν θυμαμαι απεξω ειτε σε generic ειτε σε forthnet.γ.δοκιμασε αν μπορεις και αλλη συσκευη.πιο νεους drivers για την ασυρματη καρτα .αλλα ναι παιζει να μην μπορει να στειλει τοσο γρηγορα που θες και νομιζω οτι το wifi ηταν draft n και ηταν 65mbps.ουτε καν 150.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...