Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εχω αρχισει κ ανησυχω. Πηγα στο g2play πατησα help και στο πρωτο λεει και καλα δεν ηρθε αμεσως το key αφου εκανα τη παραγγελία και σου λεει και καλα να δεις αν ειναι processed το key παω και βλεπω στο email μου τοτε που ειχα παρει του CoD 2 και λεει 1 Order Receipt μετα ESD images for order που ειναι και το key και μετα your order has been processed. Τωρα στο FIFA λεει order receipt και στη συνεχεια your order has been processed κλειδι πουθενα δεν υπαρχει τι γινεται; Μηπως ειναι πουθενα και δε το βλεπω εγω; :mad:

 

Edit : Ολα οκ ειναι μαγκες τελικα. Τους εστειλα 1 μηνυμα σα και αυτο που εγραψα εδω στα αγγλικα και μεσα σε 2 λεπτα μου στειλανε 1 απαντητικο και αμεσως μετα το key. :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω αρχισει κ ανησυχω. Πηγα στο g2play πατησα help και στο πρωτο λεει και καλα δεν ηρθε αμεσως το key αφου εκανα τη παραγγελία και σου λεει και καλα να δεις αν ειναι processed το key παω και βλεπω στο email μου τοτε που ειχα παρει του CoD 2 και λεει 1 Order Receipt μετα ESD images for order που ειναι και το key και μετα your order has been processed. Τωρα στο FIFA λεει order receipt και στη συνεχεια your order has been processed κλειδι πουθενα δεν υπαρχει τι γινεται; Μηπως ειναι πουθενα και δε το βλεπω εγω; :mad:

 

Edit : Ολα οκ ειναι μαγκες τελικα. Τους εστειλα 1 μηνυμα σα και αυτο που εγραψα εδω στα αγγλικα και μεσα σε 2 λεπτα μου στειλανε 1 απαντητικο και αμεσως μετα το key. :mrgreen: :mrgreen:

 

Αντε μπραβο....σου ειπα, θα ερθει...αχαχ. Αργησε λιγο αλλα ενταξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.........κι αλλο update???...........

Αν μιλάς για το σημερινό update του Origin client, νομίζω ότι αφορά περισσότερο το Battlefield3 παρά το Fifa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω στις προηγούμενες εκδόσεις του, ο Origin client είχε εξ' ορισμού κρυφό το Origin ID μας και δεν μπορούσε να αναζητήσει χρήστες μέσω αυτού, παρά μόνο μέσω email/facebook κλπ

 

Έπρεπε να πάμε στη σχετική επιλογή και να τικάρουμε χειροκίνητα ότι επιτρέπουμε να μας ψάχνουν και μέσω ID.

 

Αν δεν κάνω λάθος αυτό έχει αλλάξει μετά την τελευταία αναβάθμιση, αλλά σε κάθε περίπτωση το πρόβλημα της μη εύρεσης κάποιου ID οφείλεται σε αυτό ακριβώς το λόγο. Ότι είναι private και όχι public.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...