Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν το καταβασω από το official Site στον εξωτερικό σκληρό μου μπορω να το περάσω σε laptop (του ανηψιού); Κάνεις login ή το κανεις εγκατάσταση μια φορά σε ένα μόνο pc ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 550
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν το έχεις αγοράσει έχεις λογαριασμό!Δεν το αγοράζεις για να μπορείς να το εγκαταστήσεις!Μπορείς να το πάρεις και από θείο και να βάλεις τον κανονικο σου λογαριασμό νομίζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να το κατεβάσεις σε όλους τους υπολογιστές και μετά συνδέεσαι αφού το κατεβάσεις στον Launcher βάζοντας Username και Password. Δηλαδή θέλω να πω ότι μπορείς να κάνεις Login στον λογαριασμό σου από οποιονδήποτε υπολογιστή!  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια εγω εχω κατεβασει το κανονικο απο μια ιστοσελιδα που βρηκα αλλα χρειαζομαι premium account και εχω βρει πολλές ιστοσελίδες και όλες θελουν επαληθευση απο κινητό, ξερετε χρηματα λεει κατω με μικρα γραμματα, ξέρει κανείς κάτι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εχω κατεβασει το κανονικο απο μια ιστοσελιδα που βρηκα αλλα χρειαζομαι premium account και εχω βρει πολλές ιστοσελίδες και όλες θελουν επαληθευση απο κινητό, ξερετε χρηματα λεει κατω με μικρα γραμματα, ξέρει κανείς κάτι; 

Ναι, πρέπει να το αγοράσεις αν θες premium account.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Παιδια εγω εχω κατεβασει το κανονικο απο μια ιστοσελιδα που βρηκα αλλα χρειαζομαι premium account και εχω βρει πολλές ιστοσελίδες και όλες θελουν επαληθευση απο κινητό, ξερετε χρηματα λεει κατω με μικρα γραμματα, ξέρει κανείς κάτι; </p>

 

Λοιπόν επειδή παίζει να κατάλαβα τι λες μπαίνεις σε site με free premium υποτίθεται και σου βγάζει κέρδισε ένα iPhone και παπαρια κίτρινα!Λοιπόν άμα θες να το αγοράσεις θα δώσεις 20 ευρώ στο official site του minecraft και θα το αγοράσεις!!άμα δν θες να πληρώσεις ή κατεβάζεις demo ή θειος με κάποιους περιορισμούς!βσκ άμα θες κάτι παραπάνω πες άλλα καλύτερα πμ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Πού μπορώ να αγοράσω το Minecraft ΓΝΗΣΙΟ;

 

Το σκέφτομαι εδώ και καιρό, να δώσω ένα εικοσάρικο (κάπου εκεί δεν πέφτει;!) και να αγοράσω το Minecraft.. Όμως πού μπορώ να το αγοράσω;

minecraft.net  -> Στέλνουν Ελλάδα;

 

Θα ήθελα δηλαδή να έχω το δικό μου Username, με το δικό μου Skin, να μπορώ να ενημερώνω κατευθείαν το παιχνίδι μου, να μπαίνω σε Premium Servers, να κάνω ΔΙΚΟΥΣ μου Servers, να βάζω Mods κ.λ.π..

 

Παίζω εδώ και 1-2 χρόνια αλλά με Cracked  :mellow: 

Περιμένω λοιπόν να αγοράσω το γνήσιο και να μην με νοιάζει ουσιαστικά τίποτα..

 

 

Θενκς :)

post-290742-0-42472200-1419425152_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το minecraft.net αγοραζεις κανονικα. Δεν στελνουν τιποτα, ειναι ψηφιακο και οχι φυσικο αντιτυπο.

Α οκ... Δηλαδή τους δίνω την Paysafe Card, παίρνουν τα λεφτά και μετά; Κατεβάζω το Minecraft και βάζω το Name μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α οκ... Δηλαδή τους δίνω την Paysafe Card, παίρνουν τα λεφτά και μετά; Κατεβάζω το Minecraft και βάζω το Name μου;

Νομιζω ναι, καπως ετσι, δε το εχω το παιχνιδι αλλα απ οτι ξερω ετσι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

servers και ερωτησεις για minecraft 1.8

 

Γεια σας παιδια θα ηθελα να μου πειτε servers για την εκδοση 1.8 και να εχουν survival με οχι πολλα ατομα κατω απο 80. επισης θα ηθελα να μου πειτε με ποιο κουμπι κανω ζουμ στο μινεκραφτ

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...