Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για αγορα HP Pavilion dv7-6020ev


hudjw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Shadow έχεις μετά από τόσο καιρό χρήσης κάποιο παράπονο από το συγκεκριμένο laptop ?

 

Μπαταρία πόσο σου κρατάει περίπου & με τί εφαρμογές/χρήση ?

 

Επίσης , εάν μπορείς να μας αναφέρεις μερικές επιλογές από το bios σχετικά με ρυθμίσεις του SATA controller (IDE, AHCI κλπ)

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι πατε παλι σε hp αφου είχαν στο πρόσφατο παρελθον πολλα προβήματα με τις θερμοκρασιες..

 

Περιμένετε να δειτε πρωτα αν έχει βελτιωθει σε αυτόν τομέα και μετα αγοραζεται hp.

Αμα είναι μετα τον χρόνο να καιγεται η gpu και να τρέχετε τι να το κανεις.

 

Εδω ο αλλος ελεγε οτι του ετυχε και σε καινουργιο μοντελο 11.6" με κατι celeron..

 

Τεσπα μακρι να χουν φτιαξει τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Μια χαρα το εχουν φτιαξει απλα τωρα κοιταω για κατι καλυτερο και δεν βρησκω τιποτα :/ λετε να εκλεισε η hp χαχαχαχα

Δεν πιστευω να κλεισει η HP θα παει μπροστα αν και τα περισσοτερα πραγματα που εβγαλε σε laptop οπως τα compaq cq και τα hp pavilion (μια σειρα που ειχε προβλημα με την θερμοκρασια και την καρτα γραφικων δεν την θυμαμαι πως την λενε ;;;;;;; ) δεν πιστευω να κλεισει θα παει μπροσταααααααααααααα παρολο που υπαρχουν ορισμενα λαπτοπ που ηταν προβληματικα συμβαινουν αυτα ομως εμενα μου αρεσει η HP και η Acer επισης ειμαι μακρυα απο sony vaio και toshiba τις αλλες εταιριες δνε τις δοκιμασα για να ξερω :(

αα και το Lenovo ειναι καλη εταιρια επισης ειναι αντιπροσωποι της IBM απο οσο μου ειπε ενας φιλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...