Προς το περιεχόμενο

Minecraft


gianakakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 550
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά βρήκα έναν καινούριο server aπο uk, τον έχουν 2 τύπο νέοι, δέν εχει κόσμο, είναι μόνο 3 admin και εγώ προς το παρόν, ο server είναι ακόμα under construction, δλδ διαμορφώνεται ακόμα.

 

Παρθένο έδαφος! και μια χαρά άτομα, τουλάχιστον αυτοί που είναι μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το πήρα και γω το παιχνίδι. Ψηθείτε να μπούμε όλοι μαζί σε κανένα server ;)

 

Αν και δεν έχω πολύ χρόνο, θα προσπαθήσω να σηκώσω έναν Server σπίτι μου. Γραμμή Download/Upload έχω 9/1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετράει άσχημα το παιχνίδι!Για servers μπορείτε να τσεκάρετε το Forums-minecraft Εγώ τώρα παίζω στον Buxville

είναι ένασ απίστευτος server γερμανικος με 200+ 'ατομα και τώρα ξεκινάνε το μεγαλύτερο μέρος απο την αρχή λόγο της 1.5 αναβάθμισης!Αλλά είναι πολύ ενδιαφέρων σαν server κρίμα πάντος γιατί ήμουν co-owner σε έναν με ένα παιδί απο Αμερική αλλά τον πουλάει αυτός και ξενέρωσα να μπαίναμε εκεί.Άν κανείς μπεί στον buxville ασ μου στείλει ενα mail μέσα στο παιχνίδι Name:logi13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετράει άσχημα το παιχνίδι!Για servers μπορείτε να τσεκάρετε το Forums-minecraft Εγώ τώρα παίζω στον Buxville

είναι ένασ απίστευτος server γερμανικος με 200+ 'ατομα και τώρα ξεκινάνε το μεγαλύτερο μέρος απο την αρχή λόγο της 1.5 αναβάθμισης!Αλλά είναι πολύ ενδιαφέρων σαν server κρίμα πάντος γιατί ήμουν co-owner σε έναν με ένα παιδί απο Αμερική αλλά τον πουλάει αυτός και ξενέρωσα να μπαίναμε εκεί.Άν κανείς μπεί στον buxville ασ μου στείλει ενα mail μέσα στο παιχνίδι Name:logi13

Αν είναι Real-Life like Server, μέτρα και μένα μέσα. Τώρα είμαι στον Haven.

 

Πες μου λίγο αν θες τι πρέπει να κάνω για να μπορώ να μπω στον Server γιατί δε βγάζω άκρη με τη σελίδα τους.

 

Τέλος, από ό,τι κατάλαβα έχεις ως "περιφέρειες" τα Castles. Εσύ σε αυτό που είσαι, πώς το λένε;

 

Τέλος, είστε με το κλασικό Texture Pack ή βάλατε κάποιο άλλο;

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γράψεις στο thread τους στο minecraft-forums δίνει link apo οτι θυμάμαι!Και άσε ένα comment me to IGN(in game name),Caste που θες να είσαι,και το μέρος που προτιμάς να εγαταστηθείς!Δηλαδή στην Buxville που είναι η κεντρική πόλη η έξω απο αυτήν.Επήσεις μόλις πέρασαν στην 1.5 έκδοση οπότε έγινε κάτι σαν server restart και έχουν πολυ λίγα πράγματα οπότε είναι καλή ευκαιρία να ξεκινήσεις!Εγώ έχω σκοπό να μπώ στους constructors!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, άντε. Και δικός μας Server ;)

 

Θα προσπαθώ να τον έχω όσο περισσότερο μπορώ ανοιχτό. Αν τυχόν είναι κλειστός, στείλτε ένα Π.Μ. και αν είμαι σπίτι θα τον ανοίγω. ^_^

 

I.P.: minecraftserver.servegame.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε, άντε. Και δικός μας Server ;)

 

Θα προσπαθώ να τον έχω όσο περισσότερο μπορώ ανοιχτό. Αν τυχόν είναι κλειστός, στείλτε ένα Π.Μ. και αν είμαι σπίτι θα τον ανοίγω. ^_^

 

I.P.: minecraftserver.servegame.com

 

Πάντος ότι βοήθεια χρειαστείς με τον server πές μου!Τρέχεις bukkit,hmod,vanilla ή ένα άλλος που δεν θυμάμαι πως λέγετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντος ότι βοήθεια χρειαστείς με τον server πές μου!Τρέχεις bukkit,hmod,vanilla ή ένα άλλος που δεν θυμάμαι πως λέγετε?

Βασικα τρεχω τον κλασικο server που δινει στην ιστοσελιδα του το Minecradt. O vanilla δεν εινα αυτος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τρεχω τον κλασικο server που δινει στην ιστοσελιδα του το Minecradt. O vanilla δεν εινα αυτος;

 

Ναι πάντος θα σε συμβούλευα να τσεκάρεις το bukkit έχει πολλά εκδιαφέροντα πρόσθετα!Bukkit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πάντος θα σε συμβούλευα να τσεκάρεις το bukkit έχει πολλά εκδιαφέροντα πρόσθετα!Bukkit

Ευχαριστω πολυ! Θα το δοκιμασω μολις βρω λιγο ελευθερο χρονο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...