Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ακριβώς και όταν το 90% των επαφών σου έχει ανδροιδ και χρησιμοποιεί viber δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

Ηδη έχω ανοίξει θέμα αλλα δεν βλέπω να βγάζω ακρη με αυτά που ζητάω :-(

 

Μετά την τελευταία αναβάθμιση των WP εβγαλα και επανεγκτέστησα το viber και φαίνεται πώς εφτιαξε η κατάσταση, μόνο καμια φορά παρατήρησα λίγο καθυστερημένη ειδοποίηση αλλα όχι την απαράδεκτη κατάσταση που υπήρχε τον τελευταίο καιρό μετά την μεγαλη αναβάθμιση της εφαρμογής η οποία σχεδιαστικά ήτααν πολύ καλή και πιο γρήγορη αλλά λειτουργικά δεν παλευόταν

Επεξ/σία από disqualified
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εγώ ειμαι βλαμμένος η το πισι.

Η μόνη έκδοση που βρίσκω ειναι απο εναν τυπά και οταν το κατεβάζω είναι αρχειο .ppt http://forums.windowscentral.com/nokia-lumia-930/431455-lumia-phone-test-application-installer-no-longer-available.html#post3545619

το οποιο και δεν τρέχω φυσικά.

 

Σε δευτερη μοίρα βρήκα ενα 6.0.8 αλλα οταν το τρέχω βγάζει error.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια η εφαρμογή ΜΙΚΡΟΕΦΑΡΜΟΓΕς δεν αναγνωρίσει τπτ ... Δεν μ βρίσκει το continumm ... Τι κάνω ; Και δεν μπορώ να το αναβαθμηση στην έκδοση 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εγώ ειμαι βλαμμένος η το πισι.

Η μόνη έκδοση που βρίσκω ειναι απο εναν τυπά και οταν το κατεβάζω είναι αρχειο .ppt http://forums.windowscentral.com/nokia-lumia-930/431455-lumia-phone-test-application-installer-no-longer-available.html#post3545619

το οποιο και δεν τρέχω φυσικά.

 

Σε δευτερη μοίρα βρήκα ενα 6.0.8 αλλα οταν το τρέχω βγάζει error.

 

https://1drv.ms/u/s!AopN0hDQM6X-j5dK8ApXOipaN0gKSg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν το συζητούσαμε εδώ σε ποιες συσκευές έχει ενεργοποιηθεί το double tap. Το 640 xl πάντως που έχω και λίγο καιρό λόγω service του 950, έχει double tap σε 14393.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, απλά για επιβεβαίωση έτσι; Η μπαταρία σκίζει στην fast, καμία σχέση με την build της release preview...τα χω όλα κλειστά στο background(γιατί είμαι ψείρας με την μπαταρία) εκτός από κλήσεις,μηνύματα τα χω να διαχειρίζεται τα windows και Viber να εκτελείται πάντα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχα νταξει εχει δικιο τωρα σαυτο που λες!! Αλλα ρε συ απτη στιγμη που σου δινεται δυνατοτητα να το κανεις γιατι οχι;; συν το οτι μερικες αν οχι ολες( :-D :-D ) μπορεις αφοβα να τις κλεισεις,δεν επηρεαζεται καπου δλδ.... αλλα θες ενα smartphone που να τα χει ολα σε ενα αλλα θες και μπαταρια που να διαρκει!!(που συγκεκριμενα ειναι καλυτερα τα 10 απτα 8.1, στο θεμα μπαταριας....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε αποθήκευση και μετά τρεξτο

Το ίδιο δεν αλλάζει κάτι.

Εχω δοκιμάσει να αλλάξω κατάληξη πάλι δεν γίνεται τίποτα.

Ακόμα και στις ιδιότητες .ppt το βγάζει.

Προσθήκη:

Το μετέφερα και σε VM Με XP που έχω,ακριβώς το ίδιο .ppt το βγάζει.

ο Firefox μου φταίει τελικά,απο chrome Κατεβαίνει κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν το συζητούσαμε εδώ σε ποιες συσκευές έχει ενεργοποιηθεί το double tap. Το 640 xl πάντως που έχω και λίγο καιρό λόγω service του 950, έχει double tap σε 14393.

Γεια. Το 950 xl με 14393.67που έχω το πήρε πριν μια εβδομάδα. Το 640 της νύφης μου το έχει εδώ και μήνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 640 πάντα δεν το είχε? Ο.ο

Νομίζω ναι. Αλλά επειδή το πήρε μεταχειρισμένο δεν είμαι σίγουρος. Το 950 πότε το πήρε ; Είμαι απ' τους πρώτους ή τους τελευταίους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...