Προς το περιεχόμενο

Mac OS X 10.7 Lion


tr3quart1sta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 787
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καινούρια MacMini, Macbook Air και Cinema Display!!

Καλησπερα , που το διαβασες και ποτε βγαινουν ? ειμαι ετοιμος για αγορα 27αρας cinema ! και κατι ειχε παρει το αυτί μου για καινουργια cinema display ! εχεις καμια πληροφορια ?

το Lion το κατεβαζω και εγω ! οδηγιες για instal υπαρχουνε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , που το διαβασες και ποτε βγαινουν ? ειμαι ετοιμος για αγορα 27αρας cinema ! και κατι ειχε παρει το αυτί μου για καινουργια cinema display ! εχεις καμια πληροφορια ?

το Lion το κατεβαζω και εγω ! οδηγιες για instal υπαρχουνε ?

 

μπες στο site της apple... είναι εδώ και ώρα up και θα τα δεις. Καινούρια air, mini και cinema display

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα , που το διαβασες και ποτε βγαινουν ? ειμαι ετοιμος για αγορα 27αρας cinema ! και κατι ειχε παρει το αυτί μου για καινουργια cinema display ! εχεις καμια πληροφορια ?

το Lion το κατεβαζω και εγω ! οδηγιες για instal υπαρχουνε ?

 

Μόλις πριν λίγο ανέβηκαν στο επίσημο site, άνοιξε το store κανονικά. Η πληροφορία ήρθε απο applestore εξωτερικού :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πριν λίγο ανέβηκαν στο επίσημο site, άνοιξε το store κανονικά. Η πληροφορία ήρθε απο applestore εξωτερικού :D

ευχαριστω παιδια , μπορω να κανω ινστααλ κατευθειαν και να τα περασει απο πάνω απο το λεοπαρντ ? η πρεπει να το καψω σε dvd πρωτα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω παιδια , μπορω να κανω ινστααλ κατευθειαν και να τα περασει απο πάνω απο το λεοπαρντ ? η πρεπει να το καψω σε dvd πρωτα ?

 

Εδώ σε θέλω. Στο site της, η apple, μας λέει πως πρέπει να υπάρχει ήδη το snow leopard, και μάλιστα με το τελευταίο update, για να μπορεί να γίνει το installation του os x lion.

Αλλα μπορεί να γίνει καθαρό install?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω αυτο διαβασα, μολις το αγορασα και εγω απο το app store ! μου το αποθυκευσε κατευθιαν στο aplication ! μπορω να κανω upgrade και ας ειναι στον ιδιο σκληρο αποθυκευμενο ? δεν θελω clean install το εκανα προσφατα ! τι λετε να κανω ,και πως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...