Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να κάνεις bookmark την σελίδα με το link, εκεί θα μπαίνει κάθε νέα έκδοση, για παράδειγμα αν ξαναπατήσεις το λινκ θα δεις ότι έβγαλε την έκδοση 9.1

AMD Catalyst 13.11 BETA3 (13.250.18.0 October 7) Download

Κατά φωνή :P

τωρα τους κατεβαζω και θα τους δοκιμασω σε λιγο!!

 

edit:το DDU κανει απιστευτη δουλεια οντως!!ολα καλα και οι drivers πολυ καλοι!

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα προσπαθω στο πσ της υπογραφης μου να βαλω τους δριβερς για τη καρτα γραφικων και μου βγαζει αυτοpost-143923-0-53775800-1382628590_thumb.png ... δοκιμασα και με 13.9 κ με 13.11 και ειναι μετα απο καθαρο φορματ και ολες της ενημερωσεις πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα προσπαθω στο πσ της υπογραφης μου να βαλω τους δριβερς για τη καρτα γραφικων και μου βγαζει αυτοattachicon.gifΧωρίς τίτλο.png ... δοκιμασα και με 13.9 κ με 13.11 και ειναι μετα απο καθαρο φορματ και ολες της ενημερωσεις πανω

Δοκίμασε αυτούς καλύτερα. Είναι κατά πολύ καλύτεροι από τους official.

 

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=372799

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασμένο;

Τρέχω καλά με τους 13.10 αλλά έχω παλιά κάρτα και το σκέφτομαι για ένα αξιόλογο παλιό μοντ.

Ναι, είναι δοκιμασμένο και από εμένα. Δεν είναι παλιό mod, έχει τους πιο καινούριους drivers και τους έχει τροποποιήσει για να λειτουργούν και με τις παλιές Legacy κάρτες καθώς επίσης έχει προσθέσει και πολλές άλλες λειτουργίες και έχει διορθώσει πολλά bugs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ ενδιαφέρον!!!!

 

χαζή (μαλλον) απορία.

Legacy κάρτες είναι κάποια υλοποίηση που δεν τη γνωρίζω;

Ουσιαστικά Leagcy θεωρούνται όλες μέχρι και την σειρά HD 4000. Από την HD 5000 και πάνω θεωρούνται οι "κανονικές" κάρτες για τις οποίες η AMD βγάζει ακόμα drivers. Αντιθέτως για τις Legacy βγάζει όποτε θυμηθεί (περίπου κάθε 3-4 μήνες) χωρίς ουσιαστικές αλλαγές. Γι αυτό και εγώ προτείνω αυτούς τους drivers που είναι πάντα ενήμεροι για όλες τις κάρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πιο λογο να βαλω αυτους? αυτοι απο την αμδ δεν ειναι καλυτεροι?

Σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου οι υπεύθυνοι των drivers της AMD δεν είχαν IQ τυρόπιτας, μπορεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

πολύ ενδιαφέρον!!!!

 

χαζή (μαλλον) απορία.

Legacy κάρτες είναι κάποια υλοποίηση που δεν τη γνωρίζω;

Ουσιαστικά Leagcy θεωρούνται όλες μέχρι και την σειρά HD 4000. Από την HD 5000 και πάνω θεωρούνται οι "κανονικές" κάρτες για τις οποίες η AMD βγάζει ακόμα drivers. Αντιθέτως για τις Legacy βγάζει όποτε θυμηθεί (περίπου κάθε 3-4 μήνες) χωρίς ουσιαστικές αλλαγές. Γι αυτό και εγώ προτείνω αυτούς τους drivers που είναι πάντα ενήμεροι για όλες τις κάρτες.
Ευχαριστώ για την απάντηση.Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Θα τους δοκιμάσω, αν και περιέργως δεν δείχνει supported τη δική μου 4890

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως δυστυχώς δεν υποστηρίζεται και δεν κάνει εγκατάσταση στην 4890. Πάει μέχρι την 4870. Κρίμα

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι γιατί έκανα τρεις προσπάθειες. Τι safe mode τι ddu τι driver sweeper μπα τίποτε αυτό. Πάντως δεν κάνει καμία εγκατάσταση και στις υποστηριζόμενες κάρτες δεν μας έχει.

Πάντως κατέβασα τον 13.9 που πήρε και υποστήριξη για legacy αυτές τις μέρες και είναι όλα ok.

 

Εσύ με τόν άλλον βλέπεις ουσιαστική διάφορα; Δηλαδή αξίζει να το παλέψω;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι γιατί έκανα τρεις προσπάθειες. Τι safe mode τι ddu τι driver sweeper μπα τίποτε αυτό. Πάντως δεν κάνει καμία εγκατάσταση και στις υποστηριζόμενες κάρτες δεν μας έχει.

Πάντως κατέβασα τον 13.9 που πήρε και υποστήριξη για legacy αυτές τις μέρες και είναι όλα ok.

 

Εσύ με τόν άλλον βλέπεις ουσιαστική διάφορα; Δηλαδή αξίζει να το παλέψω;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Εγώ προσωπικά έχω δει τεράστια διαφορά. Δοκίμασε τους ATI Catalyst 12.11 B11 HotFix 10 P6 V11.10.6.2 All Supported OS που έχω κι εγώ αυτή την στιγμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...