Προς το περιεχόμενο

Κοπηκε η τηλεφωνικη γραμμη ,οχι το internet,


konstantinos77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξακολουθώ να το θεωρώ υπερβολικό. Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι κανένα να δίνω πάγια εντολή και δε το κάνω ποτέ και για να μπορώ να παρακολουθώ το λογαριασμό μου. Οι 15 μέρες είναι πάρα πολύ λίγες και το όριο που αναφέρεται παραπάνω είναι επίσης πολύ χαμηλό (έχει πακέτο με internet και τηλέφωνο που στο δίμηνο βγαίνει λιγότερο από το όριο αυτό; ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παγια εντολη εχει και τα καλα της αλλα θελει και προσοχη.προσοχη γιατι αμα πχ γινει καποια μεγαλη χρεωση στον λογαριασμο απο καποιο λαθος και δεν τσεκαρεις τι εχεις πληρωσει τοτε ναι υπαρχει θεμα.δηλαδη οκ δεν ειναι βαζω παγια εντολη και το ξεχναω.πρεπει να βλεπεις και τις αναλυτικες χρεωσεις μετα για να εισαι σιγουρος οτι ειναι σωστα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το φοβάμαι πάρα πολύ και σίγουρα αν το βάλω θα το ξεχάσω μετά και δεν θα το παρακολουθώ συνεχώς. Με τα "μπερδέματα" που κάνουν οι παροχοι κάθε τόσο στις χρεώσεις όχι πάγια εντολή δε βάζω, ανάλυση της ανάλυσης κάνω σε κάθε λογαριασμό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα ειναι να το ξεχνας τοτε δεν πολυλεει.μπορει να μην σου κατσει και ποτε λαθος αλλα μπορει και να γινει κανα λαθος.ως τωρα παντως που χρησιμοποιω χρεωστικη δεν εχω δει καποιο θεμα .οχι σε παγιες εντολες αλλα γενικα με το θεμα αγορες ιντερνετ κτλ.και εφοσον ερχεται αναλυτικη βλεπω τα παντα και τσεκαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: και στα flo cafe ... ε δεν θα θελει να τρωει και κανα mafin θα πεινασει μεχρι να κανει ολη αυτη την διαδικασια

 

 

Εξαρτάται τι θα πιεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαρακι το ιδιο ακριβως συνεβη και σε μενα ... τι να πω ελεος και ειναι οπως ειπαν τα παιδια παραπανω

 

ποσα λεφτα και ποσους μηνες εσυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...