Προς το περιεχόμενο

Το Rapidshare καταργεί όλους τους περιορισμούς για τους συνδρομητές του


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το κακό με το rapidshare και το κράζετε όλοι; έχω συνδρομή εδώ και 2 χρόνια και δεν έχω παρατηρήσει τπτ περίεργο. Έχασα επεισόδια μάλλον

 

Το κράζουν γιατί δεν έχει affiliate. Για αυτό και δεν ανεβάζουν αρχεία εκεί. Γιατί δεν κερδίζουν τίποτα από τα downloads. Για εμάς που κατεβάζουμε δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα που το ξεκαβάλησαν το καλάμι είναι αργά.Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλίες.Που ξέρω αν αργότερα την ξαναψωνίσουν και αρχίσουν πάλι τα δικά τους.Ας ξεφορτωθούν επιτέλους και αυτή τη βλακεία με τα Rapids.

 

Συμφωνώ απόλυτα για την μαλ..ία με τα ηλίθια rapids!!! Το καλύτερο είναι να είναι απλά και ξεκάθαρα τα πράγματα και να μην μπερδεύουν τον κόσμο. Εγώ προσωπικά έχω απογοητευτεί και από το rapidshare αλλά και από το hotfile, στο οποίο εδώ και κάποιους μήνες δεν ανεβαίνει επίσης σχεδόν τίποτα καινούριο. Για την ώρα αποφάσισα να πάω με τον μήνα μόνο στο filesonic που φαίνεται να έχει το περισσότερο καινούριο περιεχόμενο. Και γενικά θα πηγαίνω με τον μήνα, άντε στην καλύτερη τρίμηνο, με όλους τους file hosts, γιατί απλά όλα αλλάζουν πολύ γρήγορα. Εκεί που πάει κάποιο καλά, κάτι γίνεται και σταματάει να έχει πολύ νέο περιεχόμενο. Δεν ξέρω γιατί, ίσως τους κάνουν τη ζωή δύσκολη κάποιοι και προσπαθούν να τους κλείσουν και αναγκάζονται να κάνουν κινήσεις που αποθαρύνουν τον κόσμο να ανεβάσει αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά δύσκολο να βρεις αρχεία σε RapidShare ιδιαίτερα από φόρουμ εξωτερικού. Με μια αναζήτηση στο FilesTube μπορείς να δεις ποιος filehost κυριαρχεί. (Filesonic, Fileserve σε πολλές αναζητήσεις έρχονται πρώτοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά δύσκολο να βρεις αρχεία σε RapidShare ιδιαίτερα από φόρουμ εξωτερικού. Με μια αναζήτηση στο FilesTube μπορείς να δεις ποιος filehost κυριαρχεί. (Filesonic, Fileserve σε πολλές αναζητήσεις έρχονται πρώτοι)

Μάλον πλάκα κάνεις...

Εγώ έβρισκα και βρίσκω τα πάντα σε RS.Την πάτησα με τη Hotfile που πήρα συνδρομή 6μηνη και δεν σταυρώνω ούτε ένα link ενεργό.

Με το που ανεβάζουν το οτιδήποτε το κατεβάζουν την ίδια στιγμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αρκετά δύσκολο να βρεις αρχεία σε RapidShare ιδιαίτερα από φόρουμ εξωτερικού. Με μια αναζήτηση στο FilesTube μπορείς να δεις ποιος filehost κυριαρχεί. (Filesonic, Fileserve σε πολλές αναζητήσεις έρχονται πρώτοι)

 

 

indeed.και στα τσονταδικα πρωτο ειναι το oron. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το hotfile γιατι δεν το κλεινουν.Δεν υαπρχει λινκ ενεργο,μετα παο καποιες ωρες τα ριχνουν ολα,ας το κλεισουν το μαγαζακι.Οι νεες δυναμεις ειναι filerve και filesonic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ρε παιδια αλλα γινεται και χαμος ο καθενας ανεβαζει σε οτι host θελει εκνευριζομαι ... εγω εχω rapid και μονο rapid ... με βολευει και στις ταχυτητες μετα απ αυτο megaupload ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν χρόνια συνδρομητής, μέχρι που άρχισε κάθε Δευτέρα να αλλάζει τους όρους....

Με κούρασε η αγωνία μην τυχών και ξεπεράσω το όριο, μην αλλάξουν πάλι κάτι...

Από τότε που σταμάτησα να πληρώνω hosts, βρήκα την υγειά μου...

Απ' όπου κάτσει, ότι βρω, και ξεμπέρδεψα...

 

Περαστικά σου Rapidshare... Ήσουν κάποτε ο βασιλιάς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το hotfile γιατι δεν το κλεινουν.Δεν υαπρχει λινκ ενεργο,μετα παο καποιες ωρες τα ριχνουν ολα,ας το κλεισουν το μαγαζακι.Οι νεες δυναμεις ειναι filerve και filesonic

 

πριν απο δύο μήνες έκανα συνδρομή στο hotfile για 7 μήνες και τα κλαίω τα λεφτάκια μου!!!

Οτι παράνομο υπάρχει το σβήνουν και δλδ πιο το νόημα να έχεις hotfile αμα δεν μπορείς να κταεβάσεις illigal υλικό ¨Ελεος δλδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...