Προς το περιεχόμενο

Αγορά SSD


Heatspreader

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Με σεδομένο ότι θέλω να βάλω μόνο λειτουργικό στον δίσκο (ως εκ τούτου δεν με πειράζει η χωρητικότητα) θεωρείτε ότι αυτός είναι9 εντάξει; http://www.skroutz.gr/s/385581/Kingston-SSDNow-V100-32GB.html

 

Με ενδιαφέρει να είναι αξιόπιστος και από ταχύτητα αξιοπρεπής. Τα 50ευρώ δε που κάνει, τα θεωρώ ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 564
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν στήσεις μόνο windows νομίζω ότι είναι μια χαρά. Άντε και το office. Δεν ρώτησα τόσο για την χωρητικότητα (άλλωστε ο καθένα ςξέρει τις ανάγκες του καλύτερα) αλλά για επιδόσεις προβλήματα κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι για ssd και το κυριότερο κριτήριο που έχω είναι αξιοπιστία δλδ να μην έχει μπλε οθόνες, κολλήματα, εξαφανίσεις σκληρού στο boot κλπ κλπ

 

Έλεγα για τον agility 3 αλλα όπου βρήκα αναφορά στο google κ στο insomnia είναι για προβλήματα. Μονόδρομος ο m4 οπότε ή με το νέο firmware διορθώθηκε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι OCZ Vertex3/Agility 3 μετά το 2.15 firmware ΔΕΝ εμφανίζουν πλέον τα προγενέστερα προβλήματα με BSOD κ.τ.λ.

 

Το είχα γράψει μερικά post πιο πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα γράψει μερικά post πιο πάνω...

 

Να το επιβεβαιωσω και εγω.Εδω και μερικες μερες εκανα update firmware στον Agility 3 που εχω μεσω linux και ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...