Προς το περιεχόμενο

iPhone 5: Φήμες για ανανεωμένο design σε σχήμα «δακρύου»


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σαν ομορφιά και σαν κατασκευή είναι τέλειο, αλλά σαν εργονομία δεν θα το έλεγα.

Έχει χειρότερη εργονομία και από το Magic Mouse. Σαν να κρατάς πλακάκι είναι. :P

 

Πολλές φορές σκέφτομαι, "Κοίτα κινητό και πως το κρατάω"... :lol:

 

 

Ακριβώς όπως το είπες και γλιστρά και εύκολα αλλά και πάλι αν είχα να διαλέξω ανάμεσα σε design 3G ή 4 θα διάλεγα το 4αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ένας φίλος με το ip3 παινευόταν ότι δεν σπάει η οθόνη και τελικά έμεινε χωρίς κινητό για δύο εβδομάδες...χαχα

Σαφώς και σπάει. Τι είναι τανκ να μην σπάει? Και πρέπει να σπάει κιόλας. Αν κάποιος θέλει κινητό για οικοδομή υπάρχουν κάποια κινητά ειδικά ανθεκτικά στις καταπονήσεις όπως ένα πολύ καλό Motorola με Android.

 

ρε αντισταθείτε λίγο ,στο ομολογουμένως καλό, μάρκετιν της apple!

Θα πάει να κάνει πάλι παρουσίαση ο άλλος κ δεν θα παίρνει τηλέφωνο,που γιαυτό είναι στο κάτω κάτω,δεν θα συνδέεται ασύρματα κ μην πούμε κ για το blue tooth

Δεν νομίζω ότι η παρουσίαση αφορά τον τελικό καταναλωτή. Γίνονται μεν ρόμπα, αλλά Its ok.

Όταν βγαίνει μία συσκευή είτε είναι μητρική, είτε κάρτα γραφικών, ακόμα και αυτοκίνητο πολλές φορές, αλλά και κινητό όπως μιλάμε τώρα, στις αρχές υπάρχουν κάποια προβλήματα. Όπως στο iPhone που το ακούμπαγες στο μάγουλο να μιλήσεις και δεν έσβηνε η οθόνη και πατιόντουσαν κουμπιά, το πρόβλημα με την κεραία (σοβαρό αυτό), κλπ, τα οποία με τον καιρό διορθώνονται είτε μέσω Software (τα περισσότερα), είτε μέσω Hardware (τα λιγότερα, αλλά περισσότερο σοβαρά).

Καλό είναι λοιπόν να έχουμε σαν αρχή, να μην γινόμαστε Beta Testers, εκτός αν μας αρέσει η διαδικασία του ψαξίματος. Αν μας αρέσει να βγάζουμε το φίδι από την τρύπα, τότε αγοράζουμε ότι βγαίνει όταν βγαίνει.

 

Ακριβώς όπως το είπες και γλιστρά και εύκολα αλλά και πάλι αν είχα να διαλέξω ανάμεσα σε design 3G ή 4 θα διάλεγα το 4αρι.

Αν και γούστα είναι αυτά, μου αρέσει το 4G. Μου αρέσει πολύ όμως και το 2G. Θα ήθελα να είχα ένα ξανά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως είναι αδύνατο να μην έχει κανένα κουμπί από έξω, 1 θα έχει 100%

Καθόλου αδύνατο δεν είναι. Απλά δεν χρειάζεται κανένα, και αργά ή γρήγορα εκει θα πάμε , ώστε να έχουμε μέγιστο μέγεθος οθόνης στον ελάχιστο δυνατο μέγεθος κινητού.

Στην πράξη εχει γίνει ήδη, αλλα δεν το εχετε πάρει χαμπάρι. Ένα σωρο android κινητά έχουν capasitive κουμπιά , και όχι μηχανικά. Θα μπορούσε άνετα η οθόνη να έφτανε παρακάτω και να ήταν εικονιδια.

Δε θα άλλαζε τίποτα παρα μονο το μέγεθος της οθόνης. Ήδη στα tablet τα καταργησανε και κάνανε αυτο που λέω στην 3.0 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοώ ας πούμε το κουμπί για κλείδωμα ρε παιδί μου, το κουμπί που σηκώνεις το τηλέφωνο (αν είναι αφης, κάνεις καμιά βλακεία και το κλείνεις κατα λάθος)

έχω έρθει σε επαφή με iphone δύο τρείς φορές, αλλά έχω κινητό αφής και κάτι καταλαβαίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω αν ειναι δυνατον καθε τρεις και λιγο να και νεο απιστευτο σουπερ ουαου θεικο κινιτο απο την απιστευτη aple.....ελεος...ενα χρονο κλεινει το 4 τωρα και βγαζοουν καινουργιο???και δεν εκλεισε ακομα... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τί δηλαδή κάνει πιό εύκολη τη ζωή σου ένα διαφορετικό καλοπληρωμένο design κινητού.

 

Στο ίδιο που σου κάνει τη ζωή πιο εύκολη και μια γαμάτη γκόμενα: σε τίποτα, αλλά τη γουστάρεις.

 

Μια χαρά σεξάκι μπορείς να κάνεις και με την ασχημομούρα στραβοκάνα. Ίσως και καλύτερο, οι επιδόσεις δεν έχουν να κάνουν με την εμφάνιση. Το ερώτημα είναι... θέλεις να βρεθείς στο κρεβάτι μαζί της; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...