Προς το περιεχόμενο

FIFA 12


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα δεν παιζεσαι....ναι εχω δει cheater στο 11 οπως εχω ξαναγραψει. Απο εκει και περα οχι δεν εχω δει στο 12, ουτε μου εχει κολλησει το 12 και ουτε πλαγιες γραμμες εχω δει ουτε τιποτα. Θα ειμαι τυχερος φαινεται...απαντα και μετα απο 100 ωρες αφου σβησεις και γραψεις 1000 φορες την απαντηση σου για να γραψεις κατι να ακουγεται καλο και να λες...''πω πω τι εγραψα'' κλπ....

 

Να τον πειτε τον πονο σας και αν την εχω σπασει σε κανεναν οπως το λες, ειλικρινα ζητω συγνωμη. Την εμπειρια μου ελεγα και λεω που μεχρι στιγμης ειναι super με το fifa12. Οταν δω κατι που μου τη σπασει θα το πω, το υποσχομαι.

*(μου τη σπαει που καποιες στιγμες δεν παιζω καλη αμυνα και με 2-3 σβουρες με περναει ο αντιπαλος και βαζει γκολ.... :mad: .... πρεπει να ειναι cheater....)

 

Kαι ακομα για να μη νομιζεις...ναι μου ακουγεται αληθινο να σου εβγαλε αυτες τις γραμμες και να σου κολλησε κλπ.

 

Α! Θυμηθηκα και κατι που μου εκανε μια φορα. Δεν μου εβγαλε ρανταρ, τη μπαρα με το σκορ και τις ομαδες και τις μπαρες με τη δυναμη της πασας σουτ κλπ οταν επαιζα. Ναι, το εκανε και στο 11 αυτο και πολυ συχνα. Λαθος, πρεπει να το φτιαξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδια εχω στον υπολογιστη το φιφα 12 αλλα ωρες ωρες(νομιζω οταν χτυπαει δοκαρι)κρασαρει και χρειαζεται επανεκκινηση..τι να κανω?επισης κολλησε οταν επαιζα rage και deus ex..τα δοκιμαζα με το gamepad του xbox και τοτε κολλησαν..αντιθετως στο deus ex οσο καιρο το επαιζα με ποντικι και πληκτρολογιο επαιζε κανονικα...

Επεξ/σία από Junior22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν παιζεσαι....ναι εχω δει cheater στο 11 οπως εχω ξαναγραψει. Απο εκει και περα οχι δεν εχω δει στο 12, ουτε μου εχει κολλησει το 12 και ουτε πλαγιες γραμμες εχω δει ουτε τιποτα. Θα ειμαι τυχερος φαινεται...απαντα και μετα απο 100 ωρες αφου σβησεις και γραψεις 1000 φορες την απαντηση σου για να γραψεις κατι να ακουγεται καλο και να λες...''πω πω τι εγραψα'' κλπ....

 

Να τον πειτε τον πονο σας και αν την εχω σπασει σε κανεναν οπως το λες, ειλικρινα ζητω συγνωμη. Την εμπειρια μου ελεγα και λεω που μεχρι στιγμης ειναι super με το fifa12. Οταν δω κατι που μου τη σπασει θα το πω, το υποσχομαι.

*(μου τη σπαει που καποιες στιγμες δεν παιζω καλη αμυνα και με 2-3 σβουρες με περναει ο αντιπαλος και βαζει γκολ.... :mad: .... πρεπει να ειναι cheater....)

 

Kαι ακομα για να μη νομιζεις...ναι μου ακουγεται αληθινο να σου εβγαλε αυτες τις γραμμες και να σου κολλησε κλπ.

 

Α! Θυμηθηκα και κατι που μου εκανε μια φορα. Δεν μου εβγαλε ρανταρ, τη μπαρα με το σκορ και τις ομαδες και τις μπαρες με τη δυναμη της πασας σουτ κλπ οταν επαιζα. Ναι, το εκανε και στο 11 αυτο και πολυ συχνα. Λαθος, πρεπει να το φτιαξουν.

 

 

Αγαπητε διαβαζεις τι γραφεις? φασκεις και αντιφασκεις...οσο γι αυτο που εγραψες :

 

.απαντα και μετα απο 100 ωρες αφου σβησεις και γραψεις 1000 φορες την απαντηση σου για να γραψεις κατι να ακουγεται καλο και να λες...''πω πω τι εγραψα'' κλπ....

 

....εντελως ακυρο! :mrgreen:

Ξερω πολυ καλα αν φταιω εγω που η αμυνα μου τον ΜΠΙΠ*αιζει η φταιει κατι αλλο οταν ο αντιπαλος κανει 2-3 σβουρες και σκοραρει...δεν ειμαι ο joshflip αλλα OK δεν ειμαι και ασχετος ...εχω παιξει μπαλα εγω και ξερω!χαχαχαχ(απο την radio εκπομπη fight club) :mrgreen:

Στο φιφα11 μια φορα επαιξα κοντρα σε ομαδα με τερματοφυλακα γιγαντα ...και αλλα πολλα εχω συναντησει-τα ματακια μου ειναι μια χαρα απλα το αναφερω :-D (νομιζω οτι το χω ξαναγραψει αυτο με τον γιγαντα καπου -εχω βαρεθει να το λεω) :-( Εισαι τοσο στον κοσμο σου ? νομιζεις οτι οι παρατηρησεις που γραφουν οι αλλοι ειναι ψεμματα ? ενω εσυ ω εσυ NUMBER ONE FAN του fifa εισαι guarantee ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!Ναι δεν εχουμε τι να κανουμε και καθομαστε και φανταζομαστε προβληματα για το fifa12...που δεν εχει :-D Μας επεισες! :-D

 

ΕΓΡΑΨΕΣ:

Οταν δω κατι που μου τη σπασει θα το πω, το υποσχομαι.

 

 

χαχαχαχαχαχα σταματα μη οχι αλλο-κλαιω! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλαψε.. :devil:

 

 

Στο φιφα11 μια φορα επαιξα κοντρα σε ομαδα με τερματοφυλακα γιγαντα ...

 

Καλη φαση :mrgreen:

 

νομιζεις οτι οι παρατηρησεις που γραφουν οι αλλοι ειναι ψεμματα ? ενω εσυ ω εσυ NUMBER ONE FAN του fifa εισαι guarantee ΚΑΘΟΛΟΥ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ!Ναι δεν εχουμε τι να κανουμε και καθομαστε και φανταζομαστε προβληματα για το fifa12...

 

Οχι, δεν ειπα κατι τετοιο... :-)

 

ΕΓΡΑΨΕΣ:

Οταν δω κατι που μου τη σπασει θα το πω, το υποσχομαι.

 

χαχαχαχαχαχα σταματα μη οχι αλλο-κλαιω! :mrgreen:

 

Ναι. Και μαλιστα ειπα 2 που μου ηρθαν στο μυαλο:

 

1) Α! Θυμηθηκα και κατι που μου εκανε μια φορα. Δεν μου εβγαλε ρανταρ, τη μπαρα με το σκορ και τις ομαδες και τις μπαρες με τη δυναμη της πασας σουτ κλπ οταν επαιζα.

 

2) 2 φορες παλαιοτερα εχει παρει λαθος εμφανισεις με αποτελεσμα να μην μπορω να δω καλα ποιος ειναι ο παιχτης μου και ποιος ο αντιπαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια νίκη πήγα να κάνω ο noob στο h2h χθες και έπεσε η forthnet. Τι γκαντεμιές μου έχουν γίνει δεν λέγεται. Να βάζω γκολ στο 89 και να ισοφαρίζομαι στο 90. Να κάνω 15 τελικές με δοκάρια και χαμένα σίγουρα γκολ και άλλος με 4 προσπάθειες 2 γκολ. Τελικά έχω πολλά ακόμα να μάθω γιατί αν συνεχίσω έτσι μόνο ήττες θα γράφω.

Αλλά γενικά το παιχνίδι είναι καταπληκτικό!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάμε πάλι σήμερα να ανέβουμε κατηγορία. Θέλω 4 βαθμούς σε 3 αγώνες, θα πάει πάλι το σκ... στην κάλτσα. Χθες μου έφεξε γιατί ενώ πάλευα για παραμονή κοιμήθηκε ο Θεός. Στο ένα παιχνίδι με τη Juventus ο άλλος έκανε quit στο 20' με το σκορ στο 0-0. Ευτυχώς γιατί δεν έβλεπα να νικάω εύκολα.

 

Μετά νίκησα την Twente με τα χίλια ζόρια με μούφα πέναλτι (ο αντίπαλος όμως δεν έκανε φάση) και στο επόμενο εναντίον της Everton προηγήθηκα 1-0 στο 15' και έκαναν πάλι disconnect. Στο τελευταίο κατάφερα να πάρω 0-0 από τη Hertha. Ο άλλος σίγουρα θα έπαθε 3 εγκεφαλικά με αυτά που κατάφερε να χάσει.

 

Με λίγα λόγια πήρα 6 βαθμούς στα χαρτιά και 4 από υπερταμπούρι! Πάμε γερά! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε πάμε πάλι σήμερα να ανέβουμε κατηγορία. Θέλω 4 βαθμούς σε 3 αγώνες, θα πάει πάλι το σκ... στην κάλτσα. Χθες μου έφεξε γιατί ενώ πάλευα για παραμονή κοιμήθηκε ο Θεός. Στο ένα παιχνίδι με τη Juventus ο άλλος έκανε quit στο 20' με το σκορ στο 0-0. Ευτυχώς γιατί δεν έβλεπα να νικάω εύκολα.

 

Μετά νίκησα την Twente με τα χίλια ζόρια με μούφα πέναλτι (ο αντίπαλος όμως δεν έκανε φάση) και στο επόμενο εναντίον της Everton προηγήθηκα 1-0 στο 15' και έκαναν πάλι disconnect. Στο τελευταίο κατάφερα να πάρω 0-0 από τη Hertha. Ο άλλος σίγουρα θα έπαθε 3 εγκεφαλικά με αυτά που κατάφερε να χάσει.

 

Με λίγα λόγια πήρα 6 βαθμούς στα χαρτιά και 4 από υπερταμπούρι! Πάμε γερά! :D

 

Εγω παλι ο παπαρας, σχεδον παντα κανω φοβερη αρχη, με 3 νικες ξερω γω και 2 ισοπαλιες και μετα ενω θελω 5 βαθμους σε 5 αγωνες, χανω σε ολους η στους 4. Τα νευρα μου εχουν χτυπησει κοκκινο. Κι αυτο μου εχει συμβει 4-5 φορες. Btw σημερα απο Everton εφαγα μια περιποιημενη 3αρα, την Twente της εριξα 2 νομιζω. Την Hertha τις περισσοτερες φορες την εχω ανετα(οταν ειναι ο ιδιος συγκεκριμενος χρηστης τρωει 3αρες-4αρες). Εκει που δυσκολευομαι απιστευτα και σπανια να παρω νικη η ισοπαλια ειναι με Lokomotiv,Spartak Moskva, Borussia Glandbach,οποιαδηποτε αγγλικη. Γενικως με το που βλεπω με ποια ομαδα ετυχα, ξερω απο πριν πως θα παει το παιχνιδι, αν θα κερδισω, αν θα χασω με κατεβασμενα χερια κλπ. Ειναι στανταρ οι αντιπαλοι που με δυσκολευουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααχ, απόλαυση. 1-0 τη Τζένοα με γκολ στο 15' και μετά 75' κατενάτσιο. Μία φάση έκανα σε όλο τον αγώνα και την έβαλα (κι αυτή ήτανε γιόμα και κεφαλιά).

 

Πάμε τώρα για 1 βαθμό σε 2 αγώνες. Έχει να πέσει το ταμπούρι του αιώνα. 5-4-1, που αλλάζει σε 10-0-0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια ομαδα παιζεις? Τι συστημα εχει για default?

 

Απλα εχω προσπαθησει κ γω να παιξω ταμπουρι αλλα μοναχα μεσω ultra defense απο το dpad αλλα χωρις ιδιαιτερη επιτυχια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τι πειραζει? Αμα ο αλλος ειναι καθαρα ανωτερος θα καθησεις να φας 3-4 γκολ για πλακα? Παιζεις ταμπουρι κ χτυπας αντεπιθεση κι αμα σου κατσει σου εκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχει ο καιρός γυρίσματα και με πληρώσανε με το ίδιο νόμισμα. Ήττα από τη Σπαρτάκ Μόσχας με γκολ στο 45', η κόντρα της κόντρας για να γελάει η οικουμένη.

 

Και στον τελευταίο υπέρ πάντων αγώνα έχασα 1-0 από τη Ντόρτμουντ με πέναλτι στο 9', που ο Σπάθας δεν θα το έδινε ακόμα κι αν τον απειλούσε με πιστόλα στο κεφάλι ο Ψωμιάδης με τον Μπέο μαζί. Μετά έπαιξα 80' μονότερμα, αλλά δεν έμπαινε με τίποτα η !@#$. Πάει η άνοδος, άντε και του χρόνου.

 

Όσο για τα "συγχαρητήρια", τα δέχομαι ευχαρίστως. Περισσότερα τα γράφω για να δείξω ότι το "manual όλα" και οι αγώνες με σκορ under και ταμπούρι είναι πιο κοντά στο πραγματικό ποδόσφαιρο απ' τα αυτόματα φλιπεράκια. Και ότι αν μια ομάδα έχει καλή άμυνα μπορεί να ελπίζει σε αποτέλεσμα, κάτι που σπανίως ανταμειβόταν στα παλιότερα Pro/Fifa. Ο κόσμος μπορεί να έχει τις προτιμήσεις του αλλά εγώ προτιμώ χίλιες φορές αυτό το ποδόσφαιρο, παρά τη Μπαρτσελόνα και τη Βραζιλία.

 

Επίσης συμφωνώ με το φίλο sheik. Αν ο άλλος έχει καλύτερη ομάδα ή γενικά παίζει καλύτερα, ποιός ο λόγος να ανοιχτώ για να χάσω; Θα εκμεταλλευτώ όποιον τρόπο διατίθεται από το παιχνίδι για να πάρω αποτέλεσμα. Με 5-4-1 δεν θυμάμαι να έχω χάσει πάνω από 2-3 φορές σε σχεδόν 40 αγώνες. Αλλά δεν ξεκινάω με αυτό το σύστημα, συνήθως παίζω το default* της ομάδας και πράττω ανάλογα πώς θα πάει το παιχνίδι.

 

ΥΓ γενικά παίζω με ελληνικές ομάδες. Ξεκίνησα με Ολυμπιακό, αλλά επειδή βαρέθηκα να αντιμετωπίζω Ρεάλ, Μίλαν κλπ το γύρισα σε ΠΑΟΚ/ΑΕΚ. Τελικά όμως προτίμησα τον Παναθηναϊκό γιατί έχει καλύτερο default σύστημα και γενικά είναι λίγο καλύτερη ομάδα.

 

* (το οποιο στις περισσότερες ομάδες είναι πραγματικά τραγικό. ειδικά στον Ολυμπιακό είναι αδύνατον να παίξεις με το μαμήσιο σύστημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...