Προς το περιεχόμενο

Codemasters F1 2011


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

παιδια το εχω αγορασει το game και το εχω εγκαταστησει μια χαρα αλλα οταν παταω πανω του δεν ανοιγει και δεν εμφανιζει τιποτα!ΕΛΕΟΣ!

Τι μπορει να φταει?

Εχω 4 gb ram

320 gb σκληρος

intel hd graphics 3000

windows 8

φταει η καρτα γραφικων σου, ειναι οnboard και δεν υποστιριζεται, γιατι δεν αγοραζεις μια να βαλεις; επισης γιατι πηρεα το 2011 φ1 και δεν πηρες το 2013 που ειναι πιο ωραιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φταει η καρτα γραφικων σου, ειναι οnboard και δεν υποστιριζεται, γιατι δεν αγοραζεις μια να βαλεις; επισης γιατι πηρεα το 2011 φ1 και δεν πηρες το 2013 που ειναι πιο ωραιο

15 μαιου του 13 βγηκε το 2013 και δεν το ξερω?το 2012 δεν μου αρεσε κ ημουν αναμεσα στο 10 και στο 11 που ηταν τα αγαπημενα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπερδευτηκα,  ναι τι εκανες τελικα;  τι εφταιγε και δεν επαιζε; παντος τωρα αν μπωρεις παρε το 2013 αξιζει το 2012 ουτε εμενα δεν μ αρεσε δεν εστριβε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπερδευτηκα,  ναι τι εκανες τελικα;  τι εφταιγε και δεν επαιζε; παντος τωρα αν μπωρεις παρε το 2013 αξιζει το 2012 ουτε εμενα δεν μ αρεσε δεν εστριβε

τελικα εφταιγαν τα windows 8,πριν καιρο ειχα βαλει τα 7 και επαιζε κανονικα αλλα γυρισα στα 8 παλι κ οπως ηταν φυσικο δεν παιζει.

εννοειται πως πηρα τ 2013 που τα σπαει σε σχεση με το 2012

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια σχεση το 2012 ητανε βλακεια, στο 2013 θα ηθελα καλητερη ζημια στο μονοθεσιο, δεν ξερω αν το βαλεις σε πιο δυσκολο επιπεδο φευγει κανενας απο την πιστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καμια σχεση το 2012 ητανε βλακεια, στο 2013 θα ηθελα καλητερη ζημια στο μονοθεσιο, δεν ξερω αν το βαλεις σε πιο δυσκολο επιπεδο φευγει κανενας απο την πιστα;

 

Εμένα σε κάθε αγώνα σχεδόν γίνεται αυτό...στην Legend δυσκολία. Καμία σχέση με το 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα σε κάθε αγώνα σχεδόν γίνεται αυτό...στην Legend δυσκολία. Καμία σχέση με το 2012.

πως το παιζεις τοσο δυσκολα;  με τιμονι ή με gamepad   αλλά με οτι κι αν το παιζεις ειναι αρκετα δυσκολο, τι ενωεις τωρα, αν το βαλω legend εχει τρακες στην αρχη, εγκαταλειπουν αρκετοι; ποσοι φευγουν απο την πιστα, εσενα ποσοι σου ετοιχαν να φυγουν εκτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω με τιμονιέρα, π.χ έκανα εξάσκηση στην γραμμή εκκίνησης για σωστή αλλαγή ταχυτήτων στην Ισπανία, και έγινε χαμός στην πρώτη στροφή. Επειδή χρειάστηκε να κάνω πολλές φορές restart τον αγώνα για τις δοκιμές, συνέβη πολλές φορές(όχι μόνο να φεύγουν εκτός αλλά και τρακαρίσματα). Αλλά το έχω δει και σε άλλες πίστες, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η δυσκολία.

 

Σε άλλο grand prix 25% Spa - είχε τρακάρισμα και safety car με αποτέλεσμα και οι 2 οδηγοί να αποσυρθούν.

Αυτά βέβαια έπρεπε να γραφτούν στο 2013 θέμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...