Προς το περιεχόμενο

iPad 2 : Ταχύτερο, λεπτότερο και από τις 25 Μαρτίου στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 327
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ερώτηση τόσο καιρο βλέπω δεν έχουν βγάλει ένα προγράμα για word exel PowerPoint ? να καταργήσουμε Σιγά Σιγά και τα pc

Sent from my iPhone using Insomnia

εχουν βγει πολλα απο το iPad 1 κιολας , ειτε ως σουϊτες (documents to go , office , quickoffice κλπ) ειτε ως μεμονωμενες εφαρμογες (pages , numbers κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλουμινενιο θα ειναι?

 

οταν λενε ποιο λεπτο απο iphone 4 τι εννωουν ακριβως? ηδη το iphone 4 μου φαινεται πολυ λεπτο, δε μπορω να φανταστω οτι το ipad 2 θα ειναι ακομα ποιο λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παιδιά, ας μαζέψουν οι άλλες εταιρείες τα μαραφέτια τους να ησυχάσουμε. Εκεί που έβριζα την Apple δεν περίμενα ότι κάποτε θα την υπερασπιστώ. Αλλά νομίζω πως είμαι αντικειμενικός.

 

Τα tablets στην τωρινή τους μορφή δεν έχουν κάποια χρηστική αξία, αλλά εαν είναι να πάρεις κάποιο, τότε η μόνη λογική επιλογή είναι ένα iPad.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είμαι ενθουσιασμένος.

Νομίζω η καλύτερη είδηση ήταν το πόσο λεπτό θα είναι και το πόσο γρήγορα θα βγει στην αγορά και στην Ελλάδα.

Κατα τα άλλα νομίζω η θέση του πρώτου δεν επιτρέπει τόσες μπιχτες στους υπόλοιπους...

Τέλος, το live του insomnia ήταν εγκαίνια σήμερα; ήταν πολύ χρήσιμο πάντως... είχε βέβαια τα θεματάκια του.

Ευχαριστούμε πάντως για την ενημέρωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θελω να ρωτησω το εξης μιας κ δεν ειμαι κ πολλα χρονια χρηστης των προιοντων της apple κ δεν ξερω καλα την πολιτικη της:

Υπαρχει περιπτωση απο δω κ περα να βγαινουν apps/games που να ειναι αποκλειστικα για ipad 2;Επισης υπαρχει περιπτωση καποια στιγμη να σταματησουν κ τα ios updates για τι ipad 1;

Αν δεν ισχυει τπτ απο τα παραπανω δεν βλεπω να πουλαω το ipad1 μου μιας κ με καλυπτει απολυτα κ θα περιμενω για το ipad3 οποτε βγει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα λεφτα που πρεπει να πληρωσεις 40$ για να κανει αναπαραγωγη μεσω hdmi...και τα κλασσικα της Apple οχι usb οχι flash οχι πλαστικα σε θαλασσες και ακτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...