Προς το περιεχόμενο

AMD Catalyst Drivers


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για καλύτερες επιδόσεις δεν νομίζω κανένας καινούργιος οδηγός να καταφέρει κάτι αξιόλογο στην τωρινή γενιά καρτών. Το free sync έρχεται και είναι καιρός επιτέλους για αγορά αξιοπρεπούς οθόνης. Η απορία μου είναι (και εκεί υστερεί από την nvidia) κατά πόσο πάγια είναι η τακτική της να αφήνει στην μοίρα τους παιχνίδια χωρίς υποστήριξη cf μέσω των drivers που βγάζει αν βγάζει.

Και από ότι διαβάζω σε cf το free sync μέσω drivers θα υποστηρίζεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικα...

 

"Important Note:
The AMD CrossFire™ profile for Dying Light is currently disabled in this driver while AMD works with Techland to investigate an issue where AMD CrossFire configurations are not performing as intended. An update is expected on this issue in the near future through an updated game patch or an AMD driver posting."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από σχόλια εδώ κι εκεί...

 

Μην ασχοληθείτε.

 

Όσοι είστε με 2πλες κάρτες, μακρυά. Οι υπόλοιποι, μάλλον δεν έχουμε να κερδίσουμε οτιδήποτε (ίδιος D3d οδηγός με Omega).

 

Αν κάποιος έχει freesync μονιτορ...περιμένουμε νέα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει διαφορές σε benchmarks από τον προηγούμενο??

....τον δοκιμασα στο heaven και η διαφορα είναι στα 4-5fps....και στο Dying Light οπου εκει ηταν πολύ καλητερα τα πραγματα(γυρω στα 8 fps σε σχεση με πριν)... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι με την 290 θα είναι λίγο καλύτερα τα πράγματα.Βέβαια εγώ όταν πάω να τον εγκαταστήσω κολλάει στο catalyst installer και ξαναέβαλα τον παλιό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Βέβαια εγώ όταν πάω να τον εγκαταστήσω κολλάει στο catalyst installer και ξαναέβαλα τον παλιό

...με DDU εβγαλα εγω τους παλιους και μετα εβαλα τους καινούργιους χωρις κανενα προβλημα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...