Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια αμα βαλω πιο ευκολο επιπεδο δυσκολιας μπορει κανεις να μου προτεινει sliders??

 

 

 

Αν θελεις πας σελιδα 78 και κλεικαρεις στο πρωτο link (για τα sliders) που εχω γραψει.Δες και το αλλο link επισης...σεμιναριο-προταση για αμυνα...αν σου ταιριαζει στον τροπο που αγωνιζεσαι λεει πολυ!!!

.... θα με θυμηθεις! (Karellen ...εσυ εισαι?!!! :-D χαχαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε απο αυτη τη σελιδα και περα, μηπως βοηθηθεις http://www.insomnia.gr/topic/404869-fifa-12/page__st__450. Προσωπικα εχω xbox 360 controller και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα στο fifa (οπως και σε κανενα αλλο game....παλιο microsoft, εσυ και οι συμβατοτητες σου..... :) )

ευχαριστω θα το κοιταξω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να αλλαξω καποια settings μεσα απο τον φακελο data-και απο το αρχειο lua(ανοιγμα με σημηωματαρειο)για να γινουν οι αλλαγες πρεπει να χρησημοποιησω το i68regenarator? αν ναι πως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!! :-D

 

Μολις κερδισα το continental Cup (Ηπειρωτικο Κυπελο)!!!!!!! :D :D :D

 

Και με τη βουλα λοιπον ειμαι EuroChampion πλεον Χαχαχαχαχαχαχ!!!!!! :lol: B)

 

Ηταν τοσο δυσκολο.. :confused: Στην πρωτη προσπαθεια εφτασα τελικο ανατρεποτνας δυο φορες σκορ εις βαρος μου αλλαστον τελικο εχασα ευκαιριες και εχασα.Αλλα στη Δευτερη Το Σηκωσα το Το Τιμημενο!!!!!!! :D

 

Φανταζομαι κι αλλοι θα το κερδισατε ομως χαιρομαι κυριως για το πως επαιξα τη στιγμη που στο 11 ημουν πολυ αμυντικογενης παιχτηςς με αντεπιθεσεις, τωρα με κατοχη μπαλας κλεινω τους αντιπαλους που τους αναγκαζω να παιζουν ταμπουρι και σφυροκοπω το κατα δυναμι γιατι εινι τοσο δυκολο να βαλεις γκολ σε μια ταμπουρωμενη αμυνα..Εχω πολλα περιθωρια βελτιωσης ειδικα στο πως ξεκλειδωνης μια οργανωμενη αμυνα που παιζει κατενατσιο... :rolleyes:

 

Ο Τελικος ηταν με ανελεητο LAG και μαλλον αυτος εφτασε ως τον τελικο χρησιμοποιωντας αυτον τον παραγοντα και επισης επαιζε ταμπουρι που δεν μπορουσα να διασπασω..Το γκολ το εβαλα στην παραταση με αντεπιθεση!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο καμια 20 ματς έχω να πω , οτι το online δεν είναι καλά φτιαγμένο .

στο head to head season ειδικά ενω εγώ έχω τέλεια connection quality με βάζουν με κάποιους άλλους με χάλια connection,

quality με αποτέλεσμα να κολλάει κάθε 2 δευτερόλεπτα στο παιχνίδι.

Πρέπει να το αλλάξουν αυτό.

αν δε το αλλάξουν με βλέπω να στρέφομαι στο online του PES 2012.

 

Το οτι μπορει να στραφεις στο προ δεν παει να πει οτι εκει θα ειναι καλυτερα τα πραγματα χωρις ομως να μας ενδιαφερει αυτο στην προκειμενη.

Χωρις να εχω κατι προσωπικο με το προ, εδω με Ελληνα μπορει να επαιζες και να ειχες lag...

 

Το θεμα ειναι οπως λεει και ο nzeppos, οτι τυχαινει. Μεχρι στιγμης εχω παιξει καμια 100αρια ranked παιχνιδια και αλλα ποσα friendly και lag εχω δει ελαχιστο. Φιλος μου απο την αλλη εχει δει 2-3 φορες με lag (εχει παιξει παραπανω παιχνιδια απο μενα) αλλα τι lag? Να ειναι κολληματα ολη την ωρα σε σημειο που ηθελε να το κλεισει. Ειναι τι θα σου τυχει. Παρεπιπτοντως και οι 2 εχουμε παρομοια συνδεση , κλειδωνουμε στο μοντεμ στα 16+ Kbps και εχουμε 3 σημα στο fifa. Το οτι μπορει να σε βαλει με καποιον που εχει πιο κακη συνδεση απο σενα φανταζομαι πως γινεται αν αφου ψαξει για παρομοιο αντιπαλο με εσενα και με καλη συνδεση αν δεν βρει σε βαζει με την αμεσως καλυτερη συνδεση που βρει απο παιχτη ισαξιο σου. Ε, ισως εκεινες τις φορες να ηταν μονο κακες συνδεσεις των αλλων. Τι ομαδα παιρνεις στο head to head?

 

 

Υπάρχει γενικά αυτό το θέμα με το H2H. Είναι αρκετά σπάνιο αλλά υπάρχει.

 

Aυτο ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο καμια 20 ματς έχω να πω , οτι το online δεν είναι καλά φτιαγμένο .

στο head to head season ειδικά ενω εγώ έχω τέλεια connection quality με βάζουν με κάποιους άλλους με χάλια connection,

quality με αποτέλεσμα να κολλάει κάθε 2 δευτερόλεπτα στο παιχνίδι.

Πρέπει να το αλλάξουν αυτό.

αν δε το αλλάξουν με βλέπω να στρέφομαι στο online του PES 2012.

 

 

Μην γραφεις τετοια πραγματα εδω περα (εννοειται πως κανω πλακα) 1ον ο Στρατηγος στενοχωριεται 2ον Εχουμε πει οτι οταν παιζει ο Στρατηγος και οι φιλοι του online ειναι ολα τελεια! :mrgreen:

Παντως να αφησεις το online του fifa12 (εμενα μου τυχαινουν και καποια ματσακια χωρις lag με καλη μπαλιτσα) για το pes12 δεν λεει αmigo :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειπα ρε? Ρε φιλε πραγματικα τι θες? Ασχολουμε μαζι σου? Λεω τιποτα για σενα? Σχολιαζω τα μηνυματα σου?

 

ΕΓΡΑΨΕΣ:

Μεχρι στιγμης εχω παιξει καμια 100αρια ranked παιχνιδια και αλλα ποσα friendly και lag εχω δει ελαχιστο. Φιλος μου απο την αλλη εχει δει 2-3 φορες με lag

 

ναι αυτο ειπες!και θα σχολιαζω (ευγενικα παντα) οτι θελω ....(εβγαλες+βγαζω κι εγω τα ρε)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεινος εχει δει lag γενικα αλλα εχει δει και 2-3 φορες (μονο!!!) lag τοσο που να του κολλαει ολο το παιχνιδι και να θελει να το κλεισει. Ολες τις αλλες φορες ειναι ελαχιστο και ανετα υποφερτο και σε εμενα και σε αυτον. Αυτο ειπα. Και αν ειχε lag σε εμενα θα το ελεγα. Δεν εχει ομως....

 

Εσενα με το ρουτερ σου και τη συνδεση σου και στο pc σου μπορει να εχει...

 

Οπως θα ειδες, λεω οτι μπορει και να σου τυχει οπως λεει και ο nzeppos...αλλα σπανια...

 

Απο εκει και περα, μη με ξανασχολοιασεις σε παρακαλω και δε ειρωνικα οπως κανεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εκεινος εχει δει lag γενικα αλλα εχει δει και 2-3 φορες (μονο!!!) lag τοσο που να του κολλαει ολο το παιχνιδι και να θελει να το κλεισει. Ολες τις αλλες φορες ειναι ελαχιστο και ανετα υποφερτο και σε εμενα και σε αυτον. Αυτο ειπα. Και αν ειχε lag σε εμενα θα το ελεγα. Δεν εχει ομως....

 

Εσενα με το ρουτερ σου και συνδεση σου και στο pc σου μπορει να εχει...

 

Οπως θα ειδες, λεω οτι μπορει και να σου τυχει οπως λεει και ο nzeppos...αλλα σπανια...

 

Απο εκει και περα, μη με ξανασχολοιασεις σε παρακαλω και δε ειρωνικα οπως κανεις...

 

 

Αγαπητε οταν εκτιθεσαι να ξερεις θες δεν θες θα σε σχολιαζουν(αληθεια γιατι οχι εγω :mrgreen: ??? )... δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου αν νομιζεις κατι τετοιο...Οκ δεχομαι οτι ο τροπος μου μπορει να σου φαινεται καπως και να στραβωνεις και με το δικιο σου αλλα δεξου οτι κι εμενα μου φαινονται καπως αυτα που γραφεις καλη ωρα αυτα περι ελαχιστου lag....που μπορει και να σου τυχει...αλλα σπανια! :eek: Καλα αφου το ειπε κι ο nzeppos εμεις .... :X χαχαχαχαχαχα :-D (αυτον τον ειρωνικο τροπο εννοεις???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εκτιθεμαι γιατι δεν ξερεις ουτε το ονομα μου. Απο εκει και περα, ναι αυτον τον τροπο λεω της ειρωνιας. Μετα οσον αφορα το θεμα του lag, ναι δεν εχω..αν εσυ εχεις, κριμα αληθεια. Ειναι κακο να δινεις τα λεφτα σου και να μην παιρνεις κατι καλο και να το μετανοιωνεις. Εχω πει και εγω αρνητικα για το φιφα οπως το οτι 2 φορες παλαιοτερα εχει παρει λαθος εμφανισεις με αποτελεσμα να μην μπορω να δω καλα ποιος ειναι ο παιχτης μου και ποιος ο αντιπαλος. Ευτυχως δεν συνεχιστηκε αυτο και δεν τυχαινω πια με παρομοια χρωματα...ετυχε? Μπορει! Μια χαρα ειναι το παιχνιδι για μενα και συνεχιζω να λεω πως δεν εχει cheater για μενα. Δεν εχει, γιατι δεν εχω δει. Αμα δω θα το πω δεν εχω κολλημα. Το παιχνιδι πραγματικα με ευχαριστει γιαυτο και τα λεω ολα αυτα. Δεν λεω σε καμια περιπτωση πως ειναι αντικειμενικη αποψη. Οτι εχω δει απο μενα και φιλους μου λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν εκτιθεμαι γιατι δεν ξερεις ουτε το ονομα μου. Απο εκει και περα, ναι αυτον τον τροπο λεω της ειρωνιας. Μετα οσον αφορα το θεμα του lag, ναι δεν εχω..αν εσυ εχεις, κριμα αληθεια. Ειναι κακο να δινεις τα λεφτα σου και να μην παιρνεις κατι καλο και να το μετανοιωνεις. Εχω πει και εγω αρνητικα για το φιφα οπως το οτι 2 φορες παλαιοτερα εχει παρει λαθος εμφανισεις με αποτελεσμα να μην μπορω να δω καλα ποιος ειναι ο παιχτης μου και ποιος ο αντιπαλος. Ευτυχως δεν συνεχιστηκε αυτο και δεν τυχαινω πια με παρομοια χρωματα...ετυχε? Μπορει! Μια χαρα ειναι το παιχνιδι για μενα και συνεχιζω να λεω πως δεν εχει cheater για μενα. Δεν εχει, γιατι δεν εχω δει. Αμα δω θα το πω δεν εχω κολλημα. Το παιχνιδι πραγματικα με ευχαριστει γιαυτο και τα λεω ολα αυτα. Δεν λεω σε καμια περιπτωση πως ειναι αντικειμενικη αποψη. Οτι εχω δει απο μενα και φιλους μου λεω.

 

 

Τι να το κανω το ονομα σου να σε παρω τηλ στην γιορτη σου? :mrgreen: χαχαχαχα Εισαι ο Στρατηγος24 και αυτο μου ειναι αρκετο! :-D

Το οτι χρησιμοποιουμε ενα nick και οχι τα αληθινα μας ονοματα δεν σημαινει οτι δεν εκτιθεμεθα(πω πω τι εγραψα!!!!) Επισης το οτι γραφουμε εδω και σχολιαζουμε δεν σημαινει οτι βαλλουμε κατα (πω πω τι εγραψα παλι!!!!) του fifa12, ουτε οτι μετανιωσαμε που το αγορασαμε και παιζουμε με τις ωρες και δεν διαβαζουμε :mrgreen: κλπ κλπ. Ασε μας να λεμε τον πονο μας.Δεν ειμαστε εσυ και εσυ δεν εισαι εμεις(καλα δινω ρεσιταλ or what!!!?????) :-D Εμενα χθες σε H2H μου βγαλε κατι πλαγιες γραμμες και δεν εβλεπα μερη του γηπεδου.Επισης σε εναν αλλον αγωνα που κερδιζα κι ολας 1-0 στο ημιχρονο κολλησε και εβλεπα το σημα της ΕΑ να γυριζει γυρω γυρω και ακουγα και τον M.Tyler που σημαινε οτι ο αλλος επαιζε... Εσυ μπορει να μην εχεις δει ποτε στην ζωη σου στο fifa cheater (χαχαχαχ γελαω) ή lag ή ...εξωγηινους!!!ρωτα μας κι εμας!!! :-D (δλδ αυτον τον τροπο εννοεις ετσι?)

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...