Προς το περιεχόμενο

iPhone 5: Φήμες για ανανεωμένο design σε σχήμα «δακρύου»


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο ίδιο που σου κάνει τη ζωή πιο εύκολη και μια γαμάτη γκόμενα: σε τίποτα, αλλά τη γουστάρεις.

 

Μια χαρά σεξάκι μπορείς να κάνεις και με την ασχημομούρα στραβοκάνα. Ίσως και καλύτερο, οι επιδόσεις δεν έχουν να κάνουν με την εμφάνιση. Το ερώτημα είναι... θέλεις να βρεθείς στο κρεβάτι μαζί της; :D

Ωραίος!! Φοβερή απάντηση. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτό θα έγραφα και εγώ.

Φυσικά ισχύει και για τις γυναίκες το ίδιο.

 

Πέρα από την εμφάνιση του κινητού όμως, που αν θέλετε είναι υποκειμενικό κριτήριο, το μόνο σίγουρο είναι πως οι συσκευές σαν το iPhone δεν πατσαβουρεύουν μετά από καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας εχουν πρηξει με τις φημες.Παντως αμα βγει ετσι μπορεις να το βαλεις κ σαν σφηνα καπου οπως πχ.σε μια πορτα για στοπ

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Στο ίδιο που σου κάνει τη ζωή πιο εύκολη και μια γαμάτη γκόμενα: σε τίποτα, αλλά τη γουστάρεις.

 

Μια χαρά σεξάκι μπορείς να κάνεις και με την ασχημομούρα στραβοκάνα. Ίσως και καλύτερο, οι επιδόσεις δεν έχουν να κάνουν με την εμφάνιση. Το ερώτημα είναι... θέλεις να βρεθείς στο κρεβάτι μαζί της; :D

Τα καλυτερα ποστ ever, εκλασα στο γελιο νυχτιατικα.

 

Οπως και να βγει, θα μαμαει, γιατι ο κοσμος που αγοραζει apple προιοντα ειναι συνηθως κολλημενος, γιατι οχι αλλωστε, μια κινεζικη συσκευη μπορει να προσφερει ποιο πολλες δυνατοτητες απ οτι τα μηλα, ΒΤ, hard disk, usb περιφεριακα, καρτα μνημης, δικτυωση, flash player κ.α που δεν μου ερχονται.

 

 

Να πω οτι ειμαι χρηστης iphone4 και γουσταρω την συσκευη μου τρελλα, εννοειτε j/b, αλλιως θα ειχε φυγει στο 24ωρο.

Αυτο που με εκνευριζει ειναι οτι αυτοι που αγοραζουν προιοντα apple, πορωνοντε και κολλανε και ολα τα μειονεκτιματα αυτης, τα βλεπουν θετικα και τα επικροτουν κιόλας.

Μαλλον τους ποναει που εδωσαν ενα σκασμο λεφτα και αν δεν πενεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως και να βγει, θα μαμαει, γιατι ο κοσμος που αγοραζει apple προιοντα ειναι συνηθως κολλημενος, γιατι οχι αλλωστε, μια κινεζικη συσκευη μπορει να προσφερει ποιο πολλες δυνατοτητες απ οτι τα μηλα, ΒΤ, hard disk, usb περιφεριακα, καρτα μνημης, δικτυωση, flash player κ.α που δεν μου ερχονται.

Μάλλον κάποιος φίλος σου το έχει και όχι εσύ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάποιος φίλος σου το έχει και όχι εσύ... :mrgreen:

Εγω το εχω φιλε μου, αλλα μπορω να βλεπω και παραπερα, ουτε εχω πορωθει, ουτε το πηρα λογω μοδας.

Να πω αλλο ενα αρνητικο, ποιοτητα κατασκευης, ολοι λενε οτι ειναι οτι ποιο ποιοτικο υπαρχει, εγω γιατι νιωθω οτι κραταω ενα γυαλινο ποτηρι στα χερια μου, που αμα πεσει, θα σπασει η μπροστα ή η πισω τζαμαρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκόμαστε στο 2057

το iphone 62 είναι γεγονός

πλεον, εκτός απο καφέ, εκτός του ότι αλλάζει σχήμα, εκτός από μασάζ, εκτός από μικρόφωνο, εκτός απο κουβέρτα εχει αποκτήσει και άλλες πρωτοπόρες δυνατότητες, όπως το να παίρνει τηλέφωνο!

 

ωρε που πάμε ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκόμαστε στο 2057

το iphone 62 είναι γεγονός

πλεον, εκτός απο καφέ, εκτός του ότι αλλάζει σχήμα, εκτός από μασάζ, εκτός από μικρόφωνο, εκτός απο κουβέρτα εχει αποκτήσει και άλλες πρωτοπόρες δυνατότητες, όπως το να παίρνει τηλέφωνο!

 

ωρε που πάμε ρε

Πρωτοτυπία θα είναι τότε, γιατι μέχρι τότε θα εχει καταργηθεί το τηλέφωνο και θα επικοινωνούμε τηλεπαθητικα.

Επισης διαφωνω στο μοντέλο. Θα είναι το iPhone 69 και θα χρησιμοποιηται και ως ερωτικο βοήθημα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βρήκα παιδιά . εδώ λέει πως θα είναι ίδιο

Link

Ότι μας έχει διδάξει η ιστορία. Ανανεωμένο εσωτερικό, CPU, Ram, κλπ και ίδιο εμφανισιακά. Δεν μου κάνει εντύπωση.

Ένα κινητό το χρόνο βγαίνει. Δύσκολο ξαφνικά να καταργήσουν το unibody τους iPhone 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπίζω να μην έχει και το ίδιο πρόβλημα με την κεραία . δεν ξέρω αν αληθεύει αυτό με την κεραία αλλά αν αληθεύει ελπίζω να το φτιάξουν . έχω σκοπό να το πάρω το 5αρι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτοτυπία θα είναι τότε, γιατι μέχρι τότε θα εχει καταργηθεί το τηλέφωνο και θα επικοινωνούμε τηλεπαθητικα.

Επισης διαφωνω στο μοντέλο. Θα είναι το iPhone 69 και θα χρησιμοποιηται και ως ερωτικο βοήθημα. :)

χαχαχαχαχαχααχααχαχαχαχαχα

πονηρούλη! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...