Προς το περιεχόμενο

Αγορά SSD


Heatspreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι πληρώσεις παίρνεις παιδιά...

Δεν γίνεται να έχουν οι Intel χαμηλότερα Specs και να είναι πιο ακριβοί. Κάτι συμβαίνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση κι εγώ ο άσχετος με SSD; Στήνω ένα σύστημα αυτό τον καιρό και έλεγα να βάλω και για πρώτη φορά έναν ssd. Δεν έχω διαβάσει ολόκληρο το thread, αλλά από αυτά που έχει πάρει κατά καιρούς το μάτι μου(και κρίνοντας και από τα τελευταία posts), ανοίγουν συνέχεια θέματα συζήτησης σχετικά με την αξιοπιστία κλπ, σε βαθμό αρκετά μεγαλύτερο απ' ότι στους hdd νομίζω. Είναι τόσο μπελάς και άγχος ο ssd τελικά ή είναι απλά αντιπαραθέσεις μεταξύ οπαδών της εκάστοτε εταιρίας; :P

 

ΥΓ: Συγγνώμη αν είμαι offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση κι εγώ ο άσχετος με SSD; Στήνω ένα σύστημα αυτό τον καιρό και έλεγα να βάλω και για πρώτη φορά έναν ssd. Δεν έχω διαβάσει ολόκληρο το thread, αλλά από αυτά που έχει πάρει κατά καιρούς το μάτι μου(και κρίνοντας και από τα τελευταία posts), ανοίγουν συνέχεια θέματα συζήτησης σχετικά με την αξιοπιστία κλπ, σε βαθμό αρκετά μεγαλύτερο απ' ότι στους hdd νομίζω. Είναι τόσο μπελάς και άγχος ο ssd τελικά ή είναι απλά αντιπαραθέσεις μεταξύ οπαδών της εκάστοτε εταιρίας; :P

 

ΥΓ: Συγγνώμη αν είμαι offtopic

 

Κοίτα , γενικά ναι υπάρχουν προβλήματα αλλά αξίζει τον κόπο. Όποιος κάνει τη μετάβαση σε SSD δεν γυρνάει πίσω σε HDD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,εχω παραγγείλει εναν OCZ AGT3-25SAT3-60G 60GB AGILITY3,αξίζει ή να παω για κατι αλλο;

Μεχρι στιγμης όλα καλά με αυτον .Τον έχω κοντα στον ενα μηνα με 2.13 περασμενο πανω και σε AHCI mode ειναι πολυ καλος και γρηγορος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα , γενικά ναι υπάρχουν προβλήματα αλλά αξίζει τον κόπο. Όποιος κάνει τη μετάβαση σε SSD δεν γυρνάει πίσω σε HDD

 

 

μια χαρά γυρνάς αν καιγονται ο ένας μετά τον άλλο...

 

είναι και θέμα τύχης να σου κάτσει καλή παρτίδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...