Προς το περιεχόμενο

Ποιο PC Gaming περιοδικο διαβάζετε ?


Xorxhs!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν έχω διαβάσει εδώ και πολύ καιρό

ενώ μικρός έπαιρνα πολλά psx mag και μετά κατάλαβα με τα λεφτά που έδινα θα έπαιρνα άλλα games :P

μετά πέρασα στο pc πήρα μερικά pc mag k 1-2 pc world

 

 

τώρα πρόσφατα διάβασα το Game Informer μόνο για το Mass Effect 3 :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κοψει τα περιοδικα μονο μεσω ιντερνετ. στον θρονο παντως οταν πηγαινω ακουω ραδιο :-D

 

Πες μου ότι έχεις και μικρόφωνο για καραόκε ενώ κάθεσαι στον θρόνο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαβάζω κυρίως ξένο τύπο μιας και είναι πιο άμεσα ενημερωμένοι.

Έχουμε λοιπόν : Maximum PC , Hakin9, What Laptop, PC Magazine, PC Advisor, Custom PC, PC Pro , PC Today, Computer Power User

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ διαβάζω κυρίως ξένο τύπο μιας και είναι πιο άμεσα ενημερωμένοι.

Έχουμε λοιπόν : Maximum PC , Hakin9, What Laptop, PC Magazine, PC Advisor, Custom PC, PC Pro , PC Today, Computer Power User

 

Θα σου πρότεινα αντί για hakin9 να ασχοληθείς με το απόλυτο 2600. Είναι πιο άμεσο και τελείως underground κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα αντί για hakin9 να ασχοληθείς με το απόλυτο 2600. Είναι πιο άμεσο και τελείως underground κατάσταση.

Δεν έχει σταματήσει εδώ και κάποια χρόνια αυτό το περιοδικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγάζει τέσσερεις εκδόσεις τον χρόνο από την δεκαετία του 1980 που τότε το hacking στην αμερική ήταν συνώνυμο με τα blue box για τις κλοπές στα τηλεφωνικά δίκτυα. Για την ιστορία ένα ανερχόμενο αστέρι στον χώρο και γνωστός κατασκευαστής blue box ήταν και ο γνωστός Steve jobs που αργότερα δημιούργησε την apple.

Τελευταίο τεύχος είναι αυτό εδώ που κυκλοφόρησε πριν λίγες μέρες

 

http://www.2600.com/cgi-bin/covers.pl?issue=sp11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά την ολοκλήρωση της συλλογής του περιοδικού Pixel της Compupress προχωράμε σε ένα ακόμη μεγάλο στόχο που είναι το PC Master. Όσοι αγαπήσατε το USER η το Pixel σίγουρα θα αγαπήσατε και το PC Master το οποίο πλέον ανεβαίνει σε PDF στην κοινότητα www.retrovisions.gr.Με την βοήθεια του Μάνου Καρκαλέμη manos426f συντάκτη του PC Master και του αρχισυντάκτη Κ.Κουβόπουλο Kuv καταφέραμε να πάρουμε την επίσημη άδεια ψηφιοποίησης των πρώτων 150 τευχών του PC Master.Έχουμε ήδη ξεκινήσει με τα πρώτα τεύχη και έχουμε συμπληρώσει τα πρώτα 20 ψηφιοποιημένα τεύχη.

Επεξ/σία από akmakas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα έντυπο περιοδικό για παιχνίδια.

Τα ελληνικά περιοδικά του χώρου έχουν πεθάνει από άποψη θεματολογίας,τιμής και ποιότητας.

Μόνο από ξένα σάιτ και αυτό σποραδικά.

Για το θρόνο περιοδικά όπως η Πτήση και Διάστημα είναι καλά.

Btw:Απορώ πως αγοράζετε ακόμη το pcmaster,εδώ και χρόνια είναι κάτω του μετρίου με πολύ υψηλή τιμή για την θεματολογία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες βρήκα ενα τελειο νεο περιοδικο! Το insomnia.gr! Ενα σαιτ! Κι ομως ειναι γεματο με πληροφοριες για παιχνιδια και ειναι και δωρεαν!

 

 

--και μετα τα παιδακια τον εχεσαν αυτον τον τυπο και πηγαν να δωσουν παλι χρηματα για ενα περιοδικο για videogames--

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...