Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες,μήπως ξέρετε πώς μπορώ να κατεβάσω το Minecraft; Ξέρω το site,αλλά μου κολλάει καθώς κάνει download,κοντά στο τέλος. Μήπως ξέρετε γιατί; Πρέπει να ευχαριστήσω τα άτομα που γράφουν σχόλια, με βοηθούν και μου δίνουν ιδέες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,μήπως ξέρετε πώς μπορώ να κατεβάσω το Minecraft; Ξέρω το site,αλλά μου κολλάει καθώς κάνει download,κοντά στο τέλος. Μήπως ξέρετε γιατί; Πρέπει να ευχαριστήσω τα άτομα που γράφουν σχόλια, με βοηθούν και μου δίνουν ιδέες!

θα σου φανεί λίγο κουφό, αλλά χώρο στον σκληρό δίσκο έχεις; :Ρ

ίσως θα μπορούσες να βρεις τον updater από αλλού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες,μήπως ξέρετε πώς μπορώ να κατεβάσω το Minecraft; Ξέρω το site,αλλά μου κολλάει καθώς κάνει download,κοντά στο τέλος. Μήπως ξέρετε γιατί; Πρέπει να ευχαριστήσω τα άτομα που γράφουν σχόλια, με βοηθούν και μου δίνουν ιδέες!

Εφόσον έχεις νόμιμο λογαριασμό, μπορείς να κατεβάσεις το παιχνίδι από torrent και να ακολουθήσεις τις οδηγίες εγκατάστασης αλλά στο τέλος να βάλεις το username και password του λογαριασμού σου στον updater. Επειδή είχα παρόμοιο πρόβλημα (ασταθή σύνδεση) το κατέβασα έτσι και μου δούλεψε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω παίξει και το βαρέθηκα σε 1 λεπτό,πιο μεγάλη βλακία δεν έχω ξαναδέι

 

1 ολόκληρο λεπτό; Ε, τότε βέβαια, έχεις κάθε δικαίωμα να το θάψεις.

 

Δε λέω ότι αν το παίξεις περισσότερο θα σου αρέσει, αλλά δε χρειαζόταν να αφιερώσεις ένα λεπτό αφού δεν ήσουν αποφασισμένος να αφιερώσεις έστω 2-3 ώρες. Μπορούσες να έχεις γνώμη και χωρίς το λεπτό. Την ίδια αξία έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά έχω ένα μικρό server για να μπαίνω όποτε βαριέμε, επειδή έχει πολλή ελεύθερο χώρο ακόμη, όποιος θέλει ας κοπίασει.δεν έχει downtime και έχω βάλει για την ώρα το iconomy kai to towny

 

server = 195.122.134.246:25565

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεται πως να παιξω σε online server ?????

 

Θα πρέπει να το αγοράσεις για να απολαύσεις online servers.

Για μένα τα αξίζει τα λεφτά του.

 

twitter: @whitegaia12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι αναγκη να το αγορασεις για να παιξεις online server.

 

Ναι φίλε μου, άλλα όταν το αγοράζεις ωφελείσαι και εσύ αλλά και η εταιρία που το αναβαθμίζει.

 

Και στο κάτω κάτω δεν θα έλεγα ότι είναι πολλά τα λεφτά για να το αγοράσεις.

 

Πιστεύω ότι όταν μια εταιρία φτιάχνει κάτι κάλο θα πρέπει να την υποστηρίξω (αγοράζοντας το παιχνίδι) για την καλή δουλειά της ώστε να συνεχίσει να εξελίσσει το παιχνίδι της.

 

twitter: @whitegaia12

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...