Προς το περιεχόμενο

Πολυ φθηνο web hosting(32$ για 2 χρονια με 3 domain names δωρο)


nikos_90

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια βρήκα πολυ φθηνο web hosting(shared) σε ξένη εταιρία. βασικα για 2 χρόνια με 32$ και σου δινουν και 3 domain names.

πολυ φθηνό νομίζω!

αμα ενδιφερεται κανεις να μου στείλει πμ να του δώσω τον οδηγό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...για 2 χρόνια με 32$ και σου δινουν και 3 domain names. πολυ φθηνό νομίζω!

πολύ φθηνό για να είναι καλό... Έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης υπηρεσιών; σίγουρα κάτι θα κρύβουν...

Φθηνή φιλοξενία με πολύ καλή τεχνική υποστήριξη μπορείς να βρεις και εδώ: xtreemweb

Μπορείς να μου πεις ποια είναι η εταιρεία να το κοιτάξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στειλε στην google μηνυμα και πες τους οτι τους βρηκες φθηνο web hosting. Αν ειναι και unlimited θα χαρουν πολυ..... Ρε παιδια, σ'αυτον τον κοσμο οτι δινεις περνεις, και στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν δινεις τιποτα αρα θα παρεις τιποτα!!! Τι να τον κανω αν πανω σε pentium 4 (server) εχει ανεβασει αυτος 1.000.000 sites!!! Μην ξεχνατε την ποιοτητα!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ φθηνό για να είναι καλό... Έχεις διαβάσει τους όρους χρήσης υπηρεσιών; σίγουρα κάτι θα κρύβουν...

Φθηνή φιλοξενία με πολύ καλή τεχνική υποστήριξη μπορείς να βρεις και εδώ: xtreemweb

Μπορείς να μου πεις ποια είναι η εταιρεία να το κοιτάξω;

το xtreemweb το εχεις χρησιμοποιησει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποιο πακετο διαλεξες ? καλη τιμη αλλα κολλαει :(

Το μικρότερο πακέτο έχω.

Τι εννοείς κολλάει; Δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο... Αν εννοείς καθυστέρηση, μπορεί να είναι επειδή φορτώνονται πάρα πολλά modules στην αρχική σελίδα και επειδή ο σέρβερ έχει suPHP (cgi) που εκτελεί κάποια hops παραπάνω, αλλά είναι πολύ πιο ασφαλές από ότι η σκέτη PHP (cli) που έχουν άλλοι. Τουλάχιστον δεν θα δω τη σελίδα μου "αραβική" κάποια μέρα ή το κλασσικό "hacked by..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μικρότερο πακέτο έχω.

Τι εννοείς κολλάει; Δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο... Αν εννοείς καθυστέρηση, μπορεί να είναι επειδή φορτώνονται πάρα πολλά modules στην αρχική σελίδα και επειδή ο σέρβερ έχει suPHP (cgi) που εκτελεί κάποια hops παραπάνω, αλλά είναι πολύ πιο ασφαλές από ότι η σκέτη PHP (cli) που έχουν άλλοι. Τουλάχιστον δεν θα δω τη σελίδα μου "αραβική" κάποια μέρα ή το κλασσικό "hacked by..."

συγνωμη καθυστερηση εννοω, πανω αριστερα εκεινο το banner βγαινει (με το logo τους)? μηπως ξες τι ταχυτητα εχουν (mbps)? και τι επεξεργαστες/ram ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα banner που έχω στη σελίδα είναι από affiliate. Ο σέρβερ είναι Γερμανία με quad core. Δίκτυο έχουν 100 GBit.

 

αμα ενδιφερεται κανεις να μου στείλει πμ να του δώσω τον οδηγό

Σου έστειλα πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα banner που έχω στη σελίδα είναι από affiliate. Ο σέρβερ είναι Γερμανία με quad core. Δίκτυο έχουν 100 GBit.

 

 

Σου έστειλα πμ.

ακομα δεν μου ηρθε τιποτα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια κανονικα η τιμη για τα 2 αυτα χρονια ειναι 260+ $ αλλα με καποια κολπάκια πέρνεις τρομερα μεγαλη εκπτωση!

 

είναι καλή ευκαιρία!

είναι καλή εταιρία γενικά αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ανονικα η τιμη για τα 2 αυτα χρονια ειναι 260+ $...

Οπότε μετά από το διάστημα αυτό θα πρέπει να πληρώσω το 4πλάσιο από ότι πληρώνω τώρα... Πολύ φοβάμαι ότι θα έχουν πολλούς περιορισμούς...

Ποιά είναι η εταιρεία αυτή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο, οι φράσεις "κολπάκια" και "γενικά καλή εταιρία" μυρίζουν από όλες τις μεριές μπινιά... δεν αφήνεις τα pm να πεις σε όλους μας που είναι αυτή η προσφορά; Θέμη, επειδή η εικόνα στο προφίλ σου ταιριάζει γάντι με το favicon της εταιρίας που έχεις δις προτείνει, μιλάς ως εκπρόσωπός της ή ως "ικανοποιημένος πελάτης";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...