Προς το περιεχόμενο

Codemasters F1 2011


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Και γω στην αρχή με αυτά έπαιζα, αλλά δεν απέδωσαν τα αναμενόμενα.

Έτσι πιστεύω κ εγώ κ μόλις το μάθω θα αρχίζω να το πειράζω,λογικά θα θέλει κ πολλές δοκιμές μέχρι να βρεις τον κατάλληλο συνδιασμο. Ανυπομονώ να πάρω στα χέρια μου τον υπολογιστή,γιατι ακομα δεν έχω να τρέξω πάλι.. Κ μόνο που το μονοθεσιο πατάει καλα στον δρόμο φέτος με κάνει να θέλω να το παίζω!

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα παιδία,

 

 

Το εγκατέστησα και εγώ το παιχνίδι. Έχω ένα laptop HP DV6-2129EV Cpu: i5 M430 2.27Ghz Graphic: Nvidia Geforce G105M είναι καλό μηχάνημα γιαυτό το παιχνίδι ;

 

Έχω και ένα Gamepad το Saitek Rumble P2500. Έβαλα να παίζει το παιχνίδι αλλα μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο όταν κουνάω το τιμόνι δεν ανταποκρίνεται το τιμόνι, παίζω όχι με τα τσουτσουνάκια αλλα με το 4 κατευθύνσεων που με βολεύει. Το παιχνίδι θέλει μήπως άλλο gamepad ή κάποια ρύθμιση είναι ;

 

 

Καμία συμβουλή ;

 

 

Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδία,

 

 

Το εγκατέστησα και εγώ το παιχνίδι. Έχω ένα laptop HP DV6-2129EV Cpu: i5 M430 2.27Ghz Graphic: Nvidia Geforce G105M είναι καλό μηχάνημα γιαυτό το παιχνίδι ;

 

Έχω και ένα Gamepad το Saitek Rumble P2500. Έβαλα να παίζει το παιχνίδι αλλα μου φαίνεται πάρα πολύ δύσκολο όταν κουνάω το τιμόνι δεν ανταποκρίνεται το τιμόνι, παίζω όχι με τα τσουτσουνάκια αλλα με το 4 κατευθύνσεων που με βολεύει. Το παιχνίδι θέλει μήπως άλλο gamepad ή κάποια ρύθμιση είναι ;

 

 

Καμία συμβουλή ;

 

 

Thanks!

 

 

Βαλε τα προφυλακτικο και παιξε με τα τσουτσουνακια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο παιχνιδι, επιτελους μετα απο ποσα χρονια ξεκινησαν και βγαζουν παλι formoula1, το f1 2010 δεν ειχα καταφερει να το παιξω πολυ γιατι κολαγε στο παλιο μου pc μετα που πηρα ps3 και ηθελα να την παρω σε μια εβδομαδα εβγενε η f1 2011 την οποια και πηρα την ημερα της κυκλοφοριας της.

ειχα να παιξω f1 απο την 2006 στο ps2 που ηταν φοβερη, η τελευταια f1 που ειχαν βγαλει, φετος ειναι παρα πολυ καλη, φοβερα γραφικα την εχουν κανει λιγο πιο δυσκολη, στις στροφες δεν μπαινεις οπως εμπαινεις με 300km/h και δεν σε πεταγε, τωρα θελει να επικεντρωνεσε σε καθε στροφη για το ποτε θα πατησεις και το ποτε θα αφησεις το φρενο, την εχω παρατησει λιγο εχω καιρο να παιξω, ηταν το πρωτο παιχνιδι που πηρα για το ps3 και απο τοτε εχω παρει αλλα 8-9 και την παρατησα, θα την ξαναξεκινησω σημερα αυριο.

Στις 18 Μαρτη εχουμε και το πρωτο GP στην Μελβουρνη :mrgreen:

Τι αλλο θελουμε, η καλυτερη κυριακη, f1 το μεσημερι (σε μαγνιτοσκοπηση) και ντερμπυ αιωνιων το απογυεμα :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλε τα προφυλακτικο και παιξε με τα τσουτσουνακια..

 

 

:D Κοίτα σε κάποιους αρέσουν τα τσουτσουνάκια και τα προτιμάνε. Γιατί το 4 κατευθύνσεων το κλασικό δεν κάνεις δουλεία ; εμένα μου αρέσει το παλίο το κλασικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι, υπαρχει καμια ρυθμιση ετσι ωστε στην καριερα οταν τρακαρεις το μονοθεσιο να παρουσιαζει προβλημα ειτε να του φευγουν ροδες ειτε να σπαει η αεροτομη?οπως ηταν δλδ στην f12006?γιατι ειναι τελειως ψευτικο παταω σε γρασιδι κανω τετακε και παω πανω στις μαριερες με 200km/h και δεν παθενει ουτε γρατσιουνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω κατι, υπαρχει καμια ρυθμιση ετσι ωστε στην καριερα οταν τρακαρεις το μονοθεσιο να παρουσιαζει προβλημα ειτε να του φευγουν ροδες ειτε να σπαει η αεροτομη?οπως ηταν δλδ στην f12006?γιατι ειναι τελειως ψευτικο παταω σε γρασιδι κανω τετακε και παω πανω στις μαριερες με 200km/h και δεν παθενει ουτε γρατσιουνια.

 

Έχει επιλογή το παιχνίδι για damage effect. Ακριβώς πώς το ονομάζει δεν το θυμάμαι, αλλά φαντάσου ότι μάλλον το παίζεις στο arcade ενώ έχει simulation.

 

Από ζημιές εγώ δεν έχω παράπονο, με δεδομένο ότι είναι παιχνίδι και πρέπει να συγχωρεί και κάποια πράγματάκια, είμαι 100% ικανοποιημένος.

Σκέψου μου έχει τύχει όχι να τρακάρω, αλλά να παρουσιαστεί αστοχία και να καταρρεύσει ο μπροστά δεξιά άξονας και να εγκαταλείψω. Για να μην πω ότι σε κάθε αγώνα έρχεται η φθορά->μειωμένο κράτημα των ελαστικών, που μπορεί να γίνουν και μαύρα και να κλατάρουν αν δεν μπεις στα πιτ, όπως επίσης και η απόδοση των φρένων που ανάλογα με την οδήγηση σου μπορεί να υπερθερμανθούν, ή να είναι κρύα.

Γενικά εγώ προσωπικά δεν ζητάω κάτι παραπάνω.

Μόνο ΑΙ λίγο της ομάδας μου, που μπορεί να μπω στα πιτς επειδή έπιασε βροχή και να μου ξαναφορέσουν στεγνά λάστιχα. (Πρέπει να διαλέγω μόνος μου δλδ)

 

Α! Σε έξι αγώνες έχω έξι νίκες κι έχω κολλήσει!!! Ειδικά η τελευταία ήταν Μονακό υπό βροχή!!! (σε προφέσιοναλ επίπεδο με abs tc, ναι το ξέρω είμαι λίγο gay :mrgreen: :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...