Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,έχει αντιμετωπίσει κανείς πρόβλημα με το μικρόφωνο στο Lumia του(Lumia 925);Αν ναι υπάρχει τρόπος να διωρθωθεί χωρίς να το πάω για service;
Το πρόβλημα είναι το εξής:Έχω προσέξει πως πολλοί χρήστες των Lumia αντιμετωπίζουν αυτό το πρόβλημα καθώς ο ήχος στα βίντεο δεν ηχογραφείται ενώ σε εφαρμογές όπως το skype,viber κ.λπ. το μικρόφωνο λειτουργεί κανονικά.
Γνωρίζετε τίποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, εχω ενα 735 δυο εβδομαδες περιπου και ξαφνικα αρχισε να μη συνδεεται σε συγκεκριμενα wifi δικτυα. Το εχει αντιμετωπισει κανεις αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εδω και 1.5 χρονο που εχω το 620 το παθαινω και εγω. Αν απλα δεν το βλεπει, και μπορω να επεμβω, αλλαζω το καναλι στο οποιο εκπεμπει. Αν το βλεπει αλλα δεν συνδεεται, και μπορω να επεμβω, πχ στο ασυρματο του σπιτιου μου, κλεινω το ασυρματο του ρουτερ και το ξανανοιγω. Αν δεν μπορω να επεμβω, το διαγραφω απο το κινητο και ξαναμπαινω οπως θα εκανα αν εμπαινα 1η φορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να κλειδώσεις εφαρμογή, και να ανοίγει μόνο με κωδικό; Με λίγο ψάξιμο είδα πως υπάρχουν κάποιες εφαρμογές αλλά μπορείς να τις παραβλέψεις άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ!!μήπως ξέρεις κάποιο ξένο καλό?? Σορρυ αν είναι άκυρο με το θέμα. Και κάτι τελευταίο, το mixradio δεν μπορούμε να το βάλουμε εμείς από Ελλάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σο windowscentral.com και το wmpoweruser.com. Το mixradio εινια διαθεσιμο για αυτες τις χωρες

The MixRadio application is currently available to customers in the following countries: Australia, Austria, Brazil, Canada, China, Finland, France, Germany, India, Indonesia, Ireland, Italy, Malaysia, Mexico, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Russia, Saudi Arabia, Singapore, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, Turkey, UAE, UK, USA, Vietnam.

http://www.microsoft.com/en-us/mobile/support/faq/?action=singleTopic&topic=FA139758
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...