Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιας και ακόμα δεν έχω πάρει το 435 που έλεγα εδώ και πόσο καιρό(ακόμα σκέφτομαι την μετάβαση σε τηλέφωνο με αφή)

απο gmail με περασμένες επαφές μέσα,στο lumia θα μπορώ να τις κατεβάσω και να τις αναγνωρίσει όπως γίνεται στο android;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μιας και ακόμα δεν έχω πάρει το 435 που έλεγα εδώ και πόσο καιρό(ακόμα σκέφτομαι την μετάβαση σε τηλέφωνο με αφή)

απο gmail με περασμένες επαφές μέσα,στο lumia θα μπορώ να τις κατεβάσω και να τις αναγνωρίσει όπως γίνεται στο android;

ναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια αγορασα το lumnia 535.

 

Σημερα αναβει βγαζει το λογοτυπο microsoft μετα τα γραναζια δεν ξεκιναει κατι και ξανασβηνει.

 

Παω να το καω factory reset δεν μπαινει με τιποτα σε αυτη την λειτουργια απλα βγαζει το λογοτυπο της microsoft και ξαναξεκιναει

.

Το κινητο μαλλον brickare.

 

κατεβασα το nokia software recovery tool αλλα δεν μπορεσα να το κανω εγκατασταση μου βγαζει ερρορ ενα αριθμο, πρεπει να κανω αυτο driver signature enforcement εχω windows 7 αλλα δεν καταφερα να το κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπεριζω την παρέα... Έχω ένα νοκια 1320 μου έχει έρθει αναφορά για αναβάθμιση έχουμε ιδέα τι αναβαθμησει ειναι αυτή;;; έχει έρθει σε κανέναν άλλο;;;

Σε 2 γερμανικά 1520 και 930 έβγαλε μια αναβάθμιση σήμερα και λύνει κάτι προβλήματα επαννεκινήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σε 2 γερμανικά 1520 και 930 έβγαλε μια αναβάθμιση σήμερα και λύνει κάτι προβλήματα επαννεκινήσεων.

same σε 930, αν και δεν είχα θέμα με restarts...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

καλημερα στο φορουμ, εχθες εκανε ενα update το 535

και απο την ωρα που το εκανα δεν εχω ηχο ειδοποιησης πουθενα

ουτε στο τηλεφωνηματα, ουτε τα mail, ουτε να μνμ, ουτε utube, ουτε messenger, ουτε καν το ξυπνητήρι

μονο η οθονη αναβει και εχω δονηση , απο την αλλη

μονο οταν το σηκωσω ακουω και με ακουνε κανονικα.

εκανα επανεκινηση 2-3 φορες αλλα τα ιδια.

εχει κανεις ιδεα τι μπορω να κανω μην τρεχω σε σερβις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανε soft reset (κρατας το volume down και πατας το power μεχρι να χαμηλωσει η φωνη και να κλεισει το τηλεφωνο).

 

Ηρθε και σε μενα στο 620 το περηβοητο update. Ξερει κανεις τι περιεχει? 8.1 update 2 δεν ειναι παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Έχω ένα θέμα με ένα HTC 8s, αν γνωρίζει κάποιος και μπορεί να βοηθήσει. Πήρα ένα HTC 8s Windows Phone μεταχειρισμένο αλλά δεν είχε Ελληνικά και ακολούθησα την διαδικασία Unbrick αλλά "τουβλοποιήθηκε". Υπάρχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί η την κάτσαμε την βάρκα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια! εχω ενα windows phone στο οποιο εβαλα ενα hotmail ενος φιλου και οταν παω να κατεβασω κατι μου βγαζει οτι ο λογαριασμος που εβαλα δεν ειναι 18. εκανα ενα αλλο hotmail το εβαλα στο κινητο και δν μπορω να διαγραψω τον αρχικο... ηθελα να κατεβασω το viber στο pc και μου ειπε πως πρεπει πρωτα να το κατεβασω στο κινητο.. σε οποιο απο τα δυο μπορειτε να βοηθησετε θα ειμαι ευχαριστημενος.

Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε kostoulis97 στο βγαζει αυτο γιατι ο λογαριασμος δεν ειναι ανω των 18 ετων! αν καταλαβα καλα εχεις φτιαξει αλλον λογαριασμο ανω των 18 ετων ε;αν οχι θα φτιαξεις λογα. ανω των 18 ετων.. αν ναι θα κανεις επαναφορα το κινητο σου (reset) οπως το πρωτοπηρες ωστε να βαλεις τον καινουριο λογαριασμο! οτιδηποτε δεν καταλαβες πες μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...